Ψυχαγωγία

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" έφτασε στο τέλος της για αυτή τη τηλεοπτική σεζόν και ανανέωσε το ραντεβού της για τις 2 Σεπτεμβρίου, δια στόματος Χριστιάνα Αριστοτέλους. 

Η παρουσιάστρια βρέθηκε τηλεφωνικώς στην εκπομπή για να πει ένα μεγάλο ευχαριστώ στο τηλεοπτικό κοινό, τους συνεργάτες της και την Κατερίνα Αγαπητού αλλά και να αποχαιρετήσει και την Ιωάννα Λαμπροσπούλου, η οποία δεν θα είναι του χρόνου στην εκπομπή.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και πώς έκλεισε η σεζόν για την εκπομπή 

Λίγη ώρα νωρίτερα σχεδόν όλοι οι εργαζόμενοι του Alphα Kύπρου ευχήθηκαν "Καλό Καλοκαίρι" στους τηλεθεατής μέσω της εκπομπής και του Χάρη Παπαθεοχάρους.

Επόμενο άρθρο

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η φαντασμαγορική έναρξη του "Λούης Night Show" που εντυπωσίασε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορετική έναρξη, τα μηνύματα που πέρασαν και τα δεκάδες πυροτεχνήματα
14/07/2019 - 21:35

Όλα έτοιμα για τo φινάλε του Λούης Night Show-"Βούλιαξε" το Αμφιθέατρο Ιδαλίου

Περισσότερα από 1,200 άτομα θα παρακολουθήσουν από κοντά την τελευταία εκπομπή
14/07/2019 - 20:02

Η μεγάλη έκπληξη στο αποψινό φινάλε του "Λούης Night Show"!

Τι ετοίμασε ο Λούης και ο Τεύκρος για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
14/07/2019 - 12:16

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ