Ψυχαγωγία

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε ο Φώτης Σεργουλόπουλος ο οποίος μίλησε για όλα. Ανάμεσα σε άλλα ο παρουσιαστής αναφέρθηκε και στον γιο του με τα πιο τρυφερά λόγια αποκαλύπτοντας πως αντέδρασε ο μικρός την πρώτη φορά που είδε τον μπαμπά του στην τηλεόραση. 

Δεν το ξέρει ο μικρός το πλατό της τηλεόρασης, δεν ήθελα να τον παίρνω μαζί. Μία φορά είδε εμφάνιση μου τηλεοπτική και λέει “Μπαμπά μπήκες στην τηλεόραση. Πως μπήκες;” με ρώταγε συνέχεια. Δεν θέλω να πιστεύει ότι είμαστε πιο σπουδαίοι από τους άλλους. Δηλαδή τα μάτι ενός παιδιού, που ένας άνθρωπος είναι στην τηλεόραση η βλέπει στην τηλεόραση, τον θεωρεί πιο σπουδαίο. Δεν θέλω ακόμα, να συνειδητοποιήσει σιγά σιγά. Βέβαια αν με έβλεπε καθημερινά θα του είχα εξηγήσει. Με έβλεπε όταν ήταν πιο μικρός αλλά δεν το θυμάται.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Ελένη":

 

Επόμενο άρθρο

Οι λεπτομέρειες από το τροχαίο του πρίγκιπα Φίλιππου - Οι κατηγορίες που δέχεται

Όσα δήλωσαν η οδηγός και η συνοδηγός που ήταν στο αυτοκίνητο που τράκαρε ο πρίγκιπας
22/01/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στόχος εμπρηστών πρώην κατάδικος στο Παραλίμνι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από την φωτιά υπέστησαν ζημιές άλλα δύο οχήματα, 42χρονης και 65χρονου

Φάκελος χαλλούμι: Νέες νομικές μάχες για το εμπορικό σήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καδής και Λακκοτρύπης άνοιξαν τα χαρτιά τους στην Κοινοβουλευτική Επιτροπή Γεωργίας

Ξετυλίγεται το κουβάρι για το "ινστιτούτο αισθητικής" στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αρνείται ότι εκμεταλλευόταν τις νεαρές αλλοδαπές ο 48χρονος ιδιοκτήτης
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

Έκτακτη συνάντηση Γιούνκερ-Μέι στις Βρυξέλλες λόγω Brexit

"Δεν θα ανοίξει εκ νέου η Συμφωνία Αποχώρησης"

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ