Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει το μεγάλο μυστικό της... μαγειρικής της(ΦΩΤΟ)

Και όταν δεν εργάζετε...

Δε φαντάζεστε...

Τί κάνει μόνη της...

Μες τη κουζίνα της!

H Δέσποινα Βανδή μπορεί να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες τραγουδίστριες στον χώρο της δισκογραφίας και της πίστα αλλά δεν παύει να είναι μια... καλή νοικοκυρά.

Και επειδή είναι Κυριακή, σας βρήκαμε μια συμβουλή της εβδομάδας για την κουζίνα της δια στόματος Δέσποινας Βανδή. Μια πιο υγιεινή συμβουλή για εσάς και τα παιδιά σας και ένα μυστικό που θα κάνει το πιάτο σας... superfοod.

Η Δέσποινα την είδε... Βέφα και προτείνει!

 

Θέλω να μοιραστώ ένα μυστικό μου μαζί σας!Εδω έχω έτοιμα τα μπιφτέκια μου πριν τα βάλω να ψηθούν στο φούρνο και θέλω να σας πω πως εγώ αντί για ψωμί η φρυγανιά βάζω μερικές κουταλιές φαγοπυρο και αμαρανθο που είναι superfoods!

Ειναι μια εναλλακτική που σας λέω να δοκιμάσετε γιατί τα παιδιά ειδικά δεν πρόκειται να τα φάνε έτσι απλά αλλά οι ιδιότητες αυτών των δυο δημητριακών είναι θεραπευτικές!Αν ειδικά ψάξετε για τον αμαρανθο θα βρείτε ότι και οι αστροναύτες της NASA τον συμπεριλαμβάνουν στο διαιτολόγιο τους!Δεν είναι τυχαίο!Εχω να σας πω ότι δεν αλλοιώνει τη γεύση και έτσι όλοι τους θα το φάνε χωρίς να το καταλάβουν!!!???


Όσοι λοιπόν ενδιαφέρεστε για πιο υγιεινή διατροφή είτε αφορά τον εαυτό σας είτε τους αγαπημένους σας σας προκαλώ να το δοκιμάσετε!
Εμένα τυχαία μου προέκυψε γιατί όχι λοιπόν;❤️❤️❤️

Επόμενο άρθρο

Πάμε εκδρομή στον γραφικό Ασκά ... με αγάπη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλ.Ταραμουντάς και η εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" ταξιδεύει στις ομορφιές της Κύπρου μας
12/11/2017 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε που βρέθηκε το ζευγάρι και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε φίλος τους
20/02/2019 - 14:06

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

Δέσποινα Βανδή: Έτσι διατηρεί το καλογυμνασμένο σώμα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλει κόπο! Διπλάσιο όταν μεγαλώνεις δε.."
02/02/2019 - 12:10

Σύλληψη πέντε ατόμων σε κουζίνα εστιατορίου που εργοδοτούνταν παράνομα

Οι δύο από αυτούς βρίσκονταν παράνομα στο έδαφος της Κυπριακής Δημοκρατίας
02/02/2019 - 11:34

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

H "Iεροσυλία" που έγινε μήλον της έριδος μιας άγνωστης κόντρας
31/01/2019 - 12:03

Η Βανδή όπως δεν την έχετε ξαναδεί-Δείτε πως ήταν πριν από δεκαοκτώ χρόνια(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο Τσαλίκης από το παρελθόν και η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση
28/01/2019 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ