Ψυχαγωγία

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Δείτε τη...φουσκωμένη κοιλίτσα της συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο διανύει την καλύτερη περίοδο της ζωής του, αφού σε λίγο καιρό πρόκειται να συναντήσει τον καρπό του έρωτα του, με την αγαπημένη του, Mariah Riddlesprigger.

Οι δυο τους μάλιστα, πριν λίγες μέρες έκαναν μια κοινή δημόσια εμφάνιση, όπου για πρώτη φορά, η σύντροφος του φαίνεται με εμφανώς φουσκωμένη κοιλίτσα και όπως φαίνεται, το ζευγάρι είναι πιο ευτυχισμένο από ποτέ και ανυπομονεί για την μεγάλη μέρα.

Ο γνωστός αθλητής, μετά την ανακοίνωση πως περιμένουν παιδί με την Μariah, σε συνέντευξη του, δήλωσε μεταξύ άλλων πως οι δυο τους είναι πιο χαρούμενοι από ποτέ, όπως και ολόκληρη η οικογένεια του, αφού ανυπομονούν για τον Αντετοκούνμπο Junior.

"Είμαστε ενθουσιασμένοι που θα έχουμε το πρώτο μας μωρό, δε θέλω να μιλάω πολύ για αυτό, θέλω να συγκεντρωθώ στο μπάσκετ και να αφήσω τα θέματα της οικογένειας στο σπίτι, αλλά ναι, περιμένουμε παιδί. Είμαστε χαρούμενοι, η μητέρα μου είναι χαρούμενη, το ίδιο και τα αδέρφια μου. Δεν ξέρω πότε γεννάει. Θα υπάρχουν σίγουρα προιόντα για μωρά. Θα υπάρχουν μωρουδιακά zoom και freaks και αξεσουάρ, θα είναι ακριβώς όπως ο μπαμπάς του. Με έχει αλλάξει ήδη, ειδικά για κάποιον που δεν έχει έρθει ακόμα. Είμαι πιο ώριμος, όλοι έλεγαν ότι είμαι ώριμος για την ηλικία μου, αλλά αυτό σε ωριμάζει πραγματικά. Αλλά είμαι χαρούμενος γι’ αυτό, είμαι ενθουσιασμένος, δεν είναι εδώ ακόμα, ανυπομονώ για να έρθει"

Δείτε την φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους: Ο "νόμος" που έχουν βάλει με τον...Εφραίμ για τα κινητά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ασταμάτητη χρήση των τηλεφώνων που οδήγησε την παρουσιάστρια να ασκήσει "βέτο"
14/01/2020 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγκυος η Νικολέττα Ράλλη: Περιμένει το πρώτο της παιδί

Πλέουν σε πελάγη ευτυχίας η παρουσιάστρια και ο γνωστός επιχειρηματίας
24/01/2020 - 17:19

Συγκλονίζει η Γιώτα Κουφαλίδου: "Δεν μπορώ να κάνω άλλο μωρό"

Η αποκάλυψη για δεύτερο παιδί και η...συγκινητική στιγμή στη τελευταία χημειοθεραπεία
24/01/2020 - 10:22

Kόνι Μεταξά: H πρώτη κοινή φωτογραφία με τον κούκλο σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Ερωτευμένη η τραγουδίστρια - Η τρυφερή αγκαλιά και οι..."μυτούλες" του ζευγαριού
23/01/2020 - 14:58

Χαρμόσυνα νέα για τον Γιουσέιν Μπολτ: Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας (ΦΩΤΟ)

Ο "χρυσός" απόγονος έρχεται - Η τρυφερή φωτογραφία με την προχωρημένη εγκυμοσύνη
23/01/2020 - 14:26

Ιωάννα Μπέλλα: O νέος της σύντροφος είναι...Κύπριος επιχειρηματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον άντρα που της έκλεψε την καρδιά - Η πρώτη κοινή εμφάνιση του ζευγαριού
22/01/2020 - 13:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιδεινώνεται σταδιακά ο καιρός με νεφώσεις και βροχές

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση του καιρού για τις επόμενες μέρες

Μικρός αριθμός κλήσεων στο ΥΠΕΞ για τον κοροναϊό

Υπήρξε κάποιο ενδιαφέρον κατά το Σαββατοκύριακο για ενημέρωση

"Εν έφταια εγώ, ούτε που ήμουν, ούτε τι εφόρουν, ο βιαστής είσαι εσύ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζεύτηκαν στην πλατεία Διοικητηρίου στη Λεμεσό και φώναξαν κατά της βίας κατά γυναικών
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Έριξαν μολότοφ σε κτήριο που θα στεγάζονταν πιθανά κρούσματα του νέου κοροναϊού

Οι κάτοικοι της περιοχής εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους για την επιλογή της κυβέρνησης

Παραβίαση εκεχειρίας καταγγέλλει η κυβέρνηση Εθνικής Ενότητας της Λιβύης

Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο Τύπου δυνάμεις του Χαλίφα Χάφταρ σφυροκόπησαν την Τρίπολη

ΗΠΑ:Συγκλονίζει υπόθεση γυναίκας που κρατούνταν πέντε χρόνια ως «σκλάβα του σεξ»

Πως έφτασαν στα ίχνη του 48χρονου φερόμενου ως δράστη οι Αρχές στην Βόρεια Καρολίνα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 17:50ALPHA NEWS