Ψυχαγωγία

Γιώργος Χρανιώτης - Γεωργία Αβασκαντήρα: Η σχέση τους άντεξε το «Survivor»

Λένε πως ο έρωτας δεν κοιτάει αποστάσεις, και στην περίπτωση του Γιώργου Χρανιώτη και της Γεωργίας Αβασκαντήρα αυτό ισχύει και αποδεικνύεται έμπρακτα.

Η αγάπη τους άντεξε το “Survivor” και την απουσία του Χρανιώτη για σχεδόν 4 μήνες από την Ελλάδα, και τώρα το αγαπημένο ζευγάρι, πιο ερωτευμένο από ποτέ, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές στη Μεσσηνία.

Ο ηθοποιός και η κατά 21 χρόνια μικρότερή του χορεύτρια μέσα από τους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram  μοιράζονται στιγμές από τις διακοπές τους και από ό,τι φαίνεται απολαμβάνουν στιγμές ηρεμίας και χαλάρωσης κοντά στην φύση.

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Όταν το αντηλιακό γίνεται... παιχνίδι

Ένα παιχνίδι όμως που στο τέλος o χαμένος είναι και... καμένος!
22/07/2017 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Δεν βουτάει κανένας να πάρει τον σταυρό και τον έριξαν με το...καλάμι (ΦΩΤΟ)

Βρήκαν ξεχωριστό τρόπο να κάνουν την κατάδυση του σταυρού λόγω...έλλειψης θαρραλέων
07/01/2019 - 16:29

Ο "Άγιος Βασίλης" τρύπωσε σε σπίτι και αντί να φέρει...πήρε δώρα

Ξύπνησαν και ήρθαν πρόσωπο με πρόσωπο με τον...διαρρήκτη Άγιο Βασίλη και τέσσερα ξωτικά
05/01/2019 - 13:14

Σεισμική δόνηση 4,5 ρίχτερ ταρακούνησε τη Μεσσηνία (ΦΩΤΟ)

Το επίκεντρο του σεισμού εντοπίστηκε 20 χιλιόμετρα νοτιοανατολικά της Πύλου
19/12/2018 - 21:51

O Αποστόλης Τότσικας...... σαβουριάστηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του με χτυπημένο το πόδι και τα όσα ανέφερε η σύζυγός του για το "μάτι"
14/08/2018 - 17:06

Ο Γιώργος Χρανιώτης και η Γεωργία Αβασκαντήρα παντρεύτηκαν! (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο γαμπρός με τα σανδάλια, ο ρόλος έκπληξη του Ντάνου και το πάρτυ "αλα... Μέχικο"!
24/06/2018 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού - Λευκωσίας

Κλειστό τμήμα του αυτοκινητόδρομου κοντά στον κυκλικό κόμβο Γερμασόγειας

Νέο κάλεσμα από τον αναπληρωτή του Κόρμπιν για δεύτερο δημοψήφισμα του Brexit 

"H καρδιά και οι αξίες των Εργατικών είναι υπέρ της παραμονής στην ΕΕ"

Το εντυπωσιακό φαινόμενο της "πανσελήνου των ρόδων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ορατό από κάθε γωνιά του πλανήτη μέχρι και το πρωί της Τρίτης
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ

Κρήτη: Οδηγός έκανε "βουτιά θανάτου" με το όχημά του σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Μετά από μεγάλη επιχείρηση, ο άτυχος άνδρας ανασύρθηκε νεκρός
Διεθνή

Έφυγε από τη ζωή ο πρώην Πρόεδρος της Αιγύπτου Μοχάμεντ Μόρσι

Άφησε την τελευταία του πνοή στο Δικαστήριο

Πιθανή μια σύντομη συνομιλία, όχι όμως επίσημη συνάντηση Τραμπ-Πούτιν

Η ανακοίνωση του Κρεμλίνο για τη Σύνοδο των G20 στην Ιαπωνία τον Ιούλιο

Γιλντιρίμ και Ιμάλογλου διασταύρωσαν τα ξίφη τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αληλοκατηγορίες και εξαγγελίες στο debate ενόψει των επαναληπτικών εκλογών της Κυριακής

tv news

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα πιστεύει ότι μόνο αν παραδοθεί θα μπορέσει να πείσει την αστυνομία...

Η Κάτια βάζει δικό της ντετέκτιβ να ψάξει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ