Ψυχαγωγία

H Δανάη Παππά "ξεκαθαρίζει" αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

H Δανάη Παππά βρέθηκε καλεσμένη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τις διακοπές που έκανε την Πρωτοχρονιά, τα επαγγελματικά της σχέδια, την καθημερινότητά της αλλά και ξεκαθάρισε αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ.

Η ζωή μου έχει αλλάξει 180 μοίρες. Οι σταθερές μου όμως είναι ίδιες και είναι αυτό που με κρατά συγκροτημένη. Είχα χωρίσει λόγω της απόφασής μου να παίξω στο "Τατουάζ". Ήταν πολύ μεταβατική περίοδος γιατί δεν περιμέναμε ότι θα χωρίσουμε. Έπρεπε να γίνει, ήταν η αφορμή...

Οι αλλαγές όμως είναι πολύ ωραίες. Ακόμα, παθαίνω σοκ με τις αλλαγές που έφερε η ζωή μου. Στην περιοχή, με σταματούν και είναι πολύ ωραίο συναίσθημα αλλά από την άλλη κάποιες φορές βιάζεσαι.

Mου αρέσει από την μια που τα φαν-κλαμπ είναι πορωμένα αλλά από την άλλη υπάρχουν διαμάχες μεταξύ τους στα σχόλια. 

Δεν είμαστε μαζί με τον Στέφανο. Έβλεπα το βίντεο που παίξατε στην εκπομπή που με έλεγε "αγάπη μου" αλλά εγώ δεν το άκουσα. Μας ρωτάνε όλη την ώρα αν είμαστε ζευγάρι. Το 80% που με ρωτάνε ακόμα και στο Instagram με ρωτάνε αν είμαστε μαζί.

Δεν μπορούσα να καταλάβω την αρνητική κριτική. Έλεγα γατί να με χαντακώσει έτσι δημόσια; Έχω στα σχέδια μου να ασχοληθώ με την υποκριτική με σεμινάρια και μαθήματα.

Είμαι 22... Θέλω πολύ να κάνω οικογένεια!

Δείτε όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σειρά, τις αρχικές δυσκολίες που βίωσε και τα σχέδια της.

Επόμενο άρθρο

Κέβιν Σπέισι:Στο δικαστήριο για σεξουαλική παρενόχληση 18χρονου! Η νεά εξέλιξη..

Δεν θα γλιτώσει να έρθει αντιμέτωπος με τα πρόσωπα που τον κατηγορούν
02/01/2019 - 16:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλέκτρα Φωτιάδου:"Ελπίζω στη ζωή μου, να μην έχω ανάγκη το παιδί μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόταση στην Αριστοτέλους να γίνει θεατρική παραγωγός και η αναζήτηση χορηγίας
22/04/2019 - 16:44

Δανάη Παππά: Αυτός είναι ο σύντροφος της! (ΦΩΤΟ)

Και δεν πρόκειται για τον Στέφανο Μιχαήλ....
20/04/2019 - 15:10

Δανάη Παππά: Όσα αποκάλυψε για το τέλος του "Τατουάζ"!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός για τα συναίσθηματα της και τις εξελίξεις της σειράς
20/04/2019 - 11:08

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποκαλυπτικό: Ζήτησαν νομική συνδρομή από τον Κώστα Κληρίδη για τη Mary Rose

Τι ανέφερε ο Γενικός Εισαγγελέας στο alphanews.live για τον φάκελο που τέθηκε ενώπιον του

"Το Μιτσερό γίνεται διάσημο αλλά όχι για καλό σκοπό"

Τι δηλώνει στο AlphaNewsLive o κοινοτάρχης για την πολύκροτη υπόθεση

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 20:20ALPHA NEWS