Ψυχαγωγία

H δημόσια συγνώμη της Γερμναού στον Dj Pitsi και η...σπόντα της Καινούργιου

Στην εκπομπή “Ελένη” βρέθηκε, η παρουσιάστρια του Alpha, Ναταλία Γερμάνου σε μια συνέντευξη εφ' όλης της ύλης.

Η ίδια βρέθηκε σε μια αμήχανη τηλεοπτική συνάντηση με τον Dj Pitsi. Ο συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη είχε δεχθεί στο παρελθόν τα “πυρά” της παρουσιάστριας για την περίοδο όπου συνεργαζόταν με την Κατερίνα Καινούργιου, σχετικά με την Κορεάτικη pop και τους υπαινιγμούς που είχε αφήσει για τους τραγουδιστές, ξεσπώντας έντονη κόντρα μεταξύ Γερμανού - Καινούργιου.

Η Ναταλία Γερμανού όταν τον είδε, του ζήτησε δημόσια συγνώμη αναφέροντας:

 "Τι κάνεις βρε παιδί μου πια; Που τσακωνόμαστε από μακριά και δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ! Καλή χρονιά!”

“Είχα εκφραστεί λίγο σκληρά για εκείνον, όταν ήταν σε μια άλλη εκπομπή, αλλά μια συγνώμη έστω με καθυστέρηση” 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο 13.30 και την απάντηση του Dj

Η Κατερίνα Καινούργιου που δέχθηκε έντονη κριτική επί του θέματος δήλωσε:

“Πραγματικά οι λόγοι που αποχώρησε ο Dj Pitsi τότε από την εκπομπή ήταν άλλοι. Ούτε τσακωθήκαμε ούτε τίποτα. Πολύ καλό παιδί! Η Ναταλία δεν θεωρώ ότι το είπε άσχημα το “σε μια άλλη εκπομπή” απλά εκείνη την ώρα το είπε έτσι.

“Τη νύφη τότε την είχαμε πληρώσει όλοι, όχι μόνο ο Dj Pitsi, αλλά ας μην το αναλύσουμε” 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

H Ελένη Mενεγάκη με... μπικίνι κολυμπάει με την κορούλα της (ΦΩΤΟ)

"Μύρισε" καλοκαίρι και θυμήθηκε ξέγνοιαστες στιγμές
16/05/2020 - 12:57

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Εκτός "αέρα" η...Ελένη Μενεγάκη: Σε ιατρικές εξετάσεις οι συνεργάτες της(ΦΩΤΟ)

Τί συνέβη και γιατί η παρουσιάστρια βρέθηκε σε ένα άδειο πλατό;
23/03/2020 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ταξιδέψτε στο Βέλγιο ελεύθερα

Τι σημαίνει τελικά η "πορτοκαλί λίστα" στην οποία βρίσκεται η Κύπρος και ποιους αφορά;

Παραμένει στην «πορτοκαλί λίστα» του Βελγίου η Κύπρος

Δημοσιεύθηκε εκ νέου η λίστα - «Πράσινο» φως πήρε η Ελλάδα και ακόμα 21 χώρες
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Ο ΠΟΥ δημιουργεί επιτροπή για αξιολόγηση της διαχείρισης της πανδημίας

Τα μέλη του είχαν ζητήσει να αξιολογηθεί η παγκόσμια απάντηση στην πανδημία

Φλόιντ: «Μαμά σ'αγαπώ, πες στα παιδιά ότι τα αγαπώ. Είμαι νεκρός»

Νέο οπτικοακουστικό υλικό είδε σήμερα το φως της δημοσιότητας

Φονικές πλημμύρες στην Ιαπωνία: Νεκροί, αγνοούμενοι και χιλιάδες εκτοπισμένοι

Τρεις χιλιάδες νοικοκυριά έχουν αποκλειστεί - Συνεχίζονται οι βροχοπτώσεις

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 18:40ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ