Ψυχαγωγία

Γενέθλια για το Με αγάπη Χριστιάνα:Αυτή είναι η ηλικία του Τάσου Ευαγγέλου(ΦΩΤΟ)

Γενέθλια για την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" σήμερα 16 Σεπτεμβρίου, με τον αγαπητό δημοσιογράφο και ραδιοφωνικό παραγωγό Τάσου Ευαγγέλου, να γιορτάζει.

Η ομάδα της εκπομπής του ευχήθηκε on air, με τον ίδιο να απολαμβάνει και να νιώθει ευγνώμων για την αγάπη που εισπράττει. Ο γνωστός δημοσιογράφος "έσβησε" τα 40 χρόνια, κεράκια που δεν περίμενε κανείς να δει στην τούρτα του Τάσου Ευαγγέλου, αφού μοιάζει πολύ νεότερος.

Ο ίδιος δήλωσε

Κάπως έτσι τα 40 γίνονται η αρχή για ένα όμορφο ταξίδι μέχρι τα επόμενα άντα... Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για τις όμορφες ευχές σας! Έστω και οι μισές να πιάσουν θα είμαι πολύ ευγνώμων...

Επόμενο άρθρο

"Αστέρια στην Άμμο": Έκαναν πρεμιέρα με σατανική λάμψη έρωτα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Καθημερινά στις 19:30 από τη συχνότητα του Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 18:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορτζιά: Το πάρτυ - έκπληξη για τα γενέθλια του...Πιέρου Σωτηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε φωτογραφικό υλικό από την λαμπερή βραδιά - Η εντυπωσιακή διοργάνωση στο σπίτι τους
14/01/2020 - 12:53

Σ. Νικολάου: Το "Χρόνια Πολλά" και η...ερωτική εξομολόγηση στον άντρα της (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δημοσίευσε και το...παθιασμένο φιλί στον έρωτα της ζωής της
12/01/2020 - 15:07

Ελληνίδες Παρουσιάστριες: Ξέρατε την πραγματική ηλικία τους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα νούμερα που προσπαθούν να κρύψουν..."βγήκαν" στη φόρα
11/01/2020 - 17:15

"Τρομάζει" το σώμα και η φυσική κατάσταση του Κριστιάνο Ρονάλντο(ΦΩΤΟ)

Πόσο χρονών είναι ο γνωστός ποδοσφαιριστής και η καθιερωμένη γυμναστική του
09/01/2020 - 12:57

Κάτια Ζυγούλη: To πάρτυ "έκπληξη" για τα γενέθλια του Σάκη Ρουβά (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με την οικογένεια του κατά την διάρκεια που..."σβήνει" τα κεράκια
06/01/2020 - 12:26

Χαρά Παππά:"Ο μπαμπάς μου είναι 52 και ο σύντροφός μου Μπουράκ...47”

Η στιγμή που ο πατέρας της έμαθε την ηλικία του αγοριού της και η...Πάολα
03/01/2020 - 18:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ