Ψυχαγωγία

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Αλλαγή στην εξωτερική της εμφάνιση και πιο συγκεκριμένα στα μαλλιά της αποφάσισε να κάνει η Ευρυδίκη Βαλαβάνη. 

Η γνωστή δημοσιογράφος  λίγο πριν την έναρξη της νέας τηλεοπτικής σεζόν θέλησε να ανανεωθεί και έτσι αποφάσισε να επισκεφτεί το κομμωτήριο της και να αποχωριστεί τα μακριά μαλλιά της. Όπως είδαμε από το στιγμιότυπο που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους, η Ευρυδίκη όχι μόνο έκοψε τα μαλλιά της αλλά τα έβαψε σε πιο ξανθές αποχρώσεις. 

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε με το νέο της look:

 

Επόμενο άρθρο

Η επίσημη απάντηση του παλατιού για το... botox της Κέιτ Μίντλετον!

Έκπροσωπος του παλατιού απάντησε στις φήμες
26/07/2019 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βασάλος – Βαλαβάνη: Το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισαν (ΦΩΤΟ)

Η "βοήθεια" που ζήτησαν από παρουσιαστή και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού τους
15/12/2019 - 10:44

Αγνώριστη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σε φωτογραφία από το 2008! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το παρελθόν η γνωστή δημοσιογράφος
06/11/2019 - 09:54

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Αεροδιακομιδή ασθενών στη Μαρίνα Αγίας Νάπας το σενάριο άσκησης του ΚΣΕΔ

Εγκαινιάστηκε το ελικοδρόμιο με ασκήσεις ετοιμότητας για οποιαδήποτε έκτακτη κατάσταση

Αυτά τα παγωτά ανακαλούνται από την κυπριακή αγορά

Διαπιστώθηκε να περιέχεται η μη επιτρεπόμενη ουσία
Ελλάδα

Αρνούνται να εγκαταλείψουν το μοναστήρι που κινδυνεύει να παραδοθεί στις φλόγες

«Εφιαλτικές εικόνες», λέει ο ηγούμενος, οι πύρινες γλώσσες έχουν ύψος 30 και 40 μέτρα

Συγκλονίζει η "Γεωργία": Με χτυπούσε ενώ ήμουν έγκυος μέχρι που έσπασαν τα νερά

Περιγράφει εφιαλτικές στιγμές που έζησε στα χέρια του συζύγου της, την απείλησε με όπλο

Ηχογράφησε το άγριο φονικό ο αδίστακτος συζυγοκτόνος;

Οι πληροφορίες για τα σοκαριστικά ευρήματα στο κινητό τηλέφωνο του 54χρονου
Διεθνή

Βοήθεια στην Τουρκία για αντιμετώπιση των πυρκαγιών στέλνει το ψευδοκράτος

Μέλη της «πολιτικής άμυνας» και του «τμήματος δασών» αναχώρησαν από τα κατεχόμενα

Kανένας θάνατος παιδιού από υποσιτισμό το τελευταίο έτος!

Αυτό, μόνο αν αντιμετωπίσουμε πραγματικά τις αιτίες της πείνας

Οι πυρκαγιές στην Τουρκία επεκτάθηκαν και εντός του...κυβερνώντος κόμματος

Τρομερές πιέσεις στην κυβέρνηση Ερντογάν εξαιτίας της διαχείρισης των πυρκαγιών

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 16:35KITCHEN LAB