Ψυχαγωγία

Φ.Γεωργίδης:"Κάποτε όταν είμαι έξω κοιτάζω κάτω για να μη μου μιλήσει ο κόσμος"

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Φώτης Γεωργίδης και μίλησε για όλα. Ανάμεσα σε άλλα ο ηθοποιός αναφέρθηκε στις συνεργασίες του, στην οικογένεια του  αλλά και τον λόγο που «αποφεύγει» να του μιλά ο κόσμος.

Είναι δύσκολο να βρεις ανθρώπους που να τους βλέπεις και να συνεννοείσαι γιατί όταν είσαι και λίγο ιδιότροπος όπως είμαι εγώ και σου μπαίνει μια ιδέα στο μυαλό και έχεις μια αντίληψη και πας με εκείνη την ιδέα δύσκολα θα δεχτείς άλλες ιδέες.

Οι περισσότεροι καλλιτέχνες θεωρώ ότι είμαστε καλοπερασάκηδες. Το πρώτο και το κυριότερο είναι ότι κάνουμε αυτό που μας αρέσει και σε καλούν και σε καλούν

Στο δρόμο παλιά μου μιλούσε ο κόσμος τώρα  επειδή κουράζουμε και μερικές φορές όταν είμαι έξω βλέπω κάτω για να μην μου μιλήσουν. Γιατί όταν πρέπει να πας κάπου και έχεις 15 λέπτα και σε πιάσουν κουβέντα τότε χάθηκε... Πρέπει να κρατάς μια απόσταση. 

Η οικογένεια μου είναι πάνω από τη δουλειά. Αρκετοί συνάδελφοι μου κάνουν και δυο και τρεις δουλειές για να μπορούν να ζήσουν σωστά. Πολλές φορές αναγκάστηκα λόγω οικονομικού να πω ναι σε δουλειές που αν ήμουν μόνος μου δεν θα έκανα.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Τα υπονοούμενα της Τζένιφερ Άνιστον για πιθανό reunion της σειράς "Τα Φιλαράκια"

Τι δήλωσε η ηθοποιός για πιθανή συνέχεια της αγαπημένης σειράς
07/06/2019 - 15:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Σταυροπούλου: "Ναι, θα έκανα το σίκουελ του Είσαι το ταίρι μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη στην Κύπρο και το μήνυμα στους Κύπριους
24/02/2020 - 22:18

Σκιτίνης: Μιλάει για το τραγούδι και αποκαλύπτει πως θέλει τη γυναίκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη καριέρα, τη καινούργια επιτυχία που κυκλοφόρησε και τη προσωπική ζωή
21/02/2020 - 18:08

Χ. Αριστοτέλους: Γυμνάστηκε κάνοντας "Kangoo Jump" ζωντανά στην εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακολούθησε τον τρόπο εκγύμνασης της Ηλιάνας Παπαγεωργίου και ιδού το στιγμιότυπο
21/02/2020 - 15:42

Άντρη Καραντώνη: Ως άλλη Μarilyn Monroe τραγουδάει στον...Πρόεδρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διαμάντια και γούνα τραγουδάει το θρυλικό κομμάτι "Happy Birthday Mr. President"
20/02/2020 - 10:08

Ονούφριος Σωκράτους: "Είχα δεχθεί ηλικιακό ρατσισμό από συνάδελφο" (BINTEO)

Όσα αποκάλυψε για την αυστηρή κριτική που δέχτηκε στην αρχή της καριέρας του
19/02/2020 - 17:45

Πώς ευχήθηκαν οι επώνυμοι στο...έτερον ήμισυ για την ημέρα των ερωτευμένων;

Τα ρομαντικά στιγμιότυπα και τα...λόγια αγάπης που μοιράστηκαν δημοσίως
14/02/2020 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενισχύονται με προσωπικό τα οδοφράγματα υπό τον φόβο εμφάνισης του κορωνοϊού

Όλα όσα αποφασίστηκαν στην διυπουργική σύσκεψη για αντιμετώπιση της επιδημίας

Ανησυχούν οι γονείς για τις εκδρομές μαθητών στο εξωτερικό λόγω κορωνοϊού (VID)

Zητούν από το Υπουργείο Παιδείας να επανεξετάσει τα ταξίδια και να λάβει αποφάσεις

Έτοιμο να ενεργοποιήσει το Κέντρο Διαχείρισης Κρίσεων το ΥΠΕΞ λόγω κορωνοϊού

Δεν χρειάζεται πανικός λέει ο Διευθυντής Προξενικών Υποθέσεων και εξηγεί τη διαδικασία
Ελλάδα

38χρονη Ελληνίδα το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού

Βόλος: «Έσβησε» 11χρονος που νοσηλευόταν με υψηλό πυρετό

Η κατάσταση της υγείας του επιδεινώθηκε ραγδαία

Αρνητικές οι εξετάσεις του ασθενή στο «Σωτηρία» για κορωνοϊό

Πληροφορίες για δεύτερο ύποπτο περιστατικό στο «Αττικόν»
Διεθνή

Remdesivir: Το φάρμακο που πιθανόν αντιμετωπίζει τα συμπτώματα του Κορωνοϊού

Συνεχίζονται οι μελέτες για το εμβόλιο, αλλά ο δρόμος είναι μακρύς

Στους δώδεκα οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ιταλία

Ανέβηκαν στα έξι τα κρούσματα παιδιών στη Λομβαρδία

Ερντογάν: Η διορία που δώσαμε στο καθεστώς Άσσαντ τελειώνει

"Μέχρι το τέλος αυτού του μήνα επιδιώκουμε την απελευθέρωση των παρατηρητηρίων"

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ