Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!???


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Βανδή επέστρεψε με το hit της χρονιάς! Μόλις κυκλοφόρησε το νέο της τραγούδι

"Έστω Λίγο Ακόμα..." - Η συνεργασία με τον Στέφανο Κορκολή και η μελωδική επιστροφή
11/11/2019 - 15:27

Ο Νίνο ζήτησε δημόσια από τη Δέσποινα Βανδή να...τον κάνει follow στο Instagram!

Η ανάρτηση του τραγουδιστή και η "απάντηση" της
06/11/2019 - 09:09

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

O τραυματισμός της Δέσποινας Βανδή στην Τήνο και όσα εκμυστηρεύτηκε (ΦΩΤΟ)

Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της εκπομπής της
05/10/2019 - 18:09

Δέσποινα Βανδή:Βόλτα με εντυπωσιακό φθινοπωρινό look στο κέντρο της Αθήνας(ΦΩΤΟ)

Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε την αγαπημένη τραγουδίστρια στο κέντρο της πόλης
05/10/2019 - 11:54

Εύκολα και...Σπιτικά! Μαγειρεύουμε νόστιμα...με την Αθηνά Λοϊζίδου

Η Αθηνά Λοϊζίδου ανοίγει την όρεξη των τηλεθεατών κάθε Σaαββατοκύριακο στις 9:30 το πρωί
03/10/2019 - 17:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχιεπίσκοπος: Όταν πάρουν πίσω το διαβατήριο του Low θα επιστρέψω τις €310,000

Εξηγεί γιατί δέχτηκε τις δύο επιταγές από τον καταζητούμενο Μαλασιανό επιχειρηματία

Εξαφανίσθηκε τα ξημερώματα ο 50χρονος Ανδρέας (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Αποφασισμένοι να κλιμακώσουν τα μέτρα κατά των τετραμήνων οι μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν τους σταματούν ούτε οι απουσίες, ούτε η άρνηση των εκπαιδευτικών για κινητοποιήσεις
Ελλάδα

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί

Αθήνα: Επεισόδια και αντιδράσεις έξω από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο

Προσαγωγές, συλλήψεις και κλειστοί δρόμοι για την απόφαση «σφράγισης» της σχολής

Κρήτη: κακοκαιρία πλήττει τα Χανιά με πλημμύρες και εγκλωβισμένους κατοίκους

Δεκάδες οι κλήσεις στην πυροσβεστική και αποκλεισμένοι τρεις οικισμοί λόγω κακοκαιρίας
Διεθνή

Αστυνομικός σκότωσε τον επικεφαλής του μετά από πάλη σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Τον βρήκαν νεκρό κατά τη διάρκεια μιας εκστρατείας αστυνομικής εκπαίδευσης

Δύο κανναβινοειδή στο σύστημα υγείας της Βρετανίας

Τα δύο φάρμακα χρησιμοποιούνται για τη θεραπεία της επιληψίας και της πολλαπλής σκλήρυνσης

Με επτά θέματα στις αποσκευές του πάει ο Ερντογάν στην Ουάσιγκτον

Τι αναμένεται να συζητήσει με τον Ντόναλτ Τραμπ

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ