Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: Στο πλευρό των ΟΥΚ για τη στήριξη του παιδογκολογικού-ΦΩΤΟ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στη Λεμεσό η εκδήλωση «Κολυμπώ με τους Ο.Υ.Κ., για τους Μικρούς Μας Ήρωες στο παιδοογκολογικό». Το παρόν του στην εκδήλωση έδωσε και ο Γιώργος Αγγελόπουλος, πρεσβευτής φιλανθρωπίας του Ιδρύματος "Ελπίδα", ο οποίος στηρίζει για δεύτερη χρονιά την πρωτοβουλία του Λουκά Φουρλά γιατί «κανένα παιδί δεν πρέπει να πολεμά μόνο του τον καρκίνο.»

Αν και πέρσι ο Ντάνος δεν κατάφερε να κολυμπήσει, φέτος τήρησε την υπόσχεση που έδωσε πέρσι και κολύμπησε μαζί με τους ΟΥΚ.

Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση:

ντανος

 

ντανος

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα πιο σέξι από ποτέ στη νέα της χορογραφία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "εκρηκτική" χορογραφία που αναστάτωσε τους διαδικτυακούς της φίλους...
22/12/2018 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Όσα δήλωσε ο Ντάνος για τα αρνητικά σχόλια μετά την κυκλοφορία του βιβλίου του
24/06/2019 - 15:27

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Nτάνος-Φουρλάς-Αγαπητού: Το "καλοκαιρινό ραντεβού" και η κοινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκαν οι γνωστοί Κύπριοι και ο Ελλαδίτης ηθοποιός;
02/06/2019 - 18:40

Η καλοκαιρινή απόδραση του Ντάνου στη... Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από γνωστό ξενοδοχείο της πόλης και οι βόλτες
02/06/2019 - 16:49

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες

Έχετε δει την 16χρονη Ρόζα; Απουσιάζει από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία

Αναζητούν την 16χρονη Ελευθερία που εξαφανίστηκε από το χώρο διαμονής της (ΦΩΤΟ)

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό της ζητά η Αστυνομία
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός 5,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εκκενώνονται τα κτίρια - Τρέχουν σε εξωτερικούς χώρους οι πολίτες

Ελεύθερη η Ρένα Δούρου μετά την απολογία της για της πλημμύρες στη Μάνδρα

"Ο σεβασμός στη μνήμη των νεκρών και στην οδύνη των οικείων τους απαιτεί πράξεις"

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB