Ψυχαγωγία

Γιώτα Κρος:"Ακόμα κι αν φταίω δεν θα ζητήσω συγγνώμη απο τον άντρα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην απογευματινή εκπομπή του Alpha Κύπρου, «Με αγάπη Χριστιάνα», ήταν η ηθοποιός Γιώτα Κρος μαζί με τον σύζυγο και την κόρη τους.

Η Γιώτα και ο Antony  ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας την 1η Σεπτεμβρίου. Αν και η σχέση τους λόγω του εκρηκτικού χαρακτήρα και των δυο πέρασε από 40 κύματα μέχρι να καταλάβουν ότι είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον, τελικά η ιστορία αγάπης της Γιώτας και του Antony είχε το πιο γλυκό τέλος, με την πραγματοποίηση  του γάμου τους.

Όπως ανέφερε η ηθοποιός ο γάμος της ήταν μια από τις πιο όμορφες εμπειρίες της ζωής της αφού ήταν ακριβώς όπως τα ήθελε, απλά και όμορφα ενώ πρόσθεσε ότι η μέρα ήταν γεμάτη από συγκίνηση.

Αυθόρμητη όπως πάντα η Γιώτα αποκάλυψε τον λόγο που τους οδήγησε στο χωρισμό πριν τον γάμο αποκαλύπτοντας με πάσα ειλικρίνεια  ότι οφείλεται στην διαφορετική κουλτούρα που έχει αυτή και ο σύζυγος της αφού αυτή είναι Παφίτισσα και ο σύζυγος της Άγγλος.

Δείτε πιο κάτω όλη την συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα: Το νέο κυπριακό ζευγάρι εισέβαλε στη σειρά!(BINTEO)

Μαριέλλα Σαββίδου και Αλέξανδρος Παρίσης αποκαλύπτουν τον ρόλο και το νέο τους σπιτικό
12/09/2018 - 16:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Γιώτα Κρος ξανά...παντρεύτηκε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την νυφούλα με τον άντρα της ζωής της να μπαίνουν στην εκκλησία
01/09/2018 - 19:59

Η Γιώτα Κρoς παντρεύτηκε! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την σημαντική αυτή στιγμή της ζωής της, και τα πρώτα της λόγια
20/07/2018 - 11:56

Γιώτα Κρος:"Θα φτάσω στον Άρειο Πάγο-Παίρνω 180 ευρώ, δεν τα βγάζω πέρα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η καταγγελία που έκανε για τις Κοινωνικές Ασφαλίσεις και το ξέσπασμα της
20/03/2018 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ