Ψυχαγωγία

Φ.Μουρατίδης: Η συνεργασία με τη σύζυγο του και ο λόγος που δεν έχει...Facebook!

Ο γνωστός και αγαπημένος ηθοποιός Φάνης Μουρατίδης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για την θεατρική παράσταση "Δείπνο με Φίλους",  τη συνεργασία με τη σύζυγο του, Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και για την οικογένεια τους. Ο ίδιος δήλωσε:  

Δεν είχε πολύ σκέψη. Η Άννα είχε εμπειρία και ήταν ενθουσιασμένη οπόταν η εμπειρία της ήταν θετική οπότε όταν κάποιος έχει την εμπειρία και στο λέει είναι πιο εύκολο να πεις ναι. Ειδικά στην περίπτωση μας που είμαστε και ζευγάρι. Και εγώ στο μυαλό μου δεν είχα σκοπό να δουλέψω καλοκαίρι.

Το έργο είναι πολύ καλό. Είναι ανθρώπινο, διαπραγματεύεται τις ανθρώπινες σχέσεις. Οι φιλίες γύρω από το ζευγάρι. Πράγματα που όλους μας αφορούν.

Άμα είσαι πιτσιρικάς φτιάχνεις κάποιες θεωρίες και το φοβόμουνα λίγο. Όταν φοβάσαι τον εαυτό σου δεν παίζει. Φοβόμουν τον εαυτό μου στο κομμάτι της επιτυχίας. Στην αρχή όταν σε αναγνωρίζουν είναι γοητευτικό. όταν παραείσαι στην επικαιρότητα κάπου χάνεται το μέτρο.

Με την Άννα Μαρία ήταν μπαμ και κάτω. Το δύσκολο κομμάτι που καλούμαστε να λύσουμε είναι ο ποιοτικός χρόνος. Λέμε όχι σε δουλειές και η Άννα Μαρία έκανε πολλές θυσίες. Δεν μπορούμε να πούμε καμία κουβέντα για κανέναν.

Εγώ το Facebook το κατάλαβα “Βγάζω γκόμενα». Και κατέβασα το Instagram και όταν είδα ότι μπορώ να βάζω δικές μου φωτογραφίες που δεν έχω καν δεν το έκανα.

Όσο μεγαλώνω εκτιμώ άλλα πράγματα. Παλιά θεωρούσα την καριέρα σημαντικό. Απλά στη ζωή μου πλέον η αξία των σχέσεων μπήκε σε άλλο επίπεδο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά ήταν η αντίδραση τους όταν το κατάλαβαν;
01/07/2019 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δείπνο με φίλους: Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών στην κάμερα του Alpha
04/07/2019 - 21:15

"Δείπνο με φίλους": Η παράσταση του καλοκαιριού που δεν πρέπει να χάσεις!

Μια κωμωδία που αφορά όλους μας, βραβευμένη με Pulitzer ως η καλύτερη θεατρική κωμωδία
01/07/2019 - 14:26

Παπαχαραλάμπους-Μουρατίδης: H πρώτη κοινή τηλεοπτική συνέντευξη στον Λούη!

Ο λόγος που αποφεύγουν τις κοινές δημόσιες εμφανίσεις και η συνεργασία τους στο θέατρο
29/06/2019 - 17:10

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους:"Ο Φάνης δεν βοηθά στο σπίτι - Ναι θα έκανα πλαστική"

Όλα όσα ανέφερε για τη σχέση με τον άντρα της αλλά και τις πλαστικές
02/02/2018 - 17:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σήμα SOS τα ξημερώματα από κρουαζιερόπλοιο για τουρίστα σε κρίσιμη κατάσταση

Επιχείρηση αεροδιακομιδής του από το πλοίο προς το Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Τα μυστικά για ένα καλό καρπούζι από πλανόδιους πωλητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζουμερό και δροσερό δεν λείπει σίγουρα από κανένα τραπέζι

Εντυπωσιακές εικόνες από το μαραθώνιο κολύμβησης στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

100 κολυμβητές, με σημείο αφετηρίας τα Δημοτικά Μπάνια διένυσαν δύο διαδρομές
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ