Ψυχαγωγία

H Eλένη Μενεγάκη αποκάλυψε την μεγάλη της φοβία και μας άφησε άφωνους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαι όμως η Ελένη Μενεγάκη φοβάται να ανέβει σε... μηχανές

Στο πλαίσιο της σημερινής συνέντευξης στην εκπομπή "Ελένη" η παρουσιάστρια προέβη σε μια αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν γνωρίζαμε και σε μια φοβία που δεν την περιμέναμε. Η ίδια δήλωσε ότι δε μπορεί να ανέβει σε μηχανές.

Μπορεί να την έχουμε δει να ανεβαίνει σε μηχανές παλιότερα αλλά όπως τόνισε ήταν μόνο για τις ανάγκες φωτογράφησης.Η παρουσιάστρια έκανε την σχετική αποκάλυψη μιλώντας με τη Ναταλία Δραγούμη, της οποίας οι μηχανές είναι το μεγάλο της πάθος, ενώ αποκάλυψε και τον λόγο που της δημιουργήθηκε αυτός ο φόβος.

«Εγώ δεν έχω ανεβεί ποτέ σε μηχανή, μόνο για φωτογραφία! Ποτέ αλήθεια στο λέω, σοβαρά… Μου έλεγε η μάνα μου άμα πέσεις κι άμα γδαρθείς, κι άμα σκοτωθείς… Και είχα μία φοβία με τις μηχανές και δεν ανέβαινα ποτέ»

Δείτε την σχετική συζήτηση


 

Επόμενο άρθρο

Συναυλία με κλασσικά έργα από το Georgia Tech, διοργανώνει η Πρεσβεία των ΗΠΑ

Σε πρώτη εκτέλεση το έργο του Κύπριου συνθέτη Εύη Σαμμούτη, "Ισθμός"
21/03/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης τρόλαρε Μενεγάκη-Κόνσολο για τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο...πούλλος, οι...τούλες και η ζιβανία που δεν άντεξε η παρουσιάστρια μέσα από τη σάτιρα
21/07/2019 - 11:56

Ελένη Μενεγάκη:Η φωτογραφία με την μικρή Μαρίνα και οι ευχές για την γιορτή της!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αγκαλιά με την μικρότερη κόρη της
17/07/2019 - 12:21

Κώστας Τσουρός: "Με είχε κατασπαράξει ντόμπερμαν στα 15 μου..."

Το περιστατικό που του δημιούργησε την μεγαλύτερη φοβία του και η εξομολόγηση του
15/07/2019 - 13:28

Ελένη Μενεγάκη: 'Εβαλε...φωτιά σε παραλία της Άνδρου (ΦΩΤΟ)

Δείτε η ρομαντική φωτογραφία και όσα μοιράστηκε στα social media
10/07/2019 - 12:30

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς ίχνος μακιγιάζ! Δείτε πως είναι στην πραγματικότητα(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει πιο θελκτική από ποτέ, χωρίς φίλτρα και ενθουσιάζει το κοινό της
07/07/2019 - 12:09

Ελένη Μενεγάκη: Η κριτική και η αποστομωτική απάντηση σε follower της...(ΦΩΤΟ)

"Οποίος θέλει να ξεσπάσει τα νεύρα του κάπου , καλό είναι να..."
05/07/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS