Ψυχαγωγία

Γιώργος Παπαδόπουλος: Μίλησε πρώτη φορά για τον γιο του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος πριν από ενάμιση μήνα έγινε για πρώτη φορά πατέρας και μίλησε για τον νέο του ρόλο ως «πατέρας» στην κάμερα της εκπομπής, «Happy Day» δηλώνοντας ότι νιώθει τεράστια χαρά για τον γιο του. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

 «Νιώθω τεράστια χαρά μέσα μου. Εύχομαι και ελπίζω να είναι γερό και να έχει υγεία. Εγώ θα κάνω τα πάντα. Το κλάμα του είναι μελωδικό. Έχω γράψει ήδη τραγούδι. Εγώ θέλω ο κόσμος που με βλέπει να ασχολείται μόνο με το έργο που παράγω».

Μάλιστα ο τραγουδιστής αποκάλυψε ότι του έχει γίνει πρόταση για παρουσίαση εκπομπής μαζί με τη Νατάσα Θεοδωρίδου δηλώνοντας όμως ότι δεν γνωρίζει ακόμα αν θα αποδεχτεί την πρόταση.

Δείτε τις δηλώσεις του στο πιο κάτω απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

20χρονη εξαπάτησε 80χρονο λέγοντας ότι το παιδί της είναι άρρωστο

Απέσπασε χιλιάδες ευρώ από τον ηλικιωμένο για να "καλύψει" τα έξοδα θεραπείας του
11/02/2019 - 19:21

Καμία κωλυσιεργεία αναφορικά με το θάνατο παιδιού με ειδικές ανάγκες στη Λεμεσό

Απάντηση του Υπουργείου Παιδείας για τη δημόσια καταγγελία της χαροκαμένης μητέρας
11/02/2019 - 18:50

Η Χριστιάνα Αρτεμίου δηλώνει... απόλυτα ερωτευμένη!

Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή, τον έρωτα, τη μητρότητα και το ενδεχόμενο υιοθεσίας
11/02/2019 - 10:48

Διασωληνωμένο στο Μακάρειο Νοσοκομείο 5χρονο παιδί με πνευμονία

Νοσηλεύεται στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας
02/02/2019 - 15:00

Θρήνος στη Λεμεσό για το αγγελούδι που "έσβησε" στο Μακάριο Νοσοκομείο

"Άφησε" την τελευταία του πνοή τρείς ώρες μετά την εισαγωγή του στην Εντατική
28/01/2019 - 14:17

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα
16/01/2019 - 11:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL