Ψυχαγωγία

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

H Eλένη Φουρέιρα ως ...  Suicide Squad, aka Margot Robbie!

Η γνωστή τραγουδίστρια έβαψε το μαλλί της και εντυπωσίασε σε μια μεταμφίεση ως Suicide Squad, σε αποκριάτικο πάρτι φίλων της.

Η ίδια πιο σέξυ από ποτέ "μπήκε στο ρόλο" και μαζί με τον κολλητός της φίλο και γνωστό υπεύθυνο εστιατορίου της Αθήνας, Πέτρο Τσαπαρδόνη ως Spidrerman, έκλεψαν τις εντυπώσεις και αναστάτωσαν με τα τερτίπια τους τη νυχτερινή Αθήνα και το πάρτι στο οποίο παρευρέθηκαν.

Δείτε την σχετική φωτογραφία 

Επόμενο άρθρο

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο γνωστός τραγουδιστής άνοιξε την καρδιά του και έκανε αποκαλύψεις...
11/02/2019 - 11:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αποθεώθηκε από χιλιάδες κόσμου και έκλεψε τις εντυπώσεις
17/06/2019 - 12:42

"Fuego" και ο Υπουργός Υγείας για χάρη της...κόρης του (ΦΩΤΟ)

Απόλαυσε το εντυπωσιακό act της Ελένης Φουρέιρα στον Πρωταρά και σέλφαρε στα social media
17/06/2019 - 12:19

Ελένη Φουρέιρα:"Χρειάστηκε να κρυφτώ,να πω ψέματα για να με δεχθεί μια κοινωνία"

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια για την καταγωγή της και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
11/06/2019 - 16:24

Η εκρηκτική εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα στο Athens Pride! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια αποθεώθηκε ακόμα μια φορά από το κοινό
09/06/2019 - 14:58

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ