Ψυχαγωγία

Γειτονιά στην Παλλουριώτισσα τα "σπάει" με ποτά, dj και... Ασλανίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Σαββατόβραδο στην "καραντίνα" και οι Λευκωσιάτες από ότι φαίνεται είπαν να το εκμεταλλευτούν...παραμένοντας πάντα σπίτι.

Σε γειτονιά της Παλλουριώτισσας, κάτοικοι έβαλαν μουσική στο τέρμα με dj, ποτά, φαγητό και κλεισμένοι στα σπίτια τους γλεντούσαν και απολάμβαναν με τον καλύτερο τρόπο τον αυτοπεριορισμό τους.

Η Μελίνα Ασλανίδου στην διαπασών και η διασκέδαση στα ύψη...

Ζηλέψαμε!

Επόμενο άρθρο

Οι συγκινητικές ευχές της Θέκλας Πετρίδου στο γιο της (ΦΩΤΟ)

"Σε ευχαριστώ που με αντέχεις και με αγαπάς όπως είμαι"
11/04/2020 - 19:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ό,τι πιο γλυκό! Ο Στέφανος Τσιτσιπάς χορεύει με την μικρή του αδερφή (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το γλυκό βιντεάκι και τις χαλαρές οικογενειακές στιγμές του τενίστα
04/05/2020 - 16:36

Mε γκαρσόνες-νοσοκόμες και μεταμφιέσεις αλά Elvis Presley γλέντησαν Λευκωσιάτες

Η γειτονιά στην Λευκωσία που "πολεμά" τα Σάββατα την... καραντίνα
12/04/2020 - 11:28

Μαύρα σύννεφα πάνω από την Κύπρο λόγω...Τσικνοπέμπτης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha βρέθηκε με ζωντανές συνδέσεις σε Λεμεσό, Λευκωσία αλλά και Θεσσαλονίκη
20/02/2020 - 14:30

Πάλεψε ένα χρόνο για να κρατηθεί στη ζωή αλλά δεν τα κατάφερε (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Έσβησε" 12 μήνες μετά το τροχαίο ο άτυχος 23χρονος Μιχάλης Νικολάου
24/12/2019 - 10:31

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες στην Παλλουριώτισσα στη Λευκωσία

Λόγω της φωτιάς ο δρόμος έχει αποκλειστεί για διερχόμενα οχήματα
12/12/2019 - 15:02

Με σαμπάνιες και καλή παρέα τα "έσπασε" ο Αλωνεύτης στην Αγία Νάπα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέφρενη διασκέδαση για τον Κύπριο ποδοσφαιριστή
10/06/2019 - 09:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρία στο AlphaNews.live: Τρεις οι Κύπριοι τραυματίες στο Λίβανο

Tι δηλώνει για τη φονική έκρηξη η Πρόεδρος της Κυπριακής Κοινότητας

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 02:30WORLD PARTY