Ψυχαγωγία

H αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν ξεσπά:"Πάθαμε σοκ - Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν"

Η Μαρία Καζαριάν, αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν μίλησε για το ροζ βίντεο που έχει κυκλοφορήσει και έχει συνδεθεί με το όνομα της αδερφής της στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα Μεσάνυχτα" στον Alpha. Μεταξύ άλλων, τόνισε

«Ξυπνήσαμε μια μέρα και ενημερωθήκαμε γι'αυτό το δημοσίευμα. Πάθαμε ένα σοκ. Την εφημερίδα δεν την γνωρίζαμε και δεν ήξερα και ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης. Μας έστειλαν ένα βίντεο, το βλέπουμε, δεν είχε καμία σχέση με την Ειρήνη. Η Ειρήνη ήταν σε μια κατάσταση, ναι παίζουν με το όνομά μου αυτή τη στιγμή αλλά δεν είμαι εγώ. Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν, αλλά δεν ήθελαν να το δείξουν για να μην τρελαθεί και η Ειρήνη. Δεν έκλαψε, απλά είχε σοκαριστεί, με το πως μπορεί ένας άνθρωπος να βγάζει στη φόρα ένα τέτοιο βίντεο και να σχολιάζει με αυτά τα λόγια. Πήραμε δικηγόρους, κάναμε ένα εξώδικο στον κύριο που το έβγαλε! Η Ειρήνη στην αρχή ήταν σε άσχημη κατάσταση! Δεν θέλω να τη βάλω όμως στη διαδικασία να κάνει μήνυση, αυτός θα το βρει από το Θεό! Ο κόσμος γνωρίζει ότι δεν είναι εκείνη, είναι ξεκάθαρο αυτό»

Η ίδια πάντως, δεν δίστασε να αποκαλύψει πως η αδερφή της δέχεται πολλά αρκετά αρνητικά μηνύματα στα social media, τα οποία μάλιστα είναι από μικρά παιδάκια, κάτι που της έχει κάνει εντύπωση!

καζαριαν

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

Ειρήνη Καζαριάν: Οι δηλώσεις για το... ροζ βίντεο και όλα όσα έμαθε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το γνωστό μοντέλο βάζει τελεία και παύλα στις κριτικές και...μαθαίνει
09/02/2019 - 19:13

Εκβίαζαν γυναίκα ότι αν δεν τους πλήρωνε θα δημοσίευαν ροζ βίντεο

Υπό κράτηση για οκτώ ημέρες οι δύο νεαροί ύποπτοι
04/02/2019 - 12:59

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" για πρώτη φορά τη σιωπή της για το ροζ βίντεο!

Όλα όσα δήλωσε η ίδια και το πρόσωπο που την στοχοποίησε
14/01/2019 - 09:50

Ο δικηγόρος της Καζαριάν μιλά για το "ροζ βίντεο": «Δεν είναι αυτή στο βίντεο»

Η αγωγή, τα σφαλιστικά μέτρα και όσα αποκάλυψε ο δικηγόρος της
05/01/2019 - 14:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φρικιαστικές λεπτομέρειες έδωσε ο 35χρονος για τα εγκλήματά του (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παραδέχθηκε το φόνο της 38χρονης Mary Rose και της 28χρονης Arian Palanas

LIVE: Την έπνιξε κατά τη διάρκεια σεξουαλικής επαφής και την πέταξε στο Μιτσερό

Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ