Ψυχαγωγία

Γιώργος Παπαδόπουλος:Ξεσπά κατά του Σφακιανάκη και αποχωρεί από το σχήμα(ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ξεσπά μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram κατά του Νότη Σφακιανάκη που επρόκειτο να συνεργαστούν από αύριο στο νυχτερινό κέντρο "Gazi Live" μαζί με την Πάολα.

Θα ήταν η συνεργασία της χρονιάς και οι τρεις τους έκαναν εντατικές πρόβες όμως πριν από λίγη ώρα ο Γιώργος Παπαδόπουλος  μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ενημέρωσε τους θαυμαστές του ότι αποχωρεί από το σχήμα.

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης ξεκαθάρισε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα με την επιχείρηση και την Πάολα και έριξε τα πυρά του κατά του Νότη Σφακιανάκη, εξαιτίας του οποίου αποχώρησε. Ο ίδιος έγραψε

"Αγαπητοί φίλοι, αύριο Παρασκευή ήταν προγραμματισμένη η πρεμιέρα μας στο «Γκάζι live» με το Νότη Σφακιανάκη και την αγαπημένη μου Πάολα. Δυστυχώς, χθες βράδυ, δύο μόλις μέρες πριν από την πρεμιέρα μας, ενημερώθηκα από τον μαέστρο ότι ο Νότης Σφακιανάκης αποφάσισε να κόψει το δεύτερο μου πρόγραμμα - κάτι, ωστόσο, που είχαμε συμφωνήσει εξαρχής. Εκπλάγηκα και απογοητεύτhκα ταυτόχρονα - προσπάθησα να μην θυμώσω και να παραμείνω ψύχραιμος.

Τελικά, μάλλον, επαληθεύονται όλα όσα ακούγονται και λέγονται κατά καιρούς για τον Νότη Σφακιανάκη - αν και είχα κάθε καλή πρόθεση γι’ αυτή τη συνεργασία, εξού και στο παρελθόν, πριν από 6 χρόνια, του είχα γράψει τη μουσική σε τραγούδι του, με μεγάλο σεβασμό σ’ αυτή τη σπουδαία λαική φωνή.

Όμως -όπως λειτουργούσα ανέκαθεν- όταν δεν με σέβονται σε μια συνεργασία, επιλέγω να αποχωρώ και να διατηρώ την αξιοπρέπειά μου.

Έτσι, αναγκάζομαι το μήνα Δεκέμβριο και λίγο πριν τις γιορτές, να μείνω χωρίς δουλειά εγώ και η οικογένεια μου.

Οι σχέσεις μου με την Πάολα, την οποία αγαπώ και εκτιμώ, παραμένουν εξαιρετικές, καθώς και με την επιχείρηση Μαροσούλη - όλα είναι τέλεια και τους ευχαριστώ για την άψογη συνεργασία, για άλλη μια φορά.

Εύχομαι καλή αρχή αύριο στην Πάολα στην επιχείρηση και σε όλους τους μουσικούς και συνεργάτες.

Μάλλον ήταν σοφή, τελικά, η επιλογή της Δέσποινας Βανδή, πριν από πέντε χρόνια - σε γεγονότα που αν και έχουν διαφορετική αφετηρία, έχουν κοινή ουσία. Θα δανειστώ μια φράση της: Αποχωρώ με λύπη, καλές γιορτές εύχομαι σε όλους.

ξξ

Επόμενο άρθρο

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πάολα τώρα και... ξενοδόχος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η επιχειρηματική κίνηση της τραγουδίστριας και ο ρόλος της κόρης της σε αυτή την απόφαση
19/02/2019 - 09:30

Γιάννης Βαρδής - Πάολα: Νέα κόντρα με αφορμή ένα... τραγούδι!

Η αντιγραφή, ο Νίκος Βέρτης και οι κατηγορίες...
16/02/2019 - 09:17

Τίτλους τέλους ρίχνει η αγαπημένη σειρά "Τατουάζ" - Όλες οι εξελίξεις...(ΦΩΤΟ)

Το email, η προτεραιότητα του Ανδρέα Γεωργίου και η επόμενη μέρα
13/02/2019 - 19:10

Στη φυλακή τριαντάχρονη που παρίστανε τη μάνατζερ της Πάολα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Πιάστηκε" μετά από περιστατικό σε μαγαζί στην Αγία Νάπα....
30/01/2019 - 15:10

Αποσύρεται ο Άντι Μάρεϊ, μόλις στα 32 του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τελευταίο Όπεν της καριέρας του Βρετανού τενίστα θα είναι αυτό της Αυστραλίας
11/01/2019 - 09:40

Η κόρη της Πάολα έγινε ξανθιά και μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό! (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή που έκανε στην εμφάνιση της η δεκαεξάχρονη Παολίνα
05/01/2019 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εικόνες από την άσκηση πυρόσβεσης στο τερματικό καυσίμων της VTTV

Έλαβαν μέρος πυροσβέστες από Κύπρου και Ελλάδα

Υπόθεση πεντάμηνου βρέφους: Που στρέφονται οι έρευνες της Αστυνομίας

Συνεχίζει να βρίσκεται υπό κράτηση ο πατέρας του παιδιού
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ