Ψυχαγωγία

H Carrie Bradshaw επιστρέφει... για καλό σκοπό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί να έχει γίνει γνωστό ότι η ταινία «Sex and the City 3» δεν θα πραγματοποιηθεί αλλά θα μπορείς να δεις ξανά την Sarah Jessica Parker στον ρόλο της Carrie Bradshaw.Με ένα βίντεο που δημοσίευσε η ηθοποιός στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram ανακοίνωσε την επιστροφή του αγαπημένου της τηλεοπτικού χαρακτήρα!

 Η Carrie Bradshaw περπατά στους δρόμους της Νέας Υόρκης υπό τους ήχους του γνωστού τραγουδιού τίτλων της ταινίας με την ηθοποιό να σχολιάζει:

«Η παλιά μου φίλη. Κάνει μία σύντομη επανεμφάνιση».

Η επιστροφή του αγαπημένου χαρακτήρα έγινε με αφορμή τη νέα καμπάνια του Water.org όπου στόχο έχει να συγκεντρωθούν χρήματα και να ευαισθητοποιηθεί το κοινό πάνω στην ΜΚΟ που «τρέχει» ο Ματ Ντέιμον και ο Γκάρι Γουάιτ. Στόχος της οργάνωσης είναι η παροχή ασφαλούς νερού και εγκαταστάσεων υγιεινής σε εκατομμύρια ανθρώπους παγκοσμίως.

 Δείτε το βίντεο που ανάρτησε:

Επόμενο άρθρο

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Το προσβλητικό σχόλιο και η δημόσια απολογία της τραγουδίστριας...
23/01/2019 - 13:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κιμ Κατράλ: Δέχθηκε "επίθεση" επειδή αρνήθηκε να ξαναπαίξει στο Sex and the city

Όσα αποκάλυψε η "Σαμάνθα" από την αγαπημένη ταινία
13/08/2019 - 13:14

O “Mr Big” λύνει τη σιωπή του και απαντά αν θα υπάρξει "Sex and the City 3”!

Δείτε όλα όσα δήλωσε για το μέλλον του ρόλου του στην επιτυχημένη σειρά και ταινία...
07/12/2018 - 12:37

Ο Τραμπ κομπάρσος στο "Sex and the City" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ξεδιπλώνει το υποκριτικό του ταλέντο
06/11/2018 - 14:30

Η «Σαμάνθα» στο πλευρό της «Μιράντα» για να γίνει κυβερνήτης της Νέας Υόρκης

«Ξέρω ότι θα είναι μία εξαιρετική Κυβερνήτης» δηλώνει η ίδια
27/03/2018 - 11:05

Στήθηκε στούντιο για αναπαράσταση του "Sex and the City"

Οι αρχιτέκτονες της Νέας Υόρκης γιορτάζουν τα 20χρονα της σειράς με το transmedia στούντιο
21/02/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας

Χειροπέδες σε έναν 38χρονο και μια 34χρονη για κάνναβη, χάπια έκσταση και ηρωίνη

Τι εντόπισαν οι αρχές στο αυτοκίνητο που επέβαιναν οι δύο και στο σπίτι του 38χρονου
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ