Ψυχαγωγία

Φ.Μουρατίδης: Η συνεργασία με τη σύζυγο του και ο λόγος που δεν έχει...Facebook!

Ο γνωστός και αγαπημένος ηθοποιός Φάνης Μουρατίδης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για την θεατρική παράσταση "Δείπνο με Φίλους",  τη συνεργασία με τη σύζυγο του, Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και για την οικογένεια τους. Ο ίδιος δήλωσε:  

Δεν είχε πολύ σκέψη. Η Άννα είχε εμπειρία και ήταν ενθουσιασμένη οπόταν η εμπειρία της ήταν θετική οπότε όταν κάποιος έχει την εμπειρία και στο λέει είναι πιο εύκολο να πεις ναι. Ειδικά στην περίπτωση μας που είμαστε και ζευγάρι. Και εγώ στο μυαλό μου δεν είχα σκοπό να δουλέψω καλοκαίρι.

Το έργο είναι πολύ καλό. Είναι ανθρώπινο, διαπραγματεύεται τις ανθρώπινες σχέσεις. Οι φιλίες γύρω από το ζευγάρι. Πράγματα που όλους μας αφορούν.

Άμα είσαι πιτσιρικάς φτιάχνεις κάποιες θεωρίες και το φοβόμουνα λίγο. Όταν φοβάσαι τον εαυτό σου δεν παίζει. Φοβόμουν τον εαυτό μου στο κομμάτι της επιτυχίας. Στην αρχή όταν σε αναγνωρίζουν είναι γοητευτικό. όταν παραείσαι στην επικαιρότητα κάπου χάνεται το μέτρο.

Με την Άννα Μαρία ήταν μπαμ και κάτω. Το δύσκολο κομμάτι που καλούμαστε να λύσουμε είναι ο ποιοτικός χρόνος. Λέμε όχι σε δουλειές και η Άννα Μαρία έκανε πολλές θυσίες. Δεν μπορούμε να πούμε καμία κουβέντα για κανέναν.

Εγώ το Facebook το κατάλαβα “Βγάζω γκόμενα». Και κατέβασα το Instagram και όταν είδα ότι μπορώ να βάζω δικές μου φωτογραφίες που δεν έχω καν δεν το έκανα.

Όσο μεγαλώνω εκτιμώ άλλα πράγματα. Παλιά θεωρούσα την καριέρα σημαντικό. Απλά στη ζωή μου πλέον η αξία των σχέσεων μπήκε σε άλλο επίπεδο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά ήταν η αντίδραση τους όταν το κατάλαβαν;
01/07/2019 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δείπνο με φίλους: Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών στην κάμερα του Alpha
04/07/2019 - 21:15

"Δείπνο με φίλους": Η παράσταση του καλοκαιριού που δεν πρέπει να χάσεις!

Μια κωμωδία που αφορά όλους μας, βραβευμένη με Pulitzer ως η καλύτερη θεατρική κωμωδία
01/07/2019 - 14:26

Παπαχαραλάμπους-Μουρατίδης: H πρώτη κοινή τηλεοπτική συνέντευξη στον Λούη!

Ο λόγος που αποφεύγουν τις κοινές δημόσιες εμφανίσεις και η συνεργασία τους στο θέατρο
29/06/2019 - 17:10

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους:"Ο Φάνης δεν βοηθά στο σπίτι - Ναι θα έκανα πλαστική"

Όλα όσα ανέφερε για τη σχέση με τον άντρα της αλλά και τις πλαστικές
02/02/2018 - 17:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιο είναι το φαινόμενο που έδωσε κόκκινο χρώμα στην Αλυκή Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα πάντως, σύμφωνα με τους ειδικούς, δεν πρόκειται να διαρκέσει πολύ.

Στα σκαριά η εφαρμογή του σχεδίου απόσυρσης παλαιών οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

"Η ζωή δεν έχει ανταλλακτικά", τόνισε η Υπουργός Μεταφορών

Αλλάζουν τα φώτα τροχαίας στους δρόμους της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσο θα κοστίσει το έργο που θα φέρει μείωση στους λογαριασμούς δήμων και κοινοτήτων
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ