Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Όσα δήλωσε για το "Τατουάζ"

Αποκαλύψεις για την επιτυχημένη σειρά του Alpha έκανε ο Γιώργος Αγγελόπουλος...

Ο Ντάνος σε ένα live που έκανε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μίλησε στους διαδικτυακούς του φίλους για το νέο του βιβλίο το οποίο κυκλοφορεί αύριο, για το"Τατουάζ" αλλά και για τις προτάσεις που έχει για μετά το τέλος της σειράς: 

Το βιβλίο μου δεν περίμενα να είνια τόσο καλό. Πίστευω ότι έχει γίνει ότι καλύτερο μπορούσε. Τώρα από εκέι και πέρα, τα λεγόμενα του μέσα, εγώ δεν μπόρεσα να το διαβάσω με τη μια. Ελπίζω να σας αρέσει...

Το τατουάζ δε σταματά, ούτε κόβεται αλλά ολοκληρώνεται. Είναι ένα σίριαλ που πάει πάρα πολύ καλά… Τελειώνει τον Ιούνιο. Υπάρχουν κάποιες προτάσεις για μετά το Τατουάζ, είμαι σε συζητήσεις θα δούμε.

Επόμενο άρθρο

Δημόσια "στήριξη" στην Μέγκαν Μαρκλ από... Beyonce και Jay Ζ! (ΦΩΤΟ)

Το βραβείο, το ευχαριστήριο μήνυμα και η Μέγκαν σε ρόλο "βασίλισσας"...
22/02/2019 - 12:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο αδερφός του Παντελίδη: Η πλάτη γεμάτη τατουάζ εις μνήμην του Παντελή

Η συγκινητική ανάρτηση και αγάπη για τον αδικοχαμένο τραγουδιστή
07/09/2019 - 18:34

Γιώργος Αγγελόπουλος: Ντύθηκε πρίγκιπας και εκπλήρωσε την ευχή της μικρής Έλενάς

Η συγκινητική κίνηση του Ντάνου και η φωτογραφία που δημοσίευσε
05/09/2019 - 15:13

Ο Μπραντ Πιτ αποκαλύπτει το νέο του τατουάζ στο Φεστιβάλ Βενετίας(ΦΩΤΟ)

Πιο γοητευτικός από ποτέ με έναν...μυστηριώδη άντρα αποτυπωμένο στο σώμα του
29/08/2019 - 14:39

Nίκος Πολυδερόπουλος: Η sexy φωτογραφία με το μαγιό στο ηλιοβασίλεμα(ΦΩΤΟ)

Aναστάτωσε τους ακόλουθούς του με μια βόλτα στην παραλία
26/08/2019 - 18:03

Ο Μάρκος Σεφερλής μιλά για τη συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ο Ντάνος θα πρωταγωνιστεί στη νέα ταινία που ετοιμάζει ο ηθοποιός
19/08/2019 - 15:43

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που δεν συνεχίζει το "Τατουάζ"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η σεναριογράφος της σειράς και το "τέλος" στις φήμες
23/07/2019 - 15:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι Αρχές για βάρκα με μετανάστες ανοιχτά του Κάβο Γκρέκο

Επιχείρηση διάσωσης των επιβατών από το ΚΣΕΔ και τη Λιμενική Αστυνομία

Ένταση, λογομαχίες και συμπλοκές στη δίκη για τον φόνο του 44χρονου Μιχαήλ

Εξαιρέθηκε δικαστής του Κακουργιοδικείου με αίτημα της υπεράσπισης των τριών υπόπτων

Μέχρι τον κρατήρα που σχημάτισε η φονική έκρηξη έφτασαν οι φλόγες στο Μαρί

Επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς με τη συμμετοχή επίγειων και εναέριων μέσων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ