Ψυχαγωγία

Fan της Λένας Ζευγαρά έπεσε στα γόνατα και της έκανε πρόταση γάμου στην πίστα

Η viral τραγουδίστρια Λένα Ζευγαρά, σε μια από τις πρώτες της αποκαλυπτικές συνεντεύξεις της.

Η τραγουδίστρια του "Αμάρτησε μαζί μου και έλα...", μίλησε στο Secret των Παραπολιτικών για την την πρόταση γάμου στην πίστα, τις Οικονομικές επιστήμες αλλά και τις δύσκολες στιγμές που βίωσε.

Σπούδασες Οικονομικές Επιστήμες στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας. Τι δουλειά έχεις στα μπουζούκια;
Αγαπώ τις Οικονομικές Επιστήμες, που μελέτησα και σπούδασα. Αγαπώ όμως και το τραγούδι και τη μουσική… Στη «μάχη» των δύο, λοιπόν, κέρδισε το δεύτερο. Δεν αποκλείω βέβαια ποτέ το γεγονός κάποια στιγμή να ασχοληθώ ξανά με αυτό που έχω σπουδάσει.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα που σου έχει συμβεί στα μπουζούκια;
Ένας θαυμαστής μου έπεσε στα γόνατα και μου έκανε πρόταση γάμου. Του είπα «πρώτη φορά δέχομαι πρόταση γάμου, αλλά η απάντηση είναι… όχι».

Σε έχουν φέρει σε δύσκολη θέση στην πίστα πελάτες; Και πώς το χειρίστηκες;
Δεν θυμάμαι να μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο. Πάντα περνάω όμορφα με τον κόσμο που έρχεται να με δει, λατρεύω να γινόμαστε ένα, να χορεύω, να το «ζω» μαζί τους. Νιώθω σαν να είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα.

Ποια ήταν η πιο δύσκολη στιγμή για σένα μέχρι σήμερα;
Ολοι έχουμε τις πολύ καλές στιγμές μας και τις πολύ κακές, αντίστοιχα… Είναι η ομορφιά της ύπαρξης του καλού και του κακού ώστε να παίρνουμε τα μαθήματά μας από τις άσχημες εμπειρίες και να εκτιμούμε τις όμορφες που μας χαρίζονται! Ολες είναι θέμα εκπαίδευσης, δεν τις ξεχωρίζω.

Επόμενο άρθρο

"Η μητέρα μου με παράτησε στο νοσοκομείο γιατί...δεν με ήθελε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζει η Άννα Μπεζάν, στο "Soundtrack of love" με την ιστορία της
19/10/2019 - 17:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης θα...αμαρτήσει την Παρασκευή μαζί με την Λένα Ζευγαρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση της τραγουδίστριας στην Κύπρο είναι στον Alpha
09/01/2020 - 20:57

Πήραν το ντέρμπι και το γλέντησαν με... Ζευγαρά (BINTEO)

Έχει γίνει πλέον θεσμός για τους ποδοσφαιριστές της Κοπεγχάγης
02/12/2019 - 17:11

O Nίκος Μουτσινάς... "αμάρτησε" στην Λένα Ζευγαρά και έγινε viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χορός, το τραγούδι και ο ξεσηκωμός στο νυχτερινό μαγαζί
02/12/2019 - 13:17

Σε ρυθμούς... Λένας Ζευγαρά η Κοπεγχάγη του Πιέρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μπουζούκια στα αποδυτήρια οι ποδοσφαιριστές της Δανέζικης ομάδας
17/10/2019 - 20:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έφυγε» από τη ζωή ο ιερέας Παπαλάζαρος

Εμβληματική μορφή της Αριστεράς και της Αντίστασης

Οδηγούσε μεθυσμένος, πέρασε στο αντίθετο ρεύμα και παρέσυρε δύο μοτοσικλετιστές

Στο νοσοκομείο οι δύο - Χειροπέδες στον οδηγό του οχήματος
Ελλάδα

Κλείνει τα σύνορα με τη Σερβία η Ελλάδα

Λόγω της έξαρσης κρουσμάτων που καταγράφεται στη χώρα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

ΗΠΑ: Κατέγραψαν 39.379 νέα κρούσματα σε μόλις ένα εικοσιτετράωρο

Η Αυστραλία επιβάλει νέα μέτρα λόγω έξαρσης των περιστατικών της Covid-19

BINTEO: Δοκιμαστική εκτόξευση πυραύλου ATMACA πραγματοποίησε η Τουρκία

O πύραυλος χτύπησε με επιτυχία τον στόχο του από απόσταση 200 χλμ

Η Αυστρία «μετρά» και πάλι 1.000 ενεργά κρούσματα της Covid-19

Για τέταρτη στη σειρά ημέρα ο αριθμός των νέων περιστατικών ήταν τριψήφιος

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα