Ψυχαγωγία

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το υποσχέσθηκε στους τηλεθεατές της και το έκανε πράξη...

Η δημοφιλής παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους, "έδωσε" υπόσχεση στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ότι θα βγάλει τη δική της φωτογραφία με αυγό και μάλιστα χρώματος... πράσινου.

Όλα αυτά έγιναν στο πλαίσιο συζήτησης για την φωτογραφία του αυγού που ξεπέρασε το ρεκόρ σε likes στο Instagram με 24 εκ. έναντι 18 εκατομμυρίων που είχε η Kylie Jenner με την φωτογραφία με το παιδί της. 

aygo

ayg

H παρουσιάστρια αστειευόμενη με το γεγονός θυμήθηκε το "παράξενo" αυγό στο ψυγείο της πραγματοποίησε την υπόσχεσή της

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Αγγελόπουλος: "Θα τους σκότωνα και τους δύο..."!

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια απαντάει στο ενδεχόμενο απιστίας
15/01/2019 - 09:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης των γεωργών στα Κοκκινοχώρια (BINTEO)

Αυτοψία Υπουργού Γεωργίας στις πληγείσες περιοχές και δέσμευση για στήριξη

"Καλά τα έργα αλλά εμείς θα κλείσουμε" (BINTEO)

Διαμαρτύρονται οι καταστηματάρχες στο κέντρο της Λευκωσίας για τα εργοτάξια

Σε απευθείας δίκη η 23χρονη μητέρα που φέρεται να ξυλοκόπησε το παιδί της

Υπό την φροντίδα των Κοινωνικών Υπηρεσιών μέχρι την ολοκλήρωση των ερευνών το βρέφος
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

EE και Βρετανία επεξεργάζονται σχέδιο για ενδεχόμενο τραπεζικό χάος λόγω Brexit

Επτά βουλευτές ανακοίνωσαν την παραίτησή τους από το Εργατικό Κόμμα

Στο βιβλίο Γκίνες για το...μεγαλύτερο στρουμφοχωριό ever (BINTEO)

Βάφτηκαν μπλε, έβαλαν κόκκινα σκουφάκια και βγήκαν μαζικά στους δρόμους

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

tv news

Η Άννα επισκέπτεται τη Μαρίνα για να μάθει αν τρέφει αισθήματα για τον Μιχάλη...

Ο Μιχάλης υπογράφει τα χαρτιά του διαζυγίου... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ