Ψυχαγωγία

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε ο Φώτης Σεργουλόπουλος ο οποίος μίλησε για όλα. Ανάμεσα σε άλλα ο παρουσιαστής αναφέρθηκε και στον γιο του με τα πιο τρυφερά λόγια αποκαλύπτοντας πως αντέδρασε ο μικρός την πρώτη φορά που είδε τον μπαμπά του στην τηλεόραση. 

Δεν το ξέρει ο μικρός το πλατό της τηλεόρασης, δεν ήθελα να τον παίρνω μαζί. Μία φορά είδε εμφάνιση μου τηλεοπτική και λέει “Μπαμπά μπήκες στην τηλεόραση. Πως μπήκες;” με ρώταγε συνέχεια. Δεν θέλω να πιστεύει ότι είμαστε πιο σπουδαίοι από τους άλλους. Δηλαδή τα μάτι ενός παιδιού, που ένας άνθρωπος είναι στην τηλεόραση η βλέπει στην τηλεόραση, τον θεωρεί πιο σπουδαίο. Δεν θέλω ακόμα, να συνειδητοποιήσει σιγά σιγά. Βέβαια αν με έβλεπε καθημερινά θα του είχα εξηγήσει. Με έβλεπε όταν ήταν πιο μικρός αλλά δεν το θυμάται.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Ελένη":

 

Επόμενο άρθρο

Οι λεπτομέρειες από το τροχαίο του πρίγκιπα Φίλιππου - Οι κατηγορίες που δέχεται

Όσα δήλωσαν η οδηγός και η συνοδηγός που ήταν στο αυτοκίνητο που τράκαρε ο πρίγκιπας
22/01/2019 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Το τρυφερό σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη! (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα ποζάρει με την κορούλα της και η Ελένη σχολιάζει
11/08/2019 - 12:21

Η Ελένη Μενεγάκη αγκαλιά με την Μαρίνα σε παραλία της Άνδρου! (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη στην πιο καλοκαιρινή φωτογραφία τους
01/08/2019 - 09:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ