Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Όσα δήλωσε για το "Τατουάζ"

Αποκαλύψεις για την επιτυχημένη σειρά του Alpha έκανε ο Γιώργος Αγγελόπουλος...

Ο Ντάνος σε ένα live που έκανε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μίλησε στους διαδικτυακούς του φίλους για το νέο του βιβλίο το οποίο κυκλοφορεί αύριο, για το"Τατουάζ" αλλά και για τις προτάσεις που έχει για μετά το τέλος της σειράς: 

Το βιβλίο μου δεν περίμενα να είνια τόσο καλό. Πίστευω ότι έχει γίνει ότι καλύτερο μπορούσε. Τώρα από εκέι και πέρα, τα λεγόμενα του μέσα, εγώ δεν μπόρεσα να το διαβάσω με τη μια. Ελπίζω να σας αρέσει...

Το τατουάζ δε σταματά, ούτε κόβεται αλλά ολοκληρώνεται. Είναι ένα σίριαλ που πάει πάρα πολύ καλά… Τελειώνει τον Ιούνιο. Υπάρχουν κάποιες προτάσεις για μετά το Τατουάζ, είμαι σε συζητήσεις θα δούμε.

Επόμενο άρθρο

Δημόσια "στήριξη" στην Μέγκαν Μαρκλ από... Beyonce και Jay Ζ! (ΦΩΤΟ)

Το βραβείο, το ευχαριστήριο μήνυμα και η Μέγκαν σε ρόλο "βασίλισσας"...
22/02/2019 - 12:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη από Στέφανο Μιχαήλ: Αυτό θα είναι το επόμενο βήμα μετά το "Τατουάζ"

Ο Ανδρέας Γεωργίου, η επιτυχία της σειράς και το deal που ανακοίνωσε
23/03/2019 - 14:04

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πήγαν μέχρι και οι "αιώνιοι φοιτητές" - Όλα όσα έγιναν
23/03/2019 - 10:57

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

Προετοιμάζεται για Brexit χωρίς συμφωνία η Κομισιόν

"Αυξάνονται οι πιθανότητες να συμβεί αυτό"

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 17:40DEAL