Ψυχαγωγία

Γενέθλια για την Αννίτα Δημητρίου! Πόσο χρονών έγινε; (ΦΩΤΟ)

Γενέθλια για την Βουλευτή, κα. Αννίτα Δημητρίου.

Η ίδια “έσβησε” τα κεράκια και με μια φωτογραφία στα social media έγραψε τη δική της ευχή και ευχαρίστησε όσους της ευχήθηκαν. Με μια τούρτα με πολλά κεράκια αλλά και με μια στιλάτη εμφάνιση με μαύρο φόρεμα και μπεζ λουλούδια στο πάνω μέρος, η Αννίτα Δημητρίου πέρασε τα μέσα της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της, και με χαμόγελο συνεχίζει.

Δείτε την φωτογραφία που μοιράστηκε αλλά και πόσα κεράκια έσβησε, μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η 38χρονη Μπάση αποκαλύπτει για πρώτη φορά: "Ήμουν συμμαθήτρια με την Γερμανού"

“Είμαι και εγώ 38 χρονών” εξομολογήθηκε η Σταματίνα Τσιμτσιλή
19/10/2020 - 15:44

Η Δημήτριου μιλά ανοιχτά για τον σεξισμό και την...πρώτη γυναίκα Πρόεδρο (VID)

Μια εκ των νεαρότερων βουλευτριών ξεδιπλώνει πτυχές της προσωπικότητας της
30/09/2020 - 17:06

Η Αννίτα Δημητρίου στο πρώτο της Podcast αποκαλύπτεται στη Στέλλα Στυλιανού

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή βουλευτής στο Podcast Talks
29/09/2020 - 16:27

Ομόνοια με μέσο όρο ηλικίας τα... 24 χρόνια

Έξι Κύπριοι στο αρχικό σχήμα από τον προπονητή της ομάδας
22/08/2020 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Εφώναζα του να κατεβεί, o καπνός έζωσεν τον" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τι έδειξαν οι έρευνες για τη φωτιά που ξέσπασε σε τυπογραφείο στα Λατσιά

Για 10 και πλέον ώρες "ξεσκόνιζαν" τα υποστατικά Συλλούρη, Τζιοβάνη και Πιττάτζη

Τα τεκμήρια θα "οδηγήσουν" τα επόμενα βήματα των ανακριτών

Σε αυτοπεριορισμό η μισή Κυπερούντα (BINTEO)

Η συγνώμη του ιερέα του χωριού και ο φόβος για εξάπλωση του ιού στην κοινότητα
Ελλάδα

Σε lockdown Θεσσαλονίκη, Λάρισα και Ροδόπη

Πέρασαν στο επίπεδο "4" λόγω επιδημιολογικής επιβάρυνσης

Νέο αρνητικό ρεκόρ με πέραν των 1500 κρουσμάτων στην Ελλάδα

Δέκα νεκροί και 108 διασωληνωμένοι κρούουν τον κώδωνα
Διεθνή

Τουλάχιστον 140 νεκροί σε ναυάγιο σκάφους ανοιχτά της Σενεγάλης

"Πρόκειται για το φονικότερο ναυάγιο το 2020" λέει ο Διεθνής Οργανισμός Μετανάστευσης

Ύστατο μέτρο το γενικό lockdown, λέει ο επικεφαλής του ΠΟΥ Ευρώπης

«Πρέπει να πετύχουμε την εμπλοκή των πολιτών για να μας βοηθήσουν να δημιουργήσουμε λύσεις

Συναγερμός στη Γερμανία, όχημα έπεσε πάνω σε πεζούς

Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για ένα νεκρό και τρεις τραυματίες

tv news

Ο Μιλτιάδης μαθαίνει ότι το dna του γενετικού υλικού ταυτοποιείται με τον Φοίβο!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η σχέση του Μιχάλη και της Αγγελικής ανακοινώνεται επίσημα σε όλη την οικογένεια

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 29/10/2020 - 22:00THE BACHELOR