Ψυχαγωγία

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Oι πρώτες δηλώσεις για τoν...ερχομό του γιου του

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο λίγες μέρες μετά αφού μπήκε στο κλάμπ των μπαμπάδων και υποδέχτηκε το πρώτο του παιδί, καρπό του ερωτά του, με τη αγαπημένη του Μαράια, έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις.

Ο γνωστός καλαθοσφαιριστής, μίλησε στους δημοσιογράφους κατά τη συνέντευξη Τύπου του All Star Game και εξήγησε πώς έχει αλλάξει τη ζωή του ο γιος του, ενώ δεν παρέλειψε να τονίσει πως όταν είναι ευτυχισμένος παίζει καλύτερα μπάσκετ.

"Τώρα έχω ένα μωρό. Χρειάζομαι ύπνο. Χρειάζομαι ξεκούραση. Το να έχεις παιδί είναι το καλύτερο πράγμα, είναι ευλογία. Είμαι πολύ ευτυχισμένος, όταν είμαι ευτυχισμένος παίζω καλά"

Επόμενο άρθρο

Χάρι - Μέγκαν: H πρώτη δημόσια εμφάνιση του ζευγαριού μετά το #megxit (ΦΩΤΟ)

Σαν κοινοί θνητοί και με ένα τεράστιο χαμόγελο μακριά από το Μπάκιγχαμ...
16/02/2020 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

David & Victoria Beckham: Ο μεγαλύτερος γιος τους...παντρεύεται (ΦΩΤΟ)

Έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του!
12/07/2020 - 13:31

Έτοιμος να λανσάρει τα δεύτερα του παπούτσια ο Γιάννης (ΒΙΝΤΕΟ)

Προανήγγειλε την κυκλοφορία των νέων παπουτσιών του ο «Greek Freak»
02/07/2020 - 16:50

«Ο Γιάννης κάνει χώρο για δύο τρόπαια κι ο ΛεΜπρόν ξεσκονίζει το στέμμα του»

Το Bleacher Report δημιούργησε ένα υπέροχο σκίτσο με πέντε πρωταγωνιστές του ΝΒΑ
28/06/2020 - 09:40

Το συγκινητικό video για την αναμονή 30 ετών της Λίβερπουλ

Απίστευτο, τρομερό, ασύλληπτο, συγκλονιστικό...
26/06/2020 - 12:05

Βανδάλισαν το γκράφιτι του Γιάννη με σύμβολα των Ναζί

Ναζιστικά σύμβολα έγραψαν άγνωστοι σε γκράφιτι του «Greek Freak» στο Παλιό Φάληρο
25/06/2020 - 15:51

Η βόλτα του Λουκά Φουρλά με τον γιο του στις Βρυξέλλες (ΦΩΤΟ)

Η σπάνια φωτογραφία μπαμπά - γιου που ανέβασε στα social media
20/06/2020 - 13:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρίσκονται στην Κύπρο ως φοιτητές κι εντοπίστηκαν να εργάζονται παράνομα σε μπαρ

Συνεχίζονται οι δράσεις της Αστυνομίας για πάταξη της παράνομης εργοδότησης

Καύσωνας, ομίχλη και καταιγίδες συνθέτουν το σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραμένουν οι υψηλές θερμοκρασίες - Που θα σημειωθούν βροχοπτώσεις σήμερα και αύριο

Τροχαίο στην Πάφο: Κρίσιμα ο 14χρονος, σοβαρά η γιαγιά και εξιτήριο για 61χρονη

Τις συνθήκες κάτω από τις οποίες συνέβη το τροχαίο διερευνά η Αστυνομία
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Δημοσκόπηση δείχνει «μοιρασμένο» τον τουρκικό λαό για το θέμα της Αγίας Σοφιάς

Παράλληλα, ο Δήμαρχος της Κωνσταντινούπολης «αδειάζει» τον Τούρκο Πρόεδρο

Βραζιλία: 641 θάνατοι, σχεδόν 25.000 κρούσματα σε 24 ώρες

Χαρακτηρίζονται υποτιμημένα σε σημαντικό βαθμό σε σχέση με την πραγματικότητα τα δεδομένα

Μεξικό: Πάνω από 920.000 θέσεις εργασίας χάθηκαν λόγω της πανδημίας

Εκτιμήσεις του Προέδρου ότι η χώρα θα απολέσει τουλάχιστον 1 εκατομμύριο θέσεις εργασίας

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ