Ψυχαγωγία

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

H Eλένη Φουρέιρα ως ...  Suicide Squad, aka Margot Robbie!

Η γνωστή τραγουδίστρια έβαψε το μαλλί της και εντυπωσίασε σε μια μεταμφίεση ως Suicide Squad, σε αποκριάτικο πάρτι φίλων της.

Η ίδια πιο σέξυ από ποτέ "μπήκε στο ρόλο" και μαζί με τον κολλητός της φίλο και γνωστό υπεύθυνο εστιατορίου της Αθήνας, Πέτρο Τσαπαρδόνη ως Spidrerman, έκλεψαν τις εντυπώσεις και αναστάτωσαν με τα τερτίπια τους τη νυχτερινή Αθήνα και το πάρτι στο οποίο παρευρέθηκαν.

Δείτε την σχετική φωτογραφία 

Επόμενο άρθρο

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο γνωστός τραγουδιστής άνοιξε την καρδιά του και έκανε αποκαλύψεις...
11/02/2019 - 11:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

Με τι καιρό θα κόψουμε τη "μούττη της Σαρακοστής"; (BINTEO)

Πως θα διαμορφωθεί το σκηνικό του καιρού σύμφωνα με τις προβλέψεις;
09/03/2019 - 21:09

Φαίη Σκορδά: «Για μένα ήταν λάθος που η Φουρέιρα και η Τάμτα πήγαν με την Κύπρο»

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια και τί δήλωσε για την ελληνική συμμετοχή
07/03/2019 - 11:49

Ελένη Φουρέιρα: Εκρηκτική εμφάνιση στον τελικό της Eurovision στην Ισλανδία!

Μάγεψε το κοινό για ακόμα μια φορά η εντυπωσιακή τραγουδίστρια...
03/03/2019 - 16:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε Σύρο καπετάνιο που κατέπλευσε στο λιμάνι Λεμεσού

Το εμπορικό πλοίο εισήλθε τον περασμένο Ιανουάριο στο κλειστό λιμάνι Αμμοχώστου

Έπεσαν πετρώματα από το σπήλαιο της Χρυσοσπηλιώτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή απόγνωσης για τις επιπτώσεις των εργασιών για πρατήριο βενζίνης

Λεμεσός: Έβγαλε μαχαίρι και απείλησε 32χρονο ότι θα τον σκοτώσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Εναντίον του εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ