Ψυχαγωγία

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Τα σχέδια γάμου και το τατουάζ για... χάρη του Βασάλου

Για τον λόγο που ακόμα ο γάμος δεν είναι στα σχέδια τους μίλησε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη.

Η δημοσιογράφος βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου "The 2night Show" και μίλησε για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Βασάλο και παρόλο που είναι λάτρης των τατουάζ αποκάλυψε τον λόγο που δεν θα έκανε το όνομα του συντρόφου της. Η ίδια δήλωσε: 

Σιγά-σιγά έρχονται αυτά. Είμαστε δύο χρόνια μαζί και είναι νωρίς. Όπως λέει ο Κωνσταντίνος είμαστε ακόμη στο νήπιο. Είμαστε πολύ ερωτευμένοι. Έφτασα στην άλλη άκρη του κόσμου για να βρω το άλλο μου μισό. 

Δε θα μπορούσα να γράψω το όνομα Κωνσταντίνος Βασάλος πάνω μου. Όχι. Δε μου αρέσει να γράψω το όνομα συντρόφου, συζύγου. Του παιδιού μου ναι. Δεν ξέρω πως φαίνεται. Δε μου πάει. Ενώ του παιδιού μου, μού πάει. Μπορεί να κάνω ένα τατουάζ που να είναι για τον Κωνσταντίνο. Αυτό ναι, να το κάνω. Όνομα δε θέλω να γράψω πάνω μου

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαίρη Συνατσάκη: "Δεν με αφορά ο γάμος ή να κάνω παιδί"

Ο λόγος που δεν δημοσιεύει φωτογραφίες με τον σύντορφό της
15/10/2019 - 08:58

Η Έλενα Ράπτη "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για τον μυστικό γάμο της

Όσα δήλωσε η πολιτικός για τον "φύλακα άγγελο" της
14/10/2019 - 12:27

Demy: Παντρεύεται με τον Κύπριο σύντροφο της;

Η συγκατοίκηση και οι έντονες φήμες γάμου
14/10/2019 - 11:45

Παντρεύτηκε ο αδερφός του Παντελή Παντελίδη:Η συγκινητική στιγμή στον γάμο τους

Ο πρώτος χορός του ζευγαριού με τραγούδι του Παντελή
13/10/2019 - 10:17

"Είμαι περήφανη που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο στους Ολυμπιακούς Αγώνες"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Ελευθερίου μιλά για την πορεία της στην σκοποβολή και το γάμο της με την Dyana
08/10/2019 - 20:36

Η Άντρη Ελευθερίου για το γάμο της με Dyana:"Είμαι περήφανη-Θέλω ένα παιδάκι"

Η γνωστή αθλήτρια πριν πετάξει για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Τόκυο μιλά για το γάμο της
07/10/2019 - 16:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Καμία πρόθεση παρέμβασης στις Ελληνικές Αρχές για το μικρό Παναγιώτη

Ο κ. Ιωάννου ξεκαθαρίζει για τις χθεσινές του δηλώσεις

Σε απεργιακό κλοιό νοσοκομεία, λιμάνια, Κοινοτικά Συμβούλια και ΑΗΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάσεις εργασίας και δυναμικές κινητοποιήσεις με "φόντο" ασφάλιση και συλλογικές συμβάσεις

"Γλεντούν" σε Facebook και Twitter τα νέα παγκάκια στην πλατεία Ελευθερίας(ΦΩΤΟ)

Ποικίλες αντιδράσεις στα social media για το σχήμα και τη χρήση τους...
Ελλάδα

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου

Γλυπτά Παρθενώνα: Η Βασίλισσα Ελισάβετ απαντά πρώτη φορά για την επιστροφή τους

Η επιστολή ομογενούς και η πρώτη αντίδραση στην Ιστορία επί του θέματος από το Παλάτι
Διεθνή

Ήταν κρυμμένοι σε κελάρι για 9 χρόνια επειδή περίμεναν το τέλος του κόσμου (VID)

Εφταμελής οικογένεια δεν είχε επαφή με κανένα για χρόνια

Μεξικό: Δεκαπέντε νεκροί σε ανταλλαγή πυρών αστυνομικών με ενόπλους

Περίπου 80 στρατιωτικοί αναπτύχθηκαν στην περιοχή για να εντοπίσουν τους δράστες

Σάλος από τις εικόνες κακοποίησης πειραματόζωων στη Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιδράσεις για το σκληρό βίντεο που κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/10/2019 - 13:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ