Ψυχαγωγία

H Carrie Bradshaw επιστρέφει... για καλό σκοπό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί να έχει γίνει γνωστό ότι η ταινία «Sex and the City 3» δεν θα πραγματοποιηθεί αλλά θα μπορείς να δεις ξανά την Sarah Jessica Parker στον ρόλο της Carrie Bradshaw.Με ένα βίντεο που δημοσίευσε η ηθοποιός στον προσωπικό της λογαριασμό στο  Instagram ανακοίνωσε την επιστροφή του αγαπημένου της τηλεοπτικού χαρακτήρα!

 Η Carrie Bradshaw περπατά στους δρόμους της Νέας Υόρκης υπό τους ήχους του γνωστού τραγουδιού τίτλων της ταινίας με την ηθοποιό να σχολιάζει:

«Η παλιά μου φίλη. Κάνει μία σύντομη επανεμφάνιση».

Η επιστροφή του αγαπημένου χαρακτήρα έγινε με αφορμή τη νέα καμπάνια του Water.org όπου στόχο έχει να συγκεντρωθούν χρήματα και να ευαισθητοποιηθεί το κοινό πάνω στην ΜΚΟ που «τρέχει» ο Ματ Ντέιμον και ο Γκάρι Γουάιτ. Στόχος της οργάνωσης είναι η παροχή ασφαλούς νερού και εγκαταστάσεων υγιεινής σε εκατομμύρια ανθρώπους παγκοσμίως.

 Δείτε το βίντεο που ανάρτησε:

Επόμενο άρθρο

Η Αριάνα Γκράντε κατηγορείται για... κλοπή τραγουδιού!

Το προσβλητικό σχόλιο και η δημόσια απολογία της τραγουδίστριας...
23/01/2019 - 13:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

O “Mr Big” λύνει τη σιωπή του και απαντά αν θα υπάρξει "Sex and the City 3”!

Δείτε όλα όσα δήλωσε για το μέλλον του ρόλου του στην επιτυχημένη σειρά και ταινία...
07/12/2018 - 12:37

Ο Τραμπ κομπάρσος στο "Sex and the City" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ξεδιπλώνει το υποκριτικό του ταλέντο
06/11/2018 - 14:30

Η «Σαμάνθα» στο πλευρό της «Μιράντα» για να γίνει κυβερνήτης της Νέας Υόρκης

«Ξέρω ότι θα είναι μία εξαιρετική Κυβερνήτης» δηλώνει η ίδια
27/03/2018 - 11:05

Στήθηκε στούντιο για αναπαράσταση του "Sex and the City"

Οι αρχιτέκτονες της Νέας Υόρκης γιορτάζουν τα 20χρονα της σειράς με το transmedia στούντιο
21/02/2018 - 10:06

Δεν θα επιστρέψει στην μεγάλη οθόνη, τo "Sex and the City"

Σάρα Τζέσικα Πάρκερ: "Τελείωσε. Δεν το κάνουμε"
30/09/2017 - 14:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 06:15DEAL