Ψυχαγωγία

Γιώργος Χρανιώτης - Γεωργία Αβασκαντήρα: Η σχέση τους άντεξε το «Survivor»

Λένε πως ο έρωτας δεν κοιτάει αποστάσεις, και στην περίπτωση του Γιώργου Χρανιώτη και της Γεωργίας Αβασκαντήρα αυτό ισχύει και αποδεικνύεται έμπρακτα.

Η αγάπη τους άντεξε το “Survivor” και την απουσία του Χρανιώτη για σχεδόν 4 μήνες από την Ελλάδα, και τώρα το αγαπημένο ζευγάρι, πιο ερωτευμένο από ποτέ, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές στη Μεσσηνία.

Ο ηθοποιός και η κατά 21 χρόνια μικρότερή του χορεύτρια μέσα από τους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram  μοιράζονται στιγμές από τις διακοπές τους και από ό,τι φαίνεται απολαμβάνουν στιγμές ηρεμίας και χαλάρωσης κοντά στην φύση.

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Όταν το αντηλιακό γίνεται... παιχνίδι

Ένα παιχνίδι όμως που στο τέλος o χαμένος είναι και... καμένος!
22/07/2017 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλες οι φορές που είδαμε την Σίσσυ Χρηστίδου με μαγιό το φετινό καλοκαίρι!

Αυτές είναι οι φωτογραφίες που προκάλεσαν αντιδράσεις και έκλεισαν τα στόματα
26/08/2019 - 13:53

Δ. Βανδή: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές της με τον Ντέμη και τα παιδιά τους

Το φωτογραφικό άλμπουμ των καλοκαιρινών της διακοπών
21/08/2019 - 10:09

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

Η Άννα Βίσση και ο Νίκος Καρβέλας... ξανά μαζί! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογρφία και οι κοινές καλοκαιρινές διακοπές του πρώην ζευγαριού
15/08/2019 - 14:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 21χρονο για την απόπειρα εμπρησμού στο ΤΑΕ Λευκιωσίας

Φόρεσε κουκούλα, πέτυχε είσοδο και προσπάθησε να κάψει αποθήκη τεκμηρίων

Γεωργιανοί υποδύονταν... τους Λιθουανούς και τους Ελλαδίτες

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα για κατοχή πλαστών εγγράφων και πλαστογραφίας

Καταγγελία πατέρα ότι η σύζυγος του άρπαξε το 10μηνο παιδί τους και εξαφανίστηκε

Ακαταστασία και ότι έλειπαν βαλίτσες από το σπίτι του ζεύγους διαπίστωσε η Αστυνομία
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ