Ψυχαγωγία

Γιώργος Χρυσοστόμου: "Εγώ πήγα την Παυλίδου στο ΚΑΤ και μετά στην ιατροδικαστή"

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο περιστατικό του ξυλοδαμού της Σοφίας Παυλίδου από τον Μάνο Παπαγιάννη.

Ο γνωστός ηθοποιός που είναι χρόνια φίλος με την Σοφία Παυλίδου, εξομολογήθηκε πως ήταν εκείνος που πήγε την ηθοποιό μετά το περιστατικό στο ΚΑΤ. Μάλιστα, ο Γιώργος Χρυσοστόμου τόνισε πως μία συγγνώμη από πλευράς του Μάνου Παπαγιάννη θα έλυνε όπως είπε το πρόβλημα μεταξύ τους.

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου είπε χαρακτηριστικά:

«Εγώ την πήγα στο ΚΑΤ σε δεύτερη φάση και μετά στην ιατροδικαστή. Είμαστε δεκαπέντε χρόνια φίλοι. Την είδα θλιμμένη… Για να φτάσει να κάνει μήνυση η Σοφία σημαίνει ότι υπήρξε βία και επειδή μιλάω μαζί της κάθε μέρα και αν της ζητούσε ο Μάνος ένα συγγνώμη θα ήταν βάλσαμο για όλους και για την ίδια και για τα μεσημεριανά και για όλους… Μίλησα χθες μαζί της και μου είπε ένα συγγνώμη θα ήθελα από το Μάνο... Είναι δύσκολο και για την ίδια γιατί έχει δυο παιδιά στην εφηβεία. Όταν τελειώσαμε μου είπε «πάω να μαγειρέψω στα παιδιά» και της λέω να παραγγείλεις και μου λέει «πρέπει» και με τσάκισε… Έχει τους αυτόπτες μάρτυρες και τους φίλους της… Συγγνώμη που δεν είμαι χαρούμενος σήμερα! Κι εγώ υπήρξα βίαιος… Είναι καθρέφτης της κοινωνίας μας και το θέατρο, δεν είναι κάτι άλλο, απλά μπορεί κάποιες στιγμές να ξεπερνά το όριο κάποιος…»

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Σε λαϊκό προσκύνημα η σορός της Ντολόρες Ο' Ριόρνταν

Η μητέρα της Ο'Ριόρνταν καθώς και τα πέντε αδέλφια της, συνόδευσαν το φέρετρο με την σορό
22/01/2018 - 14:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη έφερε σε… αμηχανία τον καλεσμένο της!

Η ερώτηση στον καλεσμένο και η αντίδραση του on air…
12/12/2018 - 10:41

Φως στα αίτια του θανάτου του άτυχου Γιώργου Χρυσοστόμου

Έχασε τη ζωή του μετά από τροχαίο ατύχημα που είχε με τη μοτοσικλέτα του την Παρασκευή
24/11/2018 - 17:27

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

Γιώργος Χρυσοστόμου: «Έχει τύχει να τα κάνω πάνω μου στη σκηνή»!

Η αυθόρμητη απάντηση του ηθοποιού που άφησε άφωνη την Ελένη Μενεγάκη
03/11/2017 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ