Ψυχαγωγία

H Carrie Bradshaw επιστρέφει... για καλό σκοπό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί να έχει γίνει γνωστό ότι η ταινία «Sex and the City 3» δεν θα πραγματοποιηθεί αλλά θα μπορείς να δεις ξανά την Sarah Jessica Parker στον ρόλο της Carrie Bradshaw.Με ένα βίντεο που δημοσίευσε η ηθοποιός στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram ανακοίνωσε την επιστροφή του αγαπημένου της τηλεοπτικού χαρακτήρα!

 Η Carrie Bradshaw περπατά στους δρόμους της Νέας Υόρκης υπό τους ήχους του γνωστού τραγουδιού τίτλων της ταινίας με την ηθοποιό να σχολιάζει:

«Η παλιά μου φίλη. Κάνει μία σύντομη επανεμφάνιση».

Η επιστροφή του αγαπημένου χαρακτήρα έγινε με αφορμή τη νέα καμπάνια του Water.org όπου στόχο έχει να συγκεντρωθούν χρήματα και να ευαισθητοποιηθεί το κοινό πάνω στην ΜΚΟ που «τρέχει» ο Ματ Ντέιμον και ο Γκάρι Γουάιτ. Στόχος της οργάνωσης είναι η παροχή ασφαλούς νερού και εγκαταστάσεων υγιεινής σε εκατομμύρια ανθρώπους παγκοσμίως.

 Δείτε το βίντεο που ανάρτησε:

Επόμενο άρθρο

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Το προσβλητικό σχόλιο και η δημόσια απολογία της τραγουδίστριας...
23/01/2019 - 13:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

O “Mr Big” λύνει τη σιωπή του και απαντά αν θα υπάρξει "Sex and the City 3”!

Δείτε όλα όσα δήλωσε για το μέλλον του ρόλου του στην επιτυχημένη σειρά και ταινία...
07/12/2018 - 12:37

Ο Τραμπ κομπάρσος στο "Sex and the City" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ξεδιπλώνει το υποκριτικό του ταλέντο
06/11/2018 - 14:30

Η «Σαμάνθα» στο πλευρό της «Μιράντα» για να γίνει κυβερνήτης της Νέας Υόρκης

«Ξέρω ότι θα είναι μία εξαιρετική Κυβερνήτης» δηλώνει η ίδια
27/03/2018 - 11:05

Στήθηκε στούντιο για αναπαράσταση του "Sex and the City"

Οι αρχιτέκτονες της Νέας Υόρκης γιορτάζουν τα 20χρονα της σειράς με το transmedia στούντιο
21/02/2018 - 10:06

Δεν θα επιστρέψει στην μεγάλη οθόνη, τo "Sex and the City"

Σάρα Τζέσικα Πάρκερ: "Τελείωσε. Δεν το κάνουμε"
30/09/2017 - 14:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Ψάχνουν σε Μιτσερό και Ξυλιάτο για τη σορό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW