Ψυχαγωγία

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Τα σχέδια γάμου και το τατουάζ για... χάρη του Βασάλου

Για τον λόγο που ακόμα ο γάμος δεν είναι στα σχέδια τους μίλησε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη.

Η δημοσιογράφος βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου "The 2night Show" και μίλησε για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Βασάλο και παρόλο που είναι λάτρης των τατουάζ αποκάλυψε τον λόγο που δεν θα έκανε το όνομα του συντρόφου της. Η ίδια δήλωσε: 

Σιγά-σιγά έρχονται αυτά. Είμαστε δύο χρόνια μαζί και είναι νωρίς. Όπως λέει ο Κωνσταντίνος είμαστε ακόμη στο νήπιο. Είμαστε πολύ ερωτευμένοι. Έφτασα στην άλλη άκρη του κόσμου για να βρω το άλλο μου μισό. 

Δε θα μπορούσα να γράψω το όνομα Κωνσταντίνος Βασάλος πάνω μου. Όχι. Δε μου αρέσει να γράψω το όνομα συντρόφου, συζύγου. Του παιδιού μου ναι. Δεν ξέρω πως φαίνεται. Δε μου πάει. Ενώ του παιδιού μου, μού πάει. Μπορεί να κάνω ένα τατουάζ που να είναι για τον Κωνσταντίνο. Αυτό ναι, να το κάνω. Όνομα δε θέλω να γράψω πάνω μου

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Τα οικογενειακά στιγμιότυπα μία ημέρα μετά τον γάμο
30/06/2020 - 08:57

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

Μαίρη Χρονοπούλου: Δείτε την για πρώτη φορά ντυμένη νυφούλα στον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος της μεγάλης πρωταγωνίστριας του ελληνικού θεάτρου και κινηματογράφου
22/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Κολιού: Τεστ σε αφιχθέντες συγκεκριμένων περιοχών από Ελλάδα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Να είμαστε πολύ προσεκτικοί μετά την αναζωπύρωση της πανδημίας σε χώρες του εξωτερικού

Καταζητείται για υπόθεση κλοπής και διάρρηξης που έγινε πριν δυο χρόνια (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα η περιγραφή και η φωτογραφία του 48χρονου
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Aίγυπτος, Γαλλία, Γερμανία, Ιορδανία προειδοποιούν το Ισραήλ

"Μην προχωρήσετε σε προσάρτηση Παλαιστινιακών εδαφών"

Κίνα: Εννέα άνθρωποι θάφτηκαν ζωντανοί από κατολίσθηση λάσπης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι αρχές έκαναν λόγο για 119 νεκρούς και αγνοούμενους εξαιτίας των πλημμυρών

Ακάρ: Υπάρχουν νησιά και βραχονησίδες που η κυριαρχία τους αμφισβητείτε

Έντονα προκλητικός ο Τούρκος Υπουργός αναφερόμενος στο Αιγαίο

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ