Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος:Είχα πολλές ευθύνες σαν παιδί λόγω του χαμού του πατέρα μου

Μία άκρως αποκαλυπτική κουβέντα έκανε ο  Γιώργος Αγγελόπουλος με την Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτοντας ένα πρόσωπο που δεν έχει να κάνει καθόλου με τον ατρόμητο πάιχτη που γνωρίσαμε.

Ο νικητής του Survivor εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων τις δυσκολίες που περασε ως παιδί, μετά τον χαμό του πατέρα του, ο οποίος έφυγε ένα μήνα μετά την διάγνωσή του με καρκίνο, όταν ο ίδιος ήτραν 14 ετών.

Όπως ομολόγησε, ο ίδιος ως παιδί είχε πολύ περισσότερες ευθύνες από τα παιδιά της ηλικίας του, αφού ένιωθε πως έπρεπε να βοηθήσει και να συνεισφέρει όσα περισσότερα μπορούσε στην οικογένεια.

"Επειδή καμιά φορά τα πράγματα δεν έρχονται όπως τα θέλουμε, έχω υπάρξει από πολύ μικρή ηλικία αρκετά υπεύθυνος για την ηλικία μου, και με αρμοδιότητες και ευθύνες που δεν έχουν συνήθως τα παιδιά. Με ό,τι συνεπάγεται αυτό. τις δυσκολίες, το να πρέπει να συνεισφέρω ή να βοηθήσω γενικά την οικογένειά μου, αλλά παράλληλα να μεγαλώσω κι εμένα τον ίδι, αλλά αν με ρωτάς δεν θα άλλαα τίποτα".

Η πρώτη του δουλεία ήταν στον φούρνο του θείου του στα 9 του χρόνια, ενώ μετά ακολούθησαν κι άλλες δουλείες, χειρονακτικές, το βράδυ, στα θαλασσια σπορτ και άλλες.

Δείτε όλα αυτά αλλά και πόσο δύσκολο ήταν να τα διαχειριστεί ψυχολογικά στο βιντεο που ακολουθεί¨:

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Όταν είδα τον άντρα μου για πρώτη φορά είπα:"Αυτόν τον θέλω"

"Μέχρι τότε όλοι με επέλεγαν, δεν είχε τύχει να επιλέξω εγώ κάποιον, ήταν η πρώτη φορά"
30/10/2017 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος κυκλοφορεί το πρώτο του βιβλίο! (ΦΩΤΟ)

Δείτε το εξώφυλλο του βιβλίου και μάθετε πότε κυκλοφορεί η αυτοβιογραφία του...
08/02/2019 - 11:06

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Γιώργος Αγγελόπουλος: "Θα τους σκότωνα και τους δύο..."!

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια απαντάει στο ενδεχόμενο απιστίας
15/01/2019 - 09:30

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον να "παίζει" Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα...
29/12/2018 - 16:26

Γιώργος Αγγελόπουλος: Απαντά αν θα ήθελε να ασχοληθεί με το θέατρο!

Η υποκριτική και η συμμετοχή του στο «Τατουάζ»
24/12/2018 - 11:16

Γιώργος Αγγελόπουλος: Στο πλευρό των ΟΥΚ για τη στήριξη του παιδογκολογικού-ΦΩΤΟ

Στηρίζει έμπρακτα την προσπάθεια των ΟΥΚ για τους μικρούς ήρωες του παιδογκολογικού
22/12/2018 - 14:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL