Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη αποκάλυψε την μεγάλη της φοβία και μας άφησε άφωνους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαι όμως η Ελένη Μενεγάκη φοβάται να ανέβει σε... μηχανές

Στο πλαίσιο της σημερινής συνέντευξης στην εκπομπή "Ελένη" η παρουσιάστρια προέβη σε μια αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν γνωρίζαμε και σε μια φοβία που δεν την περιμέναμε. Η ίδια δήλωσε ότι δε μπορεί να ανέβει σε μηχανές.

Μπορεί να την έχουμε δει να ανεβαίνει σε μηχανές παλιότερα αλλά όπως τόνισε ήταν μόνο για τις ανάγκες φωτογράφησης.Η παρουσιάστρια έκανε την σχετική αποκάλυψη μιλώντας με τη Ναταλία Δραγούμη, της οποίας οι μηχανές είναι το μεγάλο της πάθος, ενώ αποκάλυψε και τον λόγο που της δημιουργήθηκε αυτός ο φόβος.

«Εγώ δεν έχω ανεβεί ποτέ σε μηχανή, μόνο για φωτογραφία! Ποτέ αλήθεια στο λέω, σοβαρά… Μου έλεγε η μάνα μου άμα πέσεις κι άμα γδαρθείς, κι άμα σκοτωθείς… Και είχα μία φοβία με τις μηχανές και δεν ανέβαινα ποτέ»

Δείτε την σχετική συζήτηση


 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία με κλασσικά έργα από το Georgia Tech, διοργανώνει η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Σε πρώτη εκτέλεση το έργο του Κύπριου συνθέτη Εύη Σαμμούτη, "Ισθμός"
21/03/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η Καθαρα Δευτέρα με τη κόρη της και η τρυφερή φωτογραφία

Η βόλτα με το ποδήλατο και το φιλί της κόρης στη μανούλα
11/03/2019 - 15:19

Ελένη Μενεγάκη: Μας δείχνει (άθελά της) την φωτογραφία με το γιο της... (ΦΩΤΟ)

Selfie με duck face που δεν έχει δημοσιευτεί και την έχει φόντο στο τάμπλετ της
05/03/2019 - 11:12

Αλέξης Γεωργούλης: "Έφτασα δυο φορές κοντά στο θάνατο..."

Τα τροχαία ατυχήματα που είχε και το..."κουσούρι" στη μύτη που του άφησαν
01/03/2019 - 10:07

H Μενεγάκη ξέχασε την... Τσικνοπέμπτη και δείτε τι κανόνισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σχέδια της για την Τσικνοπέμπτη, ο διάλογος με τον Ματέο και όσα είπε on air
28/02/2019 - 14:23

Πρώην συνεργάτης της Μενεγάκη την παρακαλάει να πάει πίσω στην εκπομπή της!

Μάθετε ποιος θέλει να επιστρέψει πίσω στην "Ελένη" και η δημόσια έκκληση του
25/02/2019 - 14:29

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδόθηκαν στις κυπριακές αρχές οι τέσσερις για τα 104 κιλά κάνναβης

Συνελήφθησαν επ' αυτοφώρω την ώρα που ξεφόρτωναν το εμπορευματοκιβώτιο με τα ναρκωτικά

Προπονητής στον Ιππόδρομο Λευκωσίας επιτέθηκε σε φρουρό ασφαλείας

Συνελήφθη επί τόπου από μέλη της Αστυνομίας και κατηγορήθηκε γραπτώς

Χειροπέδες σε Λοχία που έστειλε πολίτη σε τσαρλατάνο ψυχολόγο

Τέθηκε σε διαθεσιμότητα και δόθηκαν οδηγίες για διεξαγωγή πειθαρχικής έρευνας
Ελλάδα

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της

Σάλος από τη μαρτυρία ιερωμένου ότι το Άγιο Φως ανάβεται με αναπτήρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Βιβλίο Ελλαδίτη δημοσιογράφου καταρρίπτει το μεγαλύτερο θαύμα της Ορθοδοξίας;

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ
Διεθνή

Μέι: Δεν θα καθυστερήσω το Brexit περισσότερο από τις 30 Ιουνίου

Οι προϋποθέσεις Τουσκ, οι προειδοποιήσεις Γιούνκερ και το βέτο της Γαλλίας

Το Ευρωπαϊκό Λαϊκό Κόμμα αναστέλλει άμεσα τη συμμετοχή του Fidesz

Αποπομπή του κόμματος του Πρωθυπουργού της Ουγγαρίας Βίκτορ Όρμπαν

Οδηγός πυρπόλησε το λεωφορείο του που μετέφερε 51 μαθητές (ΦΩΤΟ)

Φώναξε "κανείς δεν θα επιβιώσει" και παρέδωσε το λεωφορείο στις φλόγες

tv news

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης αναγκάζεται να παραδεχτεί στην Μάρθα για τη σχέση που είχε με την Κάτια

Η Μάρθα καταλαβαίνει πως η Μαρίνα είναι κόρη του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 07:00ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ