Ψυχαγωγία

H "εμμονή" του πρίγκιπα Χάρι στο Παλάτι και η αντίδραση της Μέγκαν Μαρκλ!

Ο πρίγκιπας Χάρι αποκαλύπτει μέσα από ντοκιμαντέρ του BBC, την συνήθειά του που "κληρονόμησε" όπως παραδέχθηκε από τον πατέρα του, Κάρολο.

Όπως παραδέχτηκε ο ίδιος, δεν μπορεί να αφήνει πολλά φώτα ανοιχτά μέσα στο σπίτι και τα ελέγχει συνεχώς. Είναι μια προσωπική "εμμονή" που μπορεί να έχει ορθά αποτελέσματα ως περιβαλλοντολόγος αλλά είναι σε ακραίο βαθμό, αφού δνε μπορεί να υποψιαστεί ότι υπάρχει κάποιο φως ανοιχτό στο Παλάτι και φροντίζει να τα κλείνει ο ίδιος. Έ

Ο Δούκας του Σάσεξ μάλιστα, αναφέρθηκε στην συνήθειά του αυτή και στην αντίδραση της γυναίκας του, Μέγκαν Μαρκλ. Η ίδια δήλωσε ότι γνωρίζει την συνήθειά του, η οποία πολλές φορές είναι σε υπερβολικό βαθμό και δεν μπορεί να την κοντρολάρει.

μεγκαν

 

Επόμενο άρθρο

Κυριάκου-Μερκής: Μας δείχνουν το... Χριστουγεννιάτικο σπίτι τους...(ΒΙΝΤΕΟ)

48 ημέρες πριν από τα Χριστούγεννα μπήκαν σε εορταστική διάθεση...
09/11/2018 - 11:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που είχε το "θάρρος" να αναλάβει τη συγκεκριμένη θέση...
20/01/2019 - 09:38

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Τι ορίζει το βασιλικό πρωτόκολλο για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ...
19/01/2019 - 09:41

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Η αντίδραση της Δούκισσας και η εγκυμοσύνη
17/01/2019 - 10:59

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη φυλακή ο 23χρονος που "πετούσε" με 227 χιλιόμετρα

Του στέρησαν την άδεια οδήγησης για 6 μήνες

ΓΓ ΑΚΕΛ: Έχει αρχίσει να διαφαίνεται πόσο διαπλεκόμενος είναι ο κύριος Πολυβίου

Πυρά Άντρου Κυπριανού για το πόρισμα Μαρί και τις προσλήψεις συγγενών του Ανωτάτου

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Το ΓεΣΥ θα εφαρμοστεί παρά τις αντιδράσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρακτήρισε το σχέδιο ως "επαναστατική μεταρρύθμιση"
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ