Ψυχαγωγία

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Flashback ...Κυριακής σε έναν από τους αγαπημένους καλλιτέχνες σε Ελλάδα και Κύπρο, τον Σάκη Ρουβά και συγκεκριμένα την εποχή που λίγοι θυμούνται, την εποχή όταν ήταν στρατιώτης.

 

Ήταν Δεκέμβριος του 1994 όταν ο κορυφαίος Έλληνας σταρ υπηρετούσε στα Γιαννιτσά, στο 501 Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού σε ηλικία 22 ετών. Βεβαίως στον ελεύθερο χρόνο του, έκανε αυτό που ξέρει καλύτερα, διασκέδαζε τους άλλους στρατιώτες με μια κιθάρα και τραγούδια.

Με μια ειδική άδεια η Άννα Βίσση είχε "εισβάλλει" στο στρατόπεδο με την εκπομπή που παρουσιάζει "Με αγάπη Άννα" και μετέδωσε εικόνες και μια μικρή συναυλία για το κοινό.

Δείτε το σχετικό βίντεο ντοκουμέντο

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας-Φαίη Σκορδά: Ξανά μαζί... (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές διακοπές με τα παιδιά τους και οι χαλαρές στιγμές στην Τήνο
21/07/2019 - 16:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άννα Βίσση: Μας δείχνει σπάνια φωτογραφία από τον γάμο της με τον Νίκο Καρβέλα!

Η ανάρτηση της τργαουδίστριας και η αδημοσίευτη φωτογραφία
20/08/2019 - 09:47

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

Η Άννα Βίσση και ο Νίκος Καρβέλας... ξανά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογρφία και οι κοινές καλοκαιρινές διακοπές του πρώην ζευγαριού
15/08/2019 - 14:24

Σάκης Ρουβάς- Κάτια Ζυγούλη:Oι...εναλλλακτικές διακοπές με τα παιδιά τους(ΦΩΤΟ)

Στη Σχοινούσα των 200 κατοίκων, απομακρυσμένοι από τα φώτα της δημοσιότητας και την χλιδή
06/08/2019 - 09:55

Ρουβάς - Ζυγούλη: Στο μέρος που γεννήθηκε ο έρωτάς τους και τα...etreme sports

Οι διακοπές του ζευγαριού στην Ελούντα της Κρήτης
03/08/2019 - 14:01

Ρουβάς-Ζυγούλη: Η τρυφερή φωτογραφία τους στο μέρος που γνωρίστηκαν! (ΦΩΤΟ)

Το πανέμορφο ζευγάρι φωτογραφήθηκε εκεί που έγινε η πρώτη τους γνωριμία
01/08/2019 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ