Ψυχαγωγία

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Δείτε τη...φουσκωμένη κοιλίτσα της συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο διανύει την καλύτερη περίοδο της ζωής του, αφού σε λίγο καιρό πρόκειται να συναντήσει τον καρπό του έρωτα του, με την αγαπημένη του, Mariah Riddlesprigger.

Οι δυο τους μάλιστα, πριν λίγες μέρες έκαναν μια κοινή δημόσια εμφάνιση, όπου για πρώτη φορά, η σύντροφος του φαίνεται με εμφανώς φουσκωμένη κοιλίτσα και όπως φαίνεται, το ζευγάρι είναι πιο ευτυχισμένο από ποτέ και ανυπομονεί για την μεγάλη μέρα.

Ο γνωστός αθλητής, μετά την ανακοίνωση πως περιμένουν παιδί με την Μariah, σε συνέντευξη του, δήλωσε μεταξύ άλλων πως οι δυο τους είναι πιο χαρούμενοι από ποτέ, όπως και ολόκληρη η οικογένεια του, αφού ανυπομονούν για τον Αντετοκούνμπο Junior.

"Είμαστε ενθουσιασμένοι που θα έχουμε το πρώτο μας μωρό, δε θέλω να μιλάω πολύ για αυτό, θέλω να συγκεντρωθώ στο μπάσκετ και να αφήσω τα θέματα της οικογένειας στο σπίτι, αλλά ναι, περιμένουμε παιδί. Είμαστε χαρούμενοι, η μητέρα μου είναι χαρούμενη, το ίδιο και τα αδέρφια μου. Δεν ξέρω πότε γεννάει. Θα υπάρχουν σίγουρα προιόντα για μωρά. Θα υπάρχουν μωρουδιακά zoom και freaks και αξεσουάρ, θα είναι ακριβώς όπως ο μπαμπάς του. Με έχει αλλάξει ήδη, ειδικά για κάποιον που δεν έχει έρθει ακόμα. Είμαι πιο ώριμος, όλοι έλεγαν ότι είμαι ώριμος για την ηλικία μου, αλλά αυτό σε ωριμάζει πραγματικά. Αλλά είμαι χαρούμενος γι’ αυτό, είμαι ενθουσιασμένος, δεν είναι εδώ ακόμα, ανυπομονώ για να έρθει"

Δείτε την φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους: Ο "νόμος" που έχουν βάλει με τον...Εφραίμ για τα κινητά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ασταμάτητη χρήση των τηλεφώνων που οδήγησε την παρουσιάστρια να ασκήσει "βέτο"
14/01/2020 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

Η πρόωρη γέννα και η κατάσταση της υγείας μαμάς και παιδιού
05/07/2020 - 13:11

Μπραντ Πιτ: Η ηθοποιός που φημολογείται πως του έκλεψε τη καρδιά (ΦΩΤΟ)

"Σπάει" τη σιωπή της και απαντά αν είναι όντως ζευγάρι με τον Χολιγουντιανό σταρ
29/06/2020 - 14:06

Σταυρής Γεωργίου: Στην Αγία Νάπα για βουτιές μαζί με την...σύντροφό του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σήμερα, είναι μέρα ξεκούρασης, ίσως η πρώτη και η τελευταία..."
28/06/2020 - 15:36

H Nατάσα Πηλείδου ανακοίνωσε την...εγκυμοσύνη της!

Λίγο πριν γεννήσει το δεύτερο παιδάκι της αναλαμβάνει καθήκοντα ως Υπουργός Ενέργειας
25/06/2020 - 15:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας ασθενής με κορωνοϊό στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Άλλα τέσσερα άτομα στο Κέντρο Αποκατάστασης, περιμένουν αρνητικοποίηση του δείγματος τους

"Φοράτε το κράνος σας" καλεί τους μοτοσικλετιστές η Αστυνομία

Έκκληση μετά το θανατηφόρο με θύμα 24χρονο μοτοσικλετιστή

Οκτώ πτήσεις προς και δέκα από το αεροδρόμιο Πάφου

Η προέλευση και οι προορισμοί των δεκαοκτώ πτήσεων
Ελλάδα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο

Σε ετοιμότητα το ΕΚΑΒ για ενδεχόμενο δεύτερο κύμα κορωνοϊού

Η πανδημία ανέδειξε ελλείψεις σε προσωπικό και οχήματα

Δένδιας: Επιθυμούμε διάλογο με την Τουρκία χωρίς εκβιασμούς και προκλήσεις

"Διαχρονική και αδιάρρηκτη η γαλλική υποστήριξη προς την Ελλάδα και την Κύπρο"
Διεθνή

Το "σούπερ Σάββατο" στη Βρετανία σε φωτογραφίες

Πως κύλησε η πρώτη νύχτα εξόδου μετά τη χαλάρωση των περιοριστικών μέτρων

"Κατεβαίνει" ως υποψήφιος Πρόεδρος των ΗΠΑ ο ράπερ Κάνιε Γουέστ

Η ανακοίνωση μέσω Twitter για τις επερχόμενες εκλογές του Νοεμβρίου

Βάζει τέλος στις δοκιμές υδροξυχλωροκίνης και Lopinavir/Ritonavir ο ΠΟΥ

Δεν έφεραν το επιθυμητό αποτέλεσμα στη θνητότητα νοσηλευομένων ασθενών με κορωνοϊό

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα