Ψυχαγωγία

Γιώργος Λιάγκας: "Μου στέλνουν μηνύματα οπαδοί του Snik ότι θα με σκοτώσουν..."

Απειλητικά μηνύματα από τους φαν του Snik δέχτηκε ο Γιώργος Λιάγκας μετά τις δηλώσεις του για τον γνωστό ράπερ. 

Συγκεκριμένα ο παρουσιαστής είχε σχολιάσει τη συμπεριφορά του ράπερ σε μια δημοσιογράφο και πόσο αγενής ήταν δηλώνοντας:

"Της φέρθηκε απίστευτα. Εγώ θεωρώ πως αυτοί οι άνθρωποι θεωρούν πως όσο πιο αγενείς είναι τόσο πιο μάγκες θα γίνουν. Η αγένεια προς μία εκπρόσωπο των ΜΜΕ… Θεωρεί αυτός ο τύπος… μην τον χαρακτηρίσω τώρα. Και δεν είναι και ωραίος γκόμενος. Τι του βρήκε η Ηλιάνα; Την αγένεια εγώ τη βλέπω. Είναι αγενής. Φοβάται τις κάμερες; Σιγά τον Κάνιε Γουέστ της Ελλάδας. Μη χέσ…ουμε κιόλας. Άντε, ο κάθε τίποτα νομίζει πως έχει υπόσταση στην Ελλάδα."

Μάλιστα μετά από αυτές τις δηλώσεις ο Snik, ανάρτησε μια φωτογραφία του παρουσιαστή στην παραλία και στο κεφάλι του είχε έναν γυμνσοσάλιαγκα, κάνοντας λογοπαίγνιο με το επώνυμο του. Ο παρουσιαστής στην χθεσινή εκπομπή του έκανε κάποιες αποκαλύψεις για την κόντρα του με τον ράπερ δηλώνοντας ότι οι φαν του Snik του στέλνουν απειλητικά μηνύματα: 

«Είχαμε πει ότι ήταν αγενής μπροστά στις κάμερες και μετά ανέβασε αυτός μια φωτογραφία μου με έδειχνε στην παραλία, έβαλε ένα σαλιγκάρι στο κεφάλι μου και με έλεγε γυμνοσάλιαγκα. Εγώ γέλασα, δεν με πείραξε καθόλου, γιατί έχω χάσει και 10 κιλά από τότε. Μου έστειλαν μετά απειλητικά μηνύματα οι οπαδοί του ότι θα με σκοτώσουν, θα με μαχαιρώσουν».

Επόμενο άρθρο

Ξύπνησε από κώμα άλλος άνθρωπος και η ιστορία της συγκλονίζει (ΒΙΝΤΕΟ)

"24 Ώρες"... Αύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
08/11/2019 - 14:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Snik:"Δεν έχω τελειώσει το Λύκειο" - Το μήνυμα που στέλνει... (ΦΩΤΟ)

Αίσθηση προκάλεσε η αποκάλυψή ότι δεν έχει ολοκληρώσει τη δευτεροβάθμια εκπαίδευση
15/11/2019 - 10:47

Snik: Η πρώτη δημόσια αναφορά στην προσωπική του ζωή: "Είμαι πολύ χαρούμενος"

Δείτε τι δήλωσε για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
14/11/2019 - 09:21

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Ταξίδι στο Μιλάνο! (ΦΩΤΟ)

Ο ραπερ ακολουθεί παντού την αγαπημένη του
12/11/2019 - 12:51

Μαίρη Συνατσάκη για Γιώργο Λιάγκα: «Κάποια πράγματα δεν επιτρέπονται»

Απαντά αν θα συνεργαζόταν ξανά με τον Γιώργο Λιάγκα
11/11/2019 - 09:18

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η σχέση τους πάει από το καλό στο καλύτερο
10/11/2019 - 13:50

Τα "καρφιά" της Μαίρης Συνατσάκη στον Γιώργο Λιάγκα

Η έντονη ενόχληση της παρουσιάστριας με τα σχόλια του παρουσιαστή και των συνεργατών του
09/11/2019 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Κάθε παιδί να ζει στην Κύπρο χωρίς καμία διάκριση και χωρίς περιορισμούς»

Το μήνυμα της Επιτρόπου Δέσπως Μιχαηλίδου για την Παγκόσμια Ημέρα Δικαιωμάτων των Παιδιών

"Δεκαετία εν όπλοις, 1964-74. Η Ιστορία των Δυνάμεων Καταδρομών στην Κύπρο"

Ο δημοσιογράφος Μάριος Αδάμου παρουσιάζει το νέο συγγραφικό του έργο

Κατέθεσε η 40χρονη που δέχθηκε επίθεση με acid από τον εν διαστάσει σύζυγό της

Ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού οδηγήθηκε εκ νέου ο 57χρονος
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Χειροπέδες σε επιχειρηματία στη Μάλτα για τη δολοφονία της Γκαλίζια

Ο Γιόργκεν Φένεχ συνελήφθη στο γιοτ του για την υπόθεση θανάτου της δημοσιογράφου

Σε νέα δίκη ο σχεδιαστής μόδας Σανσάλ για "προσβολή" κατά του Ερντογάν

Παρέμεινε στις τουρκικές φυλακές έπειτα από την απέλασή του από τα κατεχόμενα

Καρέ καρέ η διάσωση κοριτσιού από τα χέρια του απαγωγέα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική στιγμή που αστυνομικοί μπουκάρουν στο δωμάτιο και βρίσκουν την ανήλικη

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ