Ψυχαγωγία

H Δέσποινα Βανδή μας ευχήθηκε «Καλό Δεκαπεντάυγουστο» με τον πιο νόστιμο τρόπο

Δεν είναι η πρώτη φορά που η Δέσποινα Βανδή μοιράζεται μαζί μας λαχταριστές συνταγές.  Κατά καιρούς μας έχει φτιάξει νόστιμα πρωινά κρέπες, σπιτικά μπισκότα, τσουρέκια και «το μενού» δεν σταματά εδώ!

Χτες μπήκε στην κουζίνα για ακόμα μια φορά, παρέα με την αγαπημένη της θεία Ελένη, ποντιακής καταγωγής, και μας έφτιαξαν «τσιριχτά».

Τι είναι τα τσιριχτά; Οι παραδοσιακοί ποντιακοί λουκουμάδες!

Δείτε το βίντεο που ακολουθεί και... φτιάξτε τους όπως η Δέσποινα!

Επόμενο άρθρο

"Θες παστίτσιο"... To κορυφαίο βίντεοκλιπ που κυκλοφόρησε και έγινε ήδη viral!

Μας είχε πει πως αν και χιουμοριστικό, θα μοιάζει αρκετά με το original... Τελικά όμως;
14/08/2017 - 11:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε που βρέθηκε το ζευγάρι και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε φίλος τους
20/02/2019 - 14:06

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

Δέσποινα Βανδή: Έτσι διατηρεί το καλογυμνασμένο σώμα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλει κόπο! Διπλάσιο όταν μεγαλώνεις δε.."
02/02/2019 - 12:10

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

H "Iεροσυλία" που έγινε μήλον της έριδος μιας άγνωστης κόντρας
31/01/2019 - 12:03

Η Βανδή όπως δεν την έχετε ξαναδεί-Δείτε πως ήταν πριν από δεκαοκτώ χρόνια(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο Τσαλίκης από το παρελθόν και η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση
28/01/2019 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρέμβαση του Γ. Εισαγγελέα ζητά το Kόμμα για τα Ζώα για τις αναφορές Χαμπουλλά

Καταδικάζει τις τελευταίες δηλώσεις και τοποθετήσεις του πρώην βουλευτή

Ξεχωριστή εμπειρία και μοναδικές εικόνες σε μια πτήση με παρατράικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε μαγευτικές εικόνες από το Κούριο με την αδρεναλίνη στα ύψη
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 00:15BAKE OFF GREECE