Ψυχαγωγία

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το υποσχέσθηκε στους τηλεθεατές της και το έκανε πράξη...

Η δημοφιλής παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους, "έδωσε" υπόσχεση στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ότι θα βγάλει τη δική της φωτογραφία με αυγό και μάλιστα χρώματος... πράσινου.

Όλα αυτά έγιναν στο πλαίσιο συζήτησης για την φωτογραφία του αυγού που ξεπέρασε το ρεκόρ σε likes στο Instagram με 24 εκ. έναντι 18 εκατομμυρίων που είχε η Kylie Jenner με την φωτογραφία με το παιδί της. 

aygo

ayg

H παρουσιάστρια αστειευόμενη με το γεγονός θυμήθηκε το "παράξενo" αυγό στο ψυγείο της πραγματοποίησε την υπόσχεσή της

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Αγγελόπουλος: "Θα τους σκότωνα και τους δύο..."!

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια απαντάει στο ενδεχόμενο απιστίας
15/01/2019 - 09:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

Ξεσπά και κατεγγέλλει η Αριστοτέλους:"Πόση χυδαιότητα ψυχής υπάρχει..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "κλοπή" στο Παλιομέτοχο, η προειδοποίηση και όλα όσα δήλωσε on air
06/04/2019 - 14:29

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε...παιδικό πάρτι σε ηλικία 6 ετών(ΒΙΝΤΕΟ)

Το σπάνιο οπτικοακουστικό ντοκουμέντο που είδε το φως της δημοσιότητας
07/03/2019 - 16:32

Στο καμαρίνι της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής...
26/02/2019 - 14:13

Αριστοτέλους:Τα μηνύματα για το body-shaming και όσα είπε για τα περιττά κιλά

Η στιγμή που φόρεσε μπικίνι στη παραλία μετά την εγκυμοσύνη και τα σχόλια
24/02/2019 - 14:42

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 07:00ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ