Ψυχαγωγία

Φαίη Σκορδά: Για φαγητό στην μητέρα του...συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

Να απολαύσει τα λαχταριστά πιάτα της μητέρας του συντρόφου της, Νίκου Ηλιόπουλου, θέλησε η Φαίη Σκορδά!

Όπως μας ενημέρωσε με σχετική ανάρτηση μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, επισκέφθηκε το εστιατόριο της μητέρας του επιχειρηματία για να φάει μεσημεριανό φαγητό.

H ίδια φωτογράφισε το πεντανόστιμο πιάτο που της ετοίμασε και η δεν δίστασε να διαφημίσει το μαγαζί μέσω της δημοφιλής πλατφόρμας και να γράψει πως είναι το καλύτερο, αποδεικνύοντας πόσο καλές σχέσεις διατηρεί με την κ. Μαντώ.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Ψάλτη: Η τελευταία σύζυγος του...Στάθη έγινε μητέρα για πρώτη φορά!

To φύλο του μωρού, ο τωρινός σύντροφος και οι πρώτες πληροφορίες
07/08/2020 - 10:48

Η στιγμή της έκρηξης στη Βηρυτό: Ο τρόμος στα πρόσωπα μιας οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μητέρα μαζί με τα τρία της παιδάκια "καταπλακώνονται" από γυάλινα παράθυρα
05/08/2020 - 16:51

Η Αλεξάνδρα μιλά για πρώτη φορά για την απαγωγή της κόρης της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσπαθώνει για την αποφυλάκιση του δράστη-πατέρα και ζητά παρέμβαση Αναστασιάδη
01/08/2020 - 21:34

Συγκλονιστική εξομολόγηση του Δημήτρη Ουγγαρέζου για τη μητέρα του που "έφυγε"

Οι στιγμές στο νοσοκομείο όταν τον άκουγε στο ραδιόφωνο
01/08/2020 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θύμα trafficking η 31χρονη Αρλέν που κακοποιήθηκε άγρια από τον εργοδότη της

Πως οι Αρχές έφτασαν στο σημείο να ξανασυλλάβουν τον 68χρονο, πρώην αστυνομικό

"Καίνε" τον αστυνομικό και τη σύζυγο του στοιχεία για κακοποίηση της ανήλικης

Ενώπιον δικαστηρίου ο ύποπτος αξιωματικός της Αστυνομίας που τέθηκε σε διαθεσιμότητα

Τριάντα δύο κορωνο-εξώδικα σε επιχειρηματίες και πολίτες για παραβίαση μέτρων

1.030 έλεγχοι της Αστυνομίας και των αρμόδιων Αρχών το τελευταίο εικοσιτετράωρο
Ελλάδα

Aλλαξε ξανά ρότα και κατευθύνεται προς την ελληνική υφαλοκρηπίδα το "Oruc Reis"

Τουρκικά "παιχνίδια" στο Αιγαίο με το ερευνητικό και τον πολεμικό στόλο της Άγκυρας

Κοντά σε δεύτερο κύμα η Ελλάδα... μετά τα 262 κρούσματα κορωνοϊού

Βρίσκονται κοντά σε δεύτερο κύμα λένε οι ειδικοί - Σε ποιες περιοχές καταγράφηκαν

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός στην Ελλάδα...262 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ανακοινώθηκαν δυο νέοι θάνατοι - Στους 216 ο συνολικός αριθμός των θανόντων
Διεθνή

Καμάλα Χάρις: Η πρώτη μαύρη υποψήφια αντιπρόεδρος των Η.Π.Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή Τραμπ, ο οποίος τη χαρακτήρισε πιο μοχθηρή και από την Ποκαχόντας

Βίντεο ντοκουμέντο: Το ωστικό κύμα "κτυπά" νοσοκομείο στη Βηρυτό (BINTEO)

Ατέρμονος ο θρήνος και ασίγαστη η οργή στον Λίβανο, μετά τη φονική έκρηξη

Η μάσκα για τον Covid... 1,5 εκατομμυρίου δολαρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εργάζονται πενήντα τεχνίτες για τη δημιουργία της μάσκας

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 09:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ