Ψυχαγωγία

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: "Ο μπαμπάς μου είναι ο άντρας της ζωής μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή  της Ελένη Μενεγάκη.

Η γνωστή αθλητικογράφος και πλέον παρουσιάστρια παραχώρησε μία συνέντευξη εφ' όλης της ύλης. Μίλησε για την μεγάλη αδυναμία που έχει στον πατέρα της, για την ομοιότητα που έχει ο Κωνσταντίνος Βασάλος με τον μπαμπά της, αλλά και για την σχέση που έχουν οι δύο... "άντρες της ζωής της" μεταξύ τους.

"Είμαι κορίτσι του μπαμπά και το έχω δηλώσει. του έχω τρελλή αδυναμία. Είμαστε πολύ διαφορετικοί, αλλά είμαστε και ίδιοι σε όλα. Μπορεί να λέει άσπρο και να λέω μαύρο, και παρ' όλα αυτά να ξέρουμε πως θα καταλήξουμε στο γκρι"

Μίλησε για τα "παράσημα"  που έφερε μαζί της από τον 'Αγιο Δομίνικο, που δεν είναι άλλα από τις μελανιές στα πόδια, που μάλιστα τις έδειξε στην παρουσιάστρια και μαζί άφησε να φανούν και τα καλλίγραμμα της πόδια γεγονός που έκανε χαρούμενο τον ανδρικό πληθυσμό που βρισκόταν στο πλατό και όχι μόνο!

Η Ευρυδίκη δεν δίστασε να αποκαλύψει πως τόσο εκείνη, όσο και ο Βασάλος δεν θα έλεγαν όχι σε μία δεύτερη συμμετοχή στο παιχνίδι επιβίωσης από το οποίο έγιναν ευρέως γνωστοί.

Δείτε όλα όσα ανέφερε αλλά και πως είναι η καθημερινότητά της με τον Βασάλο που της... μετρά της μπουκιές!

Επόμενο άρθρο

Η Μπιγιόνσε αγόρασε την δική της.... εκκλησία! (ΦΩΤΟ)

Ο ναός χτίστηκε πριν από 100 χρόνια και η τιμή πώλησής ήταν 850.000 δολάρια
23/05/2018 - 15:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δύσκολες ώρες για τον Ρούσσο: "Έφυγε" από τη ζωή αγαπημένο του πρόσωπο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τα αποχαιρετιστήρια λόγια της συζύγου του
15/06/2020 - 13:57

Βασάλος – Βαλαβάνη: Το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισαν (ΦΩΤΟ)

Η "βοήθεια" που ζήτησαν από παρουσιαστή και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού τους
15/12/2019 - 10:44

Αγνώριστη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σε φωτογραφία από το 2008! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το παρελθόν η γνωστή δημοσιογράφος
06/11/2019 - 09:54

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look η γνωστή δημοσιογράφος
26/07/2019 - 16:39

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι έζησε το μακελειό της Βηρυτού ο Εμπορικός Ακόλουθος της Κύπρου στον Λίβανο

Ο Ελπιδοφόρος Ηλία περιγράφει στο alphanews.live τις σκηνές χάους και πανικού στην πόλη

Γιολίτη για κρούσμα από ΗΠΑ: Να τερματιστεί η στοχοποίηση

"Υπάρχει μια τάση ακραίων επιθέσεων προς τη γυναίκα και την ανήλικη κόρη της"

Και η Κύπρος εκτός της «πράσινης λίστας» της Ιρλανδίας

Οι ταξιδιώτες θα πρέπει να τίθενται σε καραντίνα 14 ημερών
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 13:00ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟΝ ALPHA