Ψυχαγωγία

H αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν ξεσπά:"Πάθαμε σοκ - Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν"

Η Μαρία Καζαριάν, αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν μίλησε για το ροζ βίντεο που έχει κυκλοφορήσει και έχει συνδεθεί με το όνομα της αδερφής της στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα Μεσάνυχτα" στον Alpha. Μεταξύ άλλων, τόνισε

«Ξυπνήσαμε μια μέρα και ενημερωθήκαμε γι'αυτό το δημοσίευμα. Πάθαμε ένα σοκ. Την εφημερίδα δεν την γνωρίζαμε και δεν ήξερα και ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης. Μας έστειλαν ένα βίντεο, το βλέπουμε, δεν είχε καμία σχέση με την Ειρήνη. Η Ειρήνη ήταν σε μια κατάσταση, ναι παίζουν με το όνομά μου αυτή τη στιγμή αλλά δεν είμαι εγώ. Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν, αλλά δεν ήθελαν να το δείξουν για να μην τρελαθεί και η Ειρήνη. Δεν έκλαψε, απλά είχε σοκαριστεί, με το πως μπορεί ένας άνθρωπος να βγάζει στη φόρα ένα τέτοιο βίντεο και να σχολιάζει με αυτά τα λόγια. Πήραμε δικηγόρους, κάναμε ένα εξώδικο στον κύριο που το έβγαλε! Η Ειρήνη στην αρχή ήταν σε άσχημη κατάσταση! Δεν θέλω να τη βάλω όμως στη διαδικασία να κάνει μήνυση, αυτός θα το βρει από το Θεό! Ο κόσμος γνωρίζει ότι δεν είναι εκείνη, είναι ξεκάθαρο αυτό»

Η ίδια πάντως, δεν δίστασε να αποκαλύψει πως η αδερφή της δέχεται πολλά αρκετά αρνητικά μηνύματα στα social media, τα οποία μάλιστα είναι από μικρά παιδάκια, κάτι που της έχει κάνει εντύπωση!

καζαριαν

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

"Αυτό το κακομοίρικο από το μόντελινγκ πήγε στο θέατρο, φταίει αυτός που..."

Μάθετε ποιος έκανε αυτή την δήλωση για την Ειρήνη Καζαριάν
11/11/2019 - 16:06

Ειρήνη Καζαριάν:" Με υποτίμησαν, ένιωσα θυμό...Τους κακοφάνηκε που έκανα στροφή"

Η απόφαση να ασχοληθεί με την υποκριτική, η κριτική που δέχτηκε και όλα όσα δήλωσε
12/10/2019 - 13:16

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" τη σιωπή της και μιλά για το ροζ βίντεο που της χρέωσαν

Πως το διαχειρίστηκε και η αντίδραση των γονιών της
27/09/2019 - 09:56

Η Χρυσούλα Διαβάτη σχολιάζει το θεατρικό ντεπούτο της Καζαριάν

Το μοντέλο θα ερμηνέυσει Ίψεν και η γνωστή ηθοποιός ξεσπά
26/09/2019 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σκάνδαλο στο Τ.Ο.Μ: Άδειες οδήγησης με...φακελάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε αποκλειστικά στον ALPHA o Υπ. Μεταφορών για όσα είδαν το φως της δημοσιότητας

Αποκαλυπτικό:Στην Ασία δεκάδες «στημένοι» αγώνες του κυπριακού ποδοσφαίρου (VID)

Όσα λέχθηκαν στη σημερινή κρίσιμη συνεδρίαση σύμφωνα με πληροφορίες του ALPHA

Mήπως έχετε δει τον 20χρονο Vieversys και τον 23χρονο Gecas; (ΦΩΤΟ)

Καταζητούνται από την Αστυνομία για υπόθεση συνωμοσίας προς διάπραξη κακουργήματος
Ελλάδα

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα

Κοροναϊός, κορονοϊός ή κορωνoϊός: Ποια είναι η ορθογραφία του νέου ιού;

Ο Γεώργιος Μπαμπινιώτης εξηγεί τη γλωσσική διαμάχη αναφορικά με την ονομασία
Διεθνή

«Καλπάζει» ο κοροναϊός με ανεξέλεγκτη αύξηση των κρουσμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τη Γαλλία, το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα καταγράφηκε και στη Γερμανία

Λύση δύο κρατών προτείνει ο Τραμπ για Ισραήλ-Παλαιστίνη

Η Ιερουσαλήμ "αδιαίρετη πρωτεύουσα" του Ισραήλ, η Ανατολική Ιερουσαλήμ της Παλαιστίνης

Κορωναϊός: Η τρομακτική εξάπλωση του μέσα από χάρτες και γραφικά

Ψυχραιμία συστήνει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ