Ψυχαγωγία

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο από την Φαίη Σκορδά μίλησε ο Γιώργος Λιάγκας. Ο παρουσιαστής σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό People, αναφέρθηκε στο ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου και τη συντροφικότητα. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Τους τελευταίους δεκαέξι μήνες είχες χρόνο για τα παιδιά σου αλλά και για τη ζωή σου γενικότερα. Πέρα από έναν παράφορο έρωτα, το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου και απόκτησης παιδιών υπάρχει στο μυαλό σου;

Είμαι τόσο συναισθηματικά πλήρης με τα παιδιά μου, που δεν νομίζω να θελήσω κάτι άλλο. Το σενάριο για δεύτερο γάμο φαντάζει απίθανο, τουλάχιστον ως σχεδιασμός. Τα χρόνια που μεσολάβησαν από τον χωρισμό μου με τη Φαίη δεν είχα κάτι σημαντικό στη ζωή μου, μια σοβαρή σχέση δηλαδή που θα ήταν ανακοινώσιμη, είτε προς τα παιδιά μου είτε δημόσια. Από τον χωρισμό μου και μετά σαφώς έχω φλερτάρει και με έχουν φλερτάρει. Κάτι σοβαρό όμως, όχι, δεν υπήρξε.

Σου λείπει το κομμάτι της συντροφικότητας; Το να γυρνάς σπίτι και να σε περιμένει η σύντροφός σου, να βλέπετε τηλεόραση αγκαλιά, να κοιμάστε μαζί;

Από μικρό παιδί θυμάμαι τον εαυτό μου να είναι βαθιά μοναχικός. Αν εξαιρέσεις την περίοδο που είχαμε σχέση με τη Φαίη, παντρευτήκαμε και κάναμε παιδιά, όσο ξέρω τον εαυτό μου δεν θυμάμαι να βιώνω αυτό που περιέγραψες στην ερώτηση. Ακόμα και σε σχέσεις που είχα, δεν συζούσα. Απεναντίας, με θυμάμαι να βλέπω τηλεόραση μόνος στο σπίτι και να βγαίνω με τους φίλους μου. Θα μου πεις, βέβαια, πως αυτό όσο είσαι μικρός είναι ωραίο, αλλά όσο μεγαλώνεις δημιουργούνται άλλες ανάγκες ή αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα διαφορετικά. Δεν την έχω αισθανθεί ακόμα αυτή την ανάγκη. Βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις. Σε μια μελλοντική μας συνέντευξη, μπορεί να σου πω ότι αισθάνομαι άσχημα που είμαι μόνος και θα ήθελα να έχω μια συντροφιά στο σπίτι. Μέχρι στιγμής, όμως, δεν το έχω βιώσει.

Επόμενο άρθρο

Νέα κατηγορία εναντίον της Κέιτι Πέρι για σεξουαλική παρενόχληση

Γνωστή παρουσιάστρια την καταγγέλει για ανάρμοστη συμπεριφορά
17/08/2019 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Καταρρέει" η Βασίλισσα Ελισάβετ: Νέο διαζύγιο στο παλάτι του Μπάκιγχαμ (ΦΩΤΟ)

Ο χωρισμός που φέρνει τα πάνω - κάτω στη βασιλική οικογένεια....
18/02/2020 - 13:08

H Φαίη Σκορδά μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Νίκο Ηλιόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον άντρα που της έχει κλέψει τη καρδιά και το βράδυ του Αγίου Βαλεντίνου
18/02/2020 - 09:09

Hλιόπουλος: Iδού το δώρο του έκανε στη Σκορδά για τη μέρα των ερωτευμένων (ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική έκπληξη που της επιφύλαξε μετά το τέλος της εκπομπής...
15/02/2020 - 09:50

Η Φαίη Σκορδά ποζάρει με την....μέλλουσα πεθερά της

Ερωτευμένη και πάλι η γνωστή παρουσιάστρια
13/02/2020 - 13:04

Και όμως η Σκορδά γνώρισε το νέο της σύντροφο ενώ ήταν παντρεμένη με τον Λιάγκα

Η αποκάλυψη παρουσιάστριας και με τι ασχολείται ο γοητευτικός δεσμός της
13/02/2020 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέτρες και απειλητικό σημείωμα σε κουτί έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Τηλεφώνημα για ύποπτο αντικείμενο σε όχημα ξεσήκωσε ολόκληρη γειτονιά

Ιωνάς για εμπλοκή Ισπανών: "Δεν είχα ενημέρωση από την Αστυνομία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έμμεση παραδοχή Αρχηγού ότι έπρεπε να ενημερωθεί εγκαίρως ο Υπουργός

Διαδικτυακή εκστρατεία κατά της παράνομης στάθμευσης στα πεζοδρόμια (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολίτες δημοσιοποίησαν μέχρι στιγμής πάνω από 300 φωτογραφίες αυτοκινήτων
Ελλάδα

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου

Τουρκική ακταιωρός συνόδευσε μετανάστες σε νησίδα του Καστελόριζου

Οι πρόσφυγες και μετανάστες μεταφέρθηκαν από τις Ελληνικές αρχές στο Καστελόριζο

Εξαιτίας του Brexit θα επιστραφούν τα γλυπτά του Παρθενώνα;

Τι αναφέρει το προσχέδιο διαπραγματεύσεων Βρυξελλών-Λονδίνου
Διεθνή

Η Συρία εξουδετέρωσε πυραύλους στις ακτές της Μεσογείου

Τι μεταδίδει το τηλεοπτικό δίκτυο Al Ekhbariya

"Θερίζει" ο κορωνοϊός: "Έσβησαν" οι δυο ασθενείς στο Ιράν

Η κατάσταση της υγείας τους τις τελευταίες μέρες είχε επιδεινωθεί

Τέλος στο θρίλερ με τους "εγκλωβισμένους" επιβάτες του "Westerdam"

Αποβιβάστηκαν όλοι από το κρουαζιερόπλοιο - Θα "δέσει" τελικά στο λιμάνι της Σιχανούκβιλ

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/02/2020 - 06:00DIVIDED