Ψυχαγωγία

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Στον ντόρο που προκλήθηκε μετά την κυκλοφορία του πρώτου του βιβλίου αναφέρθηκε ο Γιώργος Αγγελόπουλος. Αυτή η απόφαση του σχολιάστηκε αρνητικά από πολλούς και σε συνέντετευξη που παραχώρησε στην εκπομπή Dot αναφέρθηκε σε όσα γράφτηκαν και ειπώθηκαν για αυτή την απόφαση του δηλώνοντας: 

Δεν συστήθηκα ποτέ ως συγγραφέας. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κρίνουμε κάτι εφόσον δεν το γνωρίζουμε. Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί προκαλεί εντύπωση. Υπάρχει κάποιο μοντέλο κινήσεων ή στρατηγικής; Δηλαδή εγώ που βγήκα από ένα παιχνίδι έπρεπε να κάνω κάτι άλλο και έκανα κάτι άλλο και προκαλεί εντύπωση; Ο κάθε άνθρωπος κρίνει και πράττει.

Επόμενο άρθρο

Το ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφορμή για το ξέσπασμα της και όσα δήλωσε για τα ψευδή δημοσιεύματα
24/06/2019 - 14:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η επιλογή που δεν περιμέναμε...
07/05/2019 - 18:31

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες

Έχετε δει την 16χρονη Ρόζα; Απουσιάζει από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία

Αναζητούν την 16χρονη Ελευθερία που εξαφανίστηκε από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός 5,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εκκενώνονται τα κτίρια - Τρέχουν σε εξωτερικούς χώρους οι πολίτες

Ελεύθερη η Ρένα Δούρου μετά την απολογία της για της πλημμύρες στη Μάνδρα

"Ο σεβασμός στη μνήμη των νεκρών και στην οδύνη των οικείων τους απαιτεί πράξεις"

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB