Ψυχαγωγία

Γκάλοπ: Ποιο είναι το περίεργο μέρος που έχετε κάνει... σεξ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά ποιο είναι το περίεργο μέρος που κάποιος κάνει σεξ;

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε την ιδέα να κάνει ένα μικρό γκάλοπ στους διαδρόμους του καναλιού και να δώσει απαντήσεις. Κοτέτσι, λεωφορείο εν κινήσει , τρένο, χιόνι κ.α τοποθεσίες που χάρισαν γέλιο και αμήχανες στιγμές στην τηλεοπτική απογευματινή παρέα του.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ο απίστευτος-viral διάλογος Στάη-Τσίπρα όταν..."σβήνουν τα φώτα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Διέρρευσε βίντεο από τη συνομιλία τους σε διάλειμμα από τη συνέντευξη
12/02/2019 - 18:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόσες θερμίδες "καίμε" κατά τη διάρκεια του sex... ανά λεπτό!

Η διαφορά στους άνδρες και τις γυναίκες και τα αποτελέσματα
23/03/2019 - 19:46

Κάνεις σεξ ή έρωτα; Μάθε σε ποια κατηγορία ανήκεις...

Υπάρχουν ενδείξεις που μπορείς να "διαβάσεις"
12/03/2019 - 20:51

Υγεία & Σεξ: 4 στάσεις που καταπολεμούν το... στρες!

Η λύση βρέθηκε και είναι στο κρεβάτι σου
12/03/2019 - 19:39

Ναταλία Γερμανού:"Έκανα σεξ σε δημόσιο χώρο στην... Κύπρο"

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια και η πιο αμήχανη στιγμή
09/03/2019 - 12:41

Αυτό είναι το πιο "ικανό" σεξουαλικό όργανο (μετά τον εγκέφαλο)

Μπορεί να κάνει την διαφορά και δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι
08/03/2019 - 12:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 300 προσωπικοί γιατροί έχουν εγγραφεί στον κατάλογο του ΟΑΥ

"Το Γενικό Σχέδιο Υγείας  τρέχει με γρήγορους ρυθμούς" δηλώνει ο Οργανισμός

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ