Ψυχαγωγία

H έκπληξη της χρονιάς!Η Χριστιάνα Αριστοτέλους θα παίξει σε κωμική σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αφήνει για λίγο την παρουσιάση της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και αρχίζει την υποκριτική.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια όπως δήλωσε θα κάνει γυρίσματα στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, "Η Φαμίλια", που προβάλλεται κάθε Πέμπτη και Παρασκευή στις 19.30.

Διαβάστε επίσης: Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα ρώτησε τον Τάσο Ευάγγελου που έκανε guest στη σειρά πόση ώρα διέρκησαν τα γυρίσματα αφού έχει και αυτή. Η ίδια έχει συμμετάσχει ξανά σε τηλεοπτική σειρά αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

Παρέλαση αστέρων στη κωμική σειρά "Η Φαμίλια", χαρίζοντας μας ακόμη περισσότερο γέλιο και δείχνοντας πρόσωπα της τηλεόρασης από διαφορετική οπτική γωνία

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή με τα γυρίσματα του Τάσου και όσα δήλωσε η Χριστιάνα...


 

Επόμενο άρθρο

«ΚΑΡΜΑ»: Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Μία ασύλληπτη τραγωδία την Κυριακή 18 Νοεμβρίου στις 22:00 στον Alpha Κύπρου...
14/11/2018 - 17:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

H "Φαμίλια"… σε ρυθμούς “Grease” ξετρέλανε το κοινό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη ξεκαρδιστική σκηνή που χάρισε άφθονο γέλιο στους τηλεθεατές...
08/01/2019 - 14:07

Θα κλάψετε από τα γέλια! Έρχεται ο νέος ψυχολόγος της σειράς "Η Φαμίλια"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πρωτοχρονιάτικο δώρο" για τους τηλεθεατές ο... Γιώργος Ζένιος
01/01/2019 - 13:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ