Ψυχαγωγία

A. Γιούσεφ: Όσα αποκάλυψε για την 3μηνη σχέση με τον Οικονομόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη μέσω Skype ήταν σήμερα η Αναστασία Γιούσεφ στην εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", όπου μεταξύ άλλων μίλησε για τη καριέρα, τη καραντίνα, τα βίντεο που ανεβάζει, αλλά και τη προσωπική της ζωή.

Αυτό που έκανε περισσότερο εντύπωση δε, ήταν οι λεπτομέρειες που έδωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και στους τηλεθεατές σχετικά με την ερωτική σχέση που διατηρούσε στο παρελθόν με τον Νίκο Οικονομόπουλο.

Η χορεύτρια όπως δήλωσε αυτή η 3μηνη διάρκειας σχέση αποφασίστηκε από κοινού να παραμείνει κρυφή και μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας για χάρη της καριέρας του λαϊκού τραγουδιστή.

"Ήταν πριν πολλά χρόνια και δεν έχει καμία σχέση με το σήμερα για να μην εκθέσω τον άνθρωπο, δεν ξέρω σήμερα τι μπορεί να κάνει. Δεν ήταν γνωστή η σχέση μας, το είχαμε κρατήσει κρυφό γιατί τότε ο Νίκος ανέβαινε και δεν ήθελε ο μάνατζερ του να το δείξει, επειδή μπορεί οι θαυμάστριες του ότι έχει σχέση, οπότε το είχαμε κρατήσει κρυφό. Ήμουν εντάξει με αυτό γιατί σέβομαι τη δουλειά του άλλου όπως και εγώ θέλω να σέβονται τη καριέρα μου και τα θέλω μου. Δεν μπορείς να πιέσεις τον άλλο για το οτιδήποτε, πρέπει να σέβεσαι τα θέλω του και αν μπορείς να πορευτείς μαζί του συνεχίζεις, αν δεν μπορείς απλά το σταματάς, αλλά το να καταπιέζεις τον άλλον είναι τελείως λάθος. Ήμασταν μαζί περίπου 3 μήνες δεν ήταν πολύ μεγάλη, δεν κράτησε και πάρα πολύ"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Συνεργάτης της Έλεν Ντε Τζένερις την "καίει" δημόσια και αποκαλύπτει...

Το διπλό πρόσωπο της παρουσιάστριας και οι μειώσεις μισθών
14/05/2020 - 19:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mαρία Μπέη: Αποκάλυψε το παρασκήνιο της σχέσης της με τον Δημήτρη Μπέλλο

Τι λένε οι γονείς της για τον νεαρό μάγειρα που έχει επιλέξει να είναι στο πλευρό της;
03/07/2020 - 09:58

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Το αποκάλυψε ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του
20/06/2020 - 16:21

Ο Stan Αντιπαριώτης μιλά για την σύντροφο και το...νέο του τραγούδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, η συνεργασία με Κύπριο τραγουδιστή και σε ποιους λέει “Δεν φταις εσύ…φταίω εγώ"
05/06/2020 - 14:28

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά για την ρομαντική σχέση της με τον...Snik

Επικροτεί το καινούργιο επαγγελματικό βήμα της ο γνωστός ράπερ;
05/06/2020 - 13:17

Αποκάλυψη Αριστοτέλους: "Τον έβλεπα στα μάτια και του είπα...τέλος" (BINTEO)

Όσα ανέφερε ζωντανά στην εκπομπή για το "ξεκαθάρισμα" που έκανε με άνθρωπο που την πλήγωσε
30/05/2020 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διακοπή ρεύματος στον Στρόβολο

Βλάβη στο δίκτυο της Αρχής Ηλεκτρισμού

Υπόθεση λογίστριας: Σε δίκη με άλλα 4 συγγενικά της πρόσωπα για την κομπίνα εκ.

Ποιες κατηγορίες αντιμετωπίζουν - Ανάμεσα στα πρόσωπα ο γιος και η μητέρα της 49χρονης

Υπόθεση κακοποίησης βρέφους: Στο κατηγορητήριο και η δίδυμη αδελφή της μητέρας

Ελεύθεροι υπό όρους οι γονείς - Έρχονται αντιμέτωποι με 12 κατηγορίες
Ελλάδα

Στη δημοσιότητα οι χειρόγραφες συνταγές του ψευδογιατρού (ΦΩΤΟ)

Ο τιμοκατάλογος του 47χρονου, τα περίεργα βότανα στους ασθενείς και η δράση του

Εξήντα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Τα σαράντα είναι εισαγόμενα - Ο συνολικός αριθμός των είναι 3732

Η πρώτη αντίδραση της Ελλάδας για την μετατροπή της Αγιάς Σοφιάς σε τζαμί

Ο Νίκος Δένδιας κάνει λόγο για πρόκληση της παγκόσμιας πολιτιστικής κληρονομιάς
Διεθνή

Προκαλούν οι Τούρκοι: Αφίσα με την Αγία Σοφία ως τζαμί (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανάρτηση του Υπουργείο Τουρισμού της Τουρκίας

Πανηγυρίζουν οι Τούρκοι έξω από την Αγία Σοφία μετά την απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Κρατώντας τουρκικές σημαίες χαιρετίζουν την προκλητική απόφαση που έλαβε η χώρα τους

Ρωσική Ορθόδοξη Εκκλησία: Λυπηρή η απόφαση της Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Η απόφαση για μετατροπή της σε τζαμί μπορεί να οδηγήσει σε ακόμη μεγαλύτερες διαιρέσεις

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 19:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ