Ψυχαγωγία

Γκάλοπ: Ποιο είναι το περίεργο μέρος που έχετε κάνει... σεξ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά ποιο είναι το περίεργο μέρος που κάποιος κάνει σεξ;

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε την ιδέα να κάνει ένα μικρό γκάλοπ στους διαδρόμους του καναλιού και να δώσει απαντήσεις. Κοτέτσι, λεωφορείο εν κινήσει , τρένο, χιόνι κ.α τοποθεσίες που χάρισαν γέλιο και αμήχανες στιγμές στην τηλεοπτική απογευματινή παρέα του.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ο απίστευτος-viral διάλογος Στάη-Τσίπρα όταν..."σβήνουν τα φώτα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Διέρρευσε βίντεο από τη συνομιλία τους σε διάλειμμα από τη συνέντευξη
12/02/2019 - 18:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δεν πάει το μυαλό σου! Αυτή είναι η συνήθεια που... καταστρέφει το σεξ σου

Μάθετε τί πρέπει να "κοντρολάρεις" για καλύτερες επιδόσεις στο κρεβάτι!
23/06/2019 - 09:22

Η έλλειψη σεξ... βλάπτει σοβαρά την υγεία - 4+1 επιπτώσεις που προκαλεί η αποχή!

Πόσες φορές πρέπει να έχουμε σεξουαλική επαφή σύμφωνα με τους επιστήμονες;
21/06/2019 - 08:41

Η "Βίβλος του Έρωτα":Όσα πρέπει να ξέρετε για τις 4 φάσεις και τον κύκλο του σεξ

Μάθετε τα πάντα για τον... κύκλο της σεξουαλικής απόκρισης
19/06/2019 - 17:00

"Δεν μπορώ να λειτουργήσω στο σεξ λόγω... άγχους - Τί να κάνω;"

Η απάντηση ειδικού για μια συνηθισμένη απορία
16/06/2019 - 12:50

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

Ο σύντροφός σάς παραμελεί; Mάθετε ποιες ψυχικές ασθένειες μπορεί να "κρύβει"

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για την ψυχολογία του συντρόφου σου
05/06/2019 - 18:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ