Ψυχαγωγία

H αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν ξεσπά:"Πάθαμε σοκ - Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν"

Η Μαρία Καζαριάν, αδερφή της Ειρήνης Καζαριάν μίλησε για το ροζ βίντεο που έχει κυκλοφορήσει και έχει συνδεθεί με το όνομα της αδερφής της στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα Μεσάνυχτα" στον Alpha. Μεταξύ άλλων, τόνισε

«Ξυπνήσαμε μια μέρα και ενημερωθήκαμε γι'αυτό το δημοσίευμα. Πάθαμε ένα σοκ. Την εφημερίδα δεν την γνωρίζαμε και δεν ήξερα και ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης. Μας έστειλαν ένα βίντεο, το βλέπουμε, δεν είχε καμία σχέση με την Ειρήνη. Η Ειρήνη ήταν σε μια κατάσταση, ναι παίζουν με το όνομά μου αυτή τη στιγμή αλλά δεν είμαι εγώ. Οι γονείς μας στεναχωρήθηκαν, αλλά δεν ήθελαν να το δείξουν για να μην τρελαθεί και η Ειρήνη. Δεν έκλαψε, απλά είχε σοκαριστεί, με το πως μπορεί ένας άνθρωπος να βγάζει στη φόρα ένα τέτοιο βίντεο και να σχολιάζει με αυτά τα λόγια. Πήραμε δικηγόρους, κάναμε ένα εξώδικο στον κύριο που το έβγαλε! Η Ειρήνη στην αρχή ήταν σε άσχημη κατάσταση! Δεν θέλω να τη βάλω όμως στη διαδικασία να κάνει μήνυση, αυτός θα το βρει από το Θεό! Ο κόσμος γνωρίζει ότι δεν είναι εκείνη, είναι ξεκάθαρο αυτό»

Η ίδια πάντως, δεν δίστασε να αποκαλύψει πως η αδερφή της δέχεται πολλά αρκετά αρνητικά μηνύματα στα social media, τα οποία μάλιστα είναι από μικρά παιδάκια, κάτι που της έχει κάνει εντύπωση!

καζαριαν

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ειρήνη Καζαριάν: Η αντίδραση των γονιών της μετά το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε

Αποκαλύπτει πως βίωσε τη συγκεκριμένη κατάσταση η ίδια και η οικογένεια της
16/02/2019 - 12:06

Ειρήνη Καζαριάν: Οι δηλώσεις για το... ροζ βίντεο και όλα όσα έμαθε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το γνωστό μοντέλο βάζει τελεία και παύλα στις κριτικές και...μαθαίνει
09/02/2019 - 19:13

Εκβίαζαν γυναίκα ότι αν δεν τους πλήρωνε θα δημοσίευαν ροζ βίντεο

Υπό κράτηση για οκτώ ημέρες οι δύο νεαροί ύποπτοι
04/02/2019 - 12:59

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" για πρώτη φορά τη σιωπή της για το ροζ βίντεο!

Όλα όσα δήλωσε η ίδια και το πρόσωπο που την στοχοποίησε
14/01/2019 - 09:50

Ο δικηγόρος της Καζαριάν μιλά για το "ροζ βίντεο": «Δεν είναι αυτή στο βίντεο»

Η αγωγή, τα σφαλιστικά μέτρα και όσα αποκάλυψε ο δικηγόρος της
05/01/2019 - 14:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατούσε με τα εγγόνια της και τους επιτέθηκε λυκόσκυλο

Στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου νοσηλεύεται γυναίκα που δέχθηκε δαγκώματα από σκύλο
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL