Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Όσα δήλωσε για το "Τατουάζ"

Αποκαλύψεις για την επιτυχημένη σειρά του Alpha έκανε ο Γιώργος Αγγελόπουλος...

Ο Ντάνος σε ένα live που έκανε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μίλησε στους διαδικτυακούς του φίλους για το νέο του βιβλίο το οποίο κυκλοφορεί αύριο, για το"Τατουάζ" αλλά και για τις προτάσεις που έχει για μετά το τέλος της σειράς: 

Το βιβλίο μου δεν περίμενα να είνια τόσο καλό. Πίστευω ότι έχει γίνει ότι καλύτερο μπορούσε. Τώρα από εκέι και πέρα, τα λεγόμενα του μέσα, εγώ δεν μπόρεσα να το διαβάσω με τη μια. Ελπίζω να σας αρέσει...

Το τατουάζ δε σταματά, ούτε κόβεται αλλά ολοκληρώνεται. Είναι ένα σίριαλ που πάει πάρα πολύ καλά… Τελειώνει τον Ιούνιο. Υπάρχουν κάποιες προτάσεις για μετά το Τατουάζ, είμαι σε συζητήσεις θα δούμε.

Επόμενο άρθρο

Δημόσια "στήριξη" στην Μέγκαν Μαρκλ από... Beyonce και Jay Ζ! (ΦΩΤΟ)

Το βραβείο, το ευχαριστήριο μήνυμα και η Μέγκαν σε ρόλο "βασίλισσας"...
22/02/2019 - 12:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η επιλογή που δεν περιμέναμε...
07/05/2019 - 18:31

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

Αυτή είναι η σειρά που θα δούμε τον Γιώργο Αγγελόπουλο μετά το "Τατουάζ"!

Σε ποιο σίριαλ θα πάρει μέρος και σε ποιο ρόλο θα τον δούμε
24/04/2019 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ