Ψυχαγωγία

Γιατί η Χριστιάνα Αριστοτέλους φοράει ιατρική μάσκα μέσα στο σπίτι της; (ΦΩΤΟ)

Οι αλλαγές του καιρού και τα σκαμπανεβάσματα της θερμοκρασίας φαίνεται πως"ξεγέλασαν" την βασίλισσα της Κυπριακής τηλεόρασης και την έριξαν στον κρεβάτι.

Ο λόγος για την Χριστιάνα Αριστοτέλους, που όπως φαίνεται η Κυριακή της δεν είναι σίγουρα όπως την φαντάστηκε, αφού θα πρέπει να την περάσει περιορισμένη στο σπίτι, αφού "την άρπαξε" όπως ανέφερε χαρακτηριστικά η ίδια.

Η γνωστή παρουσιάστρια με μία φωτογραφία που ανέβασε πριν από λίγο στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook, ενημέρωσε του διαδικτυακούς της φίλους για την κατάσταση της υγείας της, και μάλιστα αποκάλυψε πως κυκλοφορεί με μασκούλα για να μην κολλήσει την μικρή Μελίνα.

Η ίδια ανεβάζοντας την εν λόγω φωτογραφία έγραψε:

"Εκει που την αρπαζεις ξαφνικα και κυκλοφορεις με μασκες??καλημερουδια μας:)???????να εχουμε μια ομορφη μερα..!????"

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Μετά το ριάλιτι μ’ έπιασε ένα κατοχικό σύνδρομο με το φαγητό"

Οι εμμονές της με το φαγητό, η τεράστια δημοσιότητα αλλά και πως την.. "έψησε" ο Βασάλος
15/04/2018 - 10:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το τραγούδι που της αφιέρωσε ο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόκαλυψη που έκανε on air και το γλυκό τραγούδι που της αφίερωσε
10/01/2019 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον ψευδοδικαστηρίου ο φερόμενος συνεργός του Σήφη

Ο Σλοβάκος συνελήφθη χθες, από μέλη της λεγόμενης Αστυνομίας στην κατεχόμενη Κερύνεια

Ενώπιον δικαιοσύνης οι 3 συλληφθέντες για υπόθεση ναρκωτικών σε σχολείο

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι έρευνες της ΥΚΑΝ Πάφου

31χρονος μετέτρεψε τον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού σε ... πίστα

Οδηγούσε το αυτοκίνητό του με ταχύτητα 200 χλμ και συνελήφθη
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Σεισμός 6 ρίχτερ "ταρακούνησε" νησί της Ινδονησίας (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχουν πληροφορίες για θύματα ή ζημιές

Τσαβούσογλου: "Η Δύση επιχειρεί να συγκαλύψει τη δολοφονία Κασόγκι"

"Η Τουρκία ενήργησε σοφά στην υπόθεση" δηλώνει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

Brexit: Επικρίσεις για το «Plan B» δέχθηκε η Τερέζα Μέι

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ισχυρίστηκε ότι θα προβεί «σε τρεις βασικές αλλαγές»

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ