Ψυχαγωγία

H αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν ξεσπά:"Πάθαμε σοκ - Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν"

Η Μαρία Καζαριάν, αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν μίλησε για το ροζ βίντεο που έχει κυκλοφορήσει και έχει συνδεθεί με το όνομα της αδερφής της στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα Μεσάνυχτα" στον Alpha. Μεταξύ άλλων, τόνισε

«Ξυπνήσαμε μια μέρα και ενημερωθήκαμε γι'αυτό το δημοσίευμα. Πάθαμε ένα σοκ. Την εφημερίδα δεν την γνωρίζαμε και δεν ήξερα και ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης. Μας έστειλαν ένα βίντεο, το βλέπουμε, δεν είχε καμία σχέση με την Ειρήνη. Η Ειρήνη ήταν σε μια κατάσταση, ναι παίζουν με το όνομά μου αυτή τη στιγμή αλλά δεν είμαι εγώ. Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν, αλλά δεν ήθελαν να το δείξουν για να μην τρελαθεί και η Ειρήνη. Δεν έκλαψε, απλά είχε σοκαριστεί, με το πως μπορεί ένας άνθρωπος να βγάζει στη φόρα ένα τέτοιο βίντεο και να σχολιάζει με αυτά τα λόγια. Πήραμε δικηγόρους, κάναμε ένα εξώδικο στον κύριο που το έβγαλε! Η Ειρήνη στην αρχή ήταν σε άσχημη κατάσταση! Δεν θέλω να τη βάλω όμως στη διαδικασία να κάνει μήνυση, αυτός θα το βρει από το Θεό! Ο κόσμος γνωρίζει ότι δεν είναι εκείνη, είναι ξεκάθαρο αυτό»

Η ίδια πάντως, δεν δίστασε να αποκαλύψει πως η αδερφή της δέχεται πολλά αρκετά αρνητικά μηνύματα στα social media, τα οποία μάλιστα είναι από μικρά παιδάκια, κάτι που της έχει κάνει εντύπωση!

καζαριαν

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

Ειρήνη Καζαριάν: Οι δηλώσεις για το... ροζ βίντεο και όλα όσα έμαθε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το γνωστό μοντέλο βάζει τελεία και παύλα στις κριτικές και...μαθαίνει
09/02/2019 - 19:13

Εκβίαζαν γυναίκα ότι αν δεν τους πλήρωνε θα δημοσίευαν ροζ βίντεο

Υπό κράτηση για οκτώ ημέρες οι δύο νεαροί ύποπτοι
04/02/2019 - 12:59

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" για πρώτη φορά τη σιωπή της για το ροζ βίντεο!

Όλα όσα δήλωσε η ίδια και το πρόσωπο που την στοχοποίησε
14/01/2019 - 09:50

Ο δικηγόρος της Καζαριάν μιλά για το "ροζ βίντεο": «Δεν είναι αυτή στο βίντεο»

Η αγωγή, τα σφαλιστικά μέτρα και όσα αποκάλυψε ο δικηγόρος της
05/01/2019 - 14:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέθηκε περίστροφο με σφαίρες σε οικία 53χρονου στη Λεμεσό

Συνελήφθη ο άνδρας αλλά και η γυναίκα του

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ