Ψυχαγωγία

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Η Κατερίνα είναι ο άνθρωπός μου"

Με τα πιο τρυφερά λόγια μίλησε για την σύντροφο του, Κατερίνα Γερονικολού, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης. 

Οι δυο ηθοποιοί βρίσκονται στη καλύτερη τους φάση καθώς αυτή την περίοδο συνεργάζονται καθώς θα συμμετέχουν και οι δυο στην παράσταση "Από Σμύρνη.., Θεσσαλονίκη". Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης σε συνέντευξη που παραχώρησε στη  Reallife, αναφέρθηκε ανάμεσα σε άλλα και στην σύντροφο του, Κατερίνα Γερονικολού αλλά και για το ενδεχόμενο να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας. Ο ίδιος δήλωσε: 

Από τα χρόνια που με ξέρεις γνωρίζεις πως δεν μου αρέσουν τα μεγάλα λόγια και οι... εξαγγελίες. Επειδή ξέρω τι άνθρωπος είσαι, θα σου απαντήσω ότι με την Κατερίνα περνάμε τέλεια, είναι ο άνθρωπος μου και, όχι, δεν είναι στα σχέδια μας να ανέβουμε τα σκαλιά της εκκλησίας.

Είμαστε εξαιρετικά όπως είμαστε! Αρκέσου σε αυτά γιατί τρέχω για τα γυρίσματα μας.

Επόμενο άρθρο

Ο σχεδιαστής Ραλφ Λόρεν χρίστηκε ιππότης στα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ

Ο πρώτος Αμερικανός σχεδιαστής που τιμάται με την υψηλότερη βρετανική τιμητική διάκριση
21/06/2019 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τσιμιτσέλης: Η συγκατοίκηση με τη...Γερονικολού και το ενδεχόμενο ενός 2ου γάμου

Ποιά είναι η σχέση της συντρόφου του με την 6χρονη κόρη του;
02/02/2020 - 11:22

Βάσω Λασκαράκη: Η ερώτηση που δέχτηκε για τον Τσιμιτσέλη και την Γερινικολού

Η απάντηση της και το ξεκαθάρισμα που έκανε για την ηθοποιό και τον...πρώην της
20/01/2020 - 10:14

O Τσιμιτσέλης αποκάλυψε ποια είναι η σχέση της...Λασκαράκη με την Γερονικολού

Κόντεψε να "πνιγεί" με την ερώτηση για την πρώην και την νυν και έδωσε απάντηση
05/01/2020 - 13:25

Τσιμιτσέλης – Γερονικολού: Το...αστόλιστο δέντρο και τα δώρα που "αντάλλαξαν"

Όλα όσα δήλωσε το γνωστό ζευγάρι σε μια ξεχωριστή Πρωτοχρονιάτικη φωτογράφιση
01/01/2020 - 11:00

Τσιμιτσέλης – Γερονικολού: Ανέβασαν την πιο ρομαντική φωτογραφία τους (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή στιγμή στο...ασανσέρ και το νέο έργο που θα συμπρωταγωνιστήσουν
19/12/2019 - 08:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλοδαπός το πρόσωπο που έδωσε τα όπλα στον 38χρονο επίδοξο εκτελεστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οργανωτής ή ο ηθικός αυτουργός του στυγερού εγκλήματος ο Δημήτρης Μαμαλικόπουλος;

Μπήκαμε σε εργαστήριο εξωσωματικής και είδαμε πως παγώνουν ωάρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμβρυολόγος μας εξηγεί τη διαδικασία αλλά και τους λόγους που υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον

Το πρωί αίθριος καιρός και το απόγευμα βροχές, χιόνια και καταιγίδες

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τον καιρό μέχρι και την Τρίτη 25 Φεβρουαρίου
Ελλάδα

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου
Διεθνή

Δύο νεκροί μέσα σε διάστημα λίγων ωρών στην Ευρώπη από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

ΠΟΥ: Κρούσματα από ανθρώπους που δεν έχουν ταξιδέψει στην Κίνα ή ήρθαν σε επαφή με ασθενή

ΒΙΝΤΕΟ: H στιγμή που Συριακές δυνάμεις εξουδετερώνουν εξτρεμιστές στο Ιντλίμπ

Εικόνες από drone που δείχνουν καταστροφές τανκς και φορτηγών μεταφοράς προσωπικού

Ο Αντριάνο Τρεβιζάν είναι ο πρώτος Ευρωπαίος που "έσβησε" από τον κορωνοϊό

Εντείνεται η ανησυχία από τον ΠΟΥ για τη δυσκολία να περιοριστεί η διάδοση της επιδημίας

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 13:00ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΝΕΛΗ