Ψυχαγωγία

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Ήμουν συνοδός...πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα"

Καλεσμένος της Ελεονώρας Μελέτη και την εκπομπή “Μεσάνυχτα”, βρέθηκε ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος, ο οποίος μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε όταν τη δεκαετία του 1980 διαγνώστηκε οροθετικός και το δήλωσε δημόσια αλλά και για την κοινωνία που ζούμε και τις ομοφοβικές τάσεις που υπάρχουν.

Συγκεκριμένα ανέφερε

«Όταν έχεις καλή σεξουαλική ζωή, δεν έχεις νεύρα και αρνητική διάθεση. Είμαι ευγενικός άνθρωπος, αλλά εύκολα γίνομαι αλήτης. Η αδερφή μου είναι ηγουμένη και την ευχαριστώ που προσεύχεται για μένα.

Ο πατέρας μου έλεγε ότι δεν συμφωνεί με αυτά που κάνω, αλλά μου είπε ότι αν ήταν ομοφυλόφιλος θα έκανε τα ίδια. Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ. Μια μέρα απλά το σταμάτησα. Είχα δηλώσει με χιούμορ ότι έχω πάει με λίγο λιγότερο από 10.000 άντρες.

Στη λίστα των ανθρώπων που υιοθετούν πρέπει να μπουν και τα ομόφυλα ζευγάρια. 

Επόμενο άρθρο

Σοκαρισμένη η Σακίρα με τα παιδιά της:"Όχι, δεν μπορώ να το πιστέψω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Viral το βίντεο με τις αντιδράσεις της στο δωμάτιο του σπιτιού της
21/11/2019 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΓΕ:Δεν εξετάζουμε την ορθότητα των δηλώσεων Μόρφου αλλά αν είναι ποινικό αδίκημα

Πως σχολιάζει την εισήγηση της Αστυνομίας για "αθώωση" του Μητροπολίτη Μόρφου
04/09/2019 - 11:02

Επιστήμονες κάνουν λόγο για ενορχηστρωμένη επίθεση κατά του Μητροπολίτη Μόρφου

"Πού είδαν κάποιοι την προσβολή, την υποκίνηση μίσους και τον ρατσισμό;"
20/08/2019 - 11:11

"Παράσημο" για τον Αμβρόσιο η ποινή του δικαστηρίου για τους ομοφυλόφιλους

Δεν έχει κάνει κάτι για να ζητήσει συγνώμη, θεωρεί ο παραιτηθείς Μητροπολίτης Καλαβρύτων
19/08/2019 - 12:27

Eπιρρίπτει ευθύνες o Mόρφου σε όσους άναψαν "φωτιά" εναντίον του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δε μπορεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα", λέει Σύμβουλος του ΠτΔ
17/08/2019 - 20:24

Δίνει εξηγήσεις για τις δηλώσεις του ο Μητροπολίτης Μόρφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδίδει ανακοίνωση για τα περί ομοφυλοφιλίας, εκτρώσεων και Serial Killer
16/08/2019 - 20:37

Πρώτος ομοφυλόφιλος υποψήφιος για την προεδρία στον αραβικό κόσμο

Στη χώρα του η ομοφυλοφιλία θεωρείται έγκλημα με ποινή φυλάκισης μέχρι τριών χρόνων
10/08/2019 - 09:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ