Ψυχαγωγία

H αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν ξεσπά:"Πάθαμε σοκ - Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν"

Η Μαρία Καζαριάν, αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν μίλησε για το ροζ βίντεο που έχει κυκλοφορήσει και έχει συνδεθεί με το όνομα της αδερφής της στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα Μεσάνυχτα" στον Alpha. Μεταξύ άλλων, τόνισε

«Ξυπνήσαμε μια μέρα και ενημερωθήκαμε γι'αυτό το δημοσίευμα. Πάθαμε ένα σοκ. Την εφημερίδα δεν την γνωρίζαμε και δεν ήξερα και ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης. Μας έστειλαν ένα βίντεο, το βλέπουμε, δεν είχε καμία σχέση με την Ειρήνη. Η Ειρήνη ήταν σε μια κατάσταση, ναι παίζουν με το όνομά μου αυτή τη στιγμή αλλά δεν είμαι εγώ. Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν, αλλά δεν ήθελαν να το δείξουν για να μην τρελαθεί και η Ειρήνη. Δεν έκλαψε, απλά είχε σοκαριστεί, με το πως μπορεί ένας άνθρωπος να βγάζει στη φόρα ένα τέτοιο βίντεο και να σχολιάζει με αυτά τα λόγια. Πήραμε δικηγόρους, κάναμε ένα εξώδικο στον κύριο που το έβγαλε! Η Ειρήνη στην αρχή ήταν σε άσχημη κατάσταση! Δεν θέλω να τη βάλω όμως στη διαδικασία να κάνει μήνυση, αυτός θα το βρει από το Θεό! Ο κόσμος γνωρίζει ότι δεν είναι εκείνη, είναι ξεκάθαρο αυτό»

Η ίδια πάντως, δεν δίστασε να αποκαλύψει πως η αδερφή της δέχεται πολλά αρκετά αρνητικά μηνύματα στα social media, τα οποία μάλιστα είναι από μικρά παιδάκια, κάτι που της έχει κάνει εντύπωση!

καζαριαν

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Full in love! Η Ειρήνη Καζαριάν είναι ερωτευμένη...με Κύπριο αθλητή (ΦΩΤΟ)

Μετά τον χωρισμό της από τον Ίαν Στρατή - Το πρώτο κοινό στιγμιότυπο του ζευγαριού
03/09/2020 - 11:40

Ηλίας Γκότσης:"Έχω στο κινητό μου απαγορευμένες φωτογραφίες και...βίντεο"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε on camera και η μεγαλύτερη σχέση που έχει κάνει
18/07/2020 - 17:17

Έξι συλλήψεις για το ροζ βίντεο του Βίκτορ Σάντσεθ

Συνεχίζονται οι έρευνες από την ισπανική αστυνομία
05/02/2020 - 15:30

Μαρία Καζαριάν: Αυτός είναι ο επιχειρηματίας που της έκλεψε την καρδιά (ΦΩΤΟ)

Full ερωτευμένη η μελαχρινή καλλονή - Η τρυφερή φωτογραφία και η...χλιδάτη ζωή
02/02/2020 - 09:23

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα τη φωτογραφία και στοιχεία του

Τη Δευτέρα η διανομή δυο ρούχινων μασκών σε μαθητές Γυμνασίων

Μέχρι τα τέλη της βδομάδας θα δοθούν σε μαθητές Λυκείων, τεχνικών και εκπαιδευτικούς

Εμπρησμό "βλέπουν" οι Αρχές πίσω από τη φωτιά σε δυο οχήματα στη Λεμεσό

Υπέστησαν εκτεταμένες ζημιές λόγω της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Σαρώνει ο "Ιανός": Αγνοείται ζευγάρι ηλικιωμένων στην Καρδίτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί από τη φονική κακοκαιρία που πλήττει την Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων
Διεθνή

1,3 τόνους πυροτεχνημάτων εντοπίστηκαν στο λιμάνι της Βηρυτού

Βρέθηκαν σε αποθήκη και στη διάρκεια έρευνας του στρατού

Άνοιξε πυρ κατά νεαρών που έκαναν πάρτι σε αυλή σπιτιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί και 14 τραυματίες από πυροβολισμούς στο Ρότσεστερ της Νέας Υόρκης

30.697.825 κρούσματα, ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας

Στις ΗΠΑ εξακολουθούν να καταγράφονται τα περισσότερα περιστατικά της νόσου Covid-19

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 16:45THE CHASE