Ψυχαγωγία

Γιώργος Λιάγκας: "Μου στέλνουν μηνύματα οπαδοί του Snik ότι θα με σκοτώσουν..."

Απειλητικά μηνύματα από τους φαν του Snik δέχτηκε ο Γιώργος Λιάγκας μετά τις δηλώσεις του για τον γνωστό ράπερ. 

Συγκεκριμένα ο παρουσιαστής είχε σχολιάσει τη συμπεριφορά του ράπερ σε μια δημοσιογράφο και πόσο αγενής ήταν δηλώνοντας:

"Της φέρθηκε απίστευτα. Εγώ θεωρώ πως αυτοί οι άνθρωποι θεωρούν πως όσο πιο αγενείς είναι τόσο πιο μάγκες θα γίνουν. Η αγένεια προς μία εκπρόσωπο των ΜΜΕ… Θεωρεί αυτός ο τύπος… μην τον χαρακτηρίσω τώρα. Και δεν είναι και ωραίος γκόμενος. Τι του βρήκε η Ηλιάνα; Την αγένεια εγώ τη βλέπω. Είναι αγενής. Φοβάται τις κάμερες; Σιγά τον Κάνιε Γουέστ της Ελλάδας. Μη χέσ…ουμε κιόλας. Άντε, ο κάθε τίποτα νομίζει πως έχει υπόσταση στην Ελλάδα."

Μάλιστα μετά από αυτές τις δηλώσεις ο Snik, ανάρτησε μια φωτογραφία του παρουσιαστή στην παραλία και στο κεφάλι του είχε έναν γυμνσοσάλιαγκα, κάνοντας λογοπαίγνιο με το επώνυμο του. Ο παρουσιαστής στην χθεσινή εκπομπή του έκανε κάποιες αποκαλύψεις για την κόντρα του με τον ράπερ δηλώνοντας ότι οι φαν του Snik του στέλνουν απειλητικά μηνύματα: 

«Είχαμε πει ότι ήταν αγενής μπροστά στις κάμερες και μετά ανέβασε αυτός μια φωτογραφία μου με έδειχνε στην παραλία, έβαλε ένα σαλιγκάρι στο κεφάλι μου και με έλεγε γυμνοσάλιαγκα. Εγώ γέλασα, δεν με πείραξε καθόλου, γιατί έχω χάσει και 10 κιλά από τότε. Μου έστειλαν μετά απειλητικά μηνύματα οι οπαδοί του ότι θα με σκοτώσουν, θα με μαχαιρώσουν».

Επόμενο άρθρο

Ξύπνησε από κώμα άλλος άνθρωπος και η ιστορία της συγκλονίζει (ΒΙΝΤΕΟ)

"24 Ώρες"... Αύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
08/11/2019 - 14:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάλια Ελευθερίου: "Σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την αποχώρηση της

Τα πρώτα λόγια μετά την είδηση της απομάκρυνσης της από την...εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα
07/02/2020 - 20:00

Eίναι γεγονός! Αποχωρεί η Κάλια Ελευθερίου από το...πάνελ του Γιώργου Λιάγκα

Οι πρώτες πληροφορίες για την απομάκρυνση της Κύπριας δημοσιογράφου από την εκπομπή
07/02/2020 - 17:37

Hλιάνα - Snik: To παθιασμένο φιλί στο στόμα και η...τούρτα υπερπαραγωγή (ΒΙΝΤΕΟ)

To γνωστό μοντέλο κούρνιαζε όλο το βράδυ στην αγκαλιά του αγαπημένου της
06/02/2020 - 13:42

Snik: Aνάρτησε τρυφερό βίντεo όπου χορέυει αγκαλιά με την Παπαγεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη κοινή φωτογραφία, το τσιφτετέλι και η...επιβεβαίωση για το Μιλάνο
06/02/2020 - 09:11

"Έχω κλάψει όσο ποτέ άλλοτε - Είναι σκληρές οι πρώτες μέρες χωρίς τα παιδιά σου"

Συγκινεί ο Γιώργος Λιάγκας για το διαζύγιο του με τη Φαίη Σκορδά
30/01/2020 - 17:24

Ο Γιώργος Λιάγκας αποκαλύπτεται για τα προσωπικά του και το "βέτο" με την Σκορδά

Η σχέση μετά το χωρισμό με την παρουσιάστρια και αν είναι σε σχέση
30/01/2020 - 09:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέο ένταλμα σύλληψης για την υπόθεση απαγωγής του 31χρονου Αχμέτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι εξελίξεις των τελευταίων ωρών στην πολύκροτη υπόθεση

Εικόνες ντροπής στο εσωτερικό του Νοσοκομείου Αθαλάσσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα χρόνου η ανέγερση του νέου Νοσοκομείου, λέει η Κυβέρνηση
Ελλάδα

Αρνητικές οι εξετάσεις του ασθενή στο «Σωτηρία» για κορωνοϊό

Πληροφορίες για δεύτερο ύποπτο περιστατικό στο «Αττικόν»

«Έσβησαν» στην άσφαλτο πατέρας και νονός επιστρέφοντας από τη βάφτιση (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στη Μανωλάδα Ηλείας για το χαμό των δύο ανδρών - Η τραγική ειρωνεία

Αρνητικό το ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού στην Πάτρα

Ο 40χρονος ασθενής εξακολουθεί να νοσηλεύεται στο θάλαμο αρνητικής πίεσης

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 06:00DIVIDED