Ψυχαγωγία

H "εμμονή" του πρίγκιπα Χάρι στο Παλάτι και η αντίδραση της Μέγκαν Μαρκλ!

Ο πρίγκιπας Χάρι αποκαλύπτει μέσα από ντοκιμαντέρ του BBC, την συνήθειά του που "κληρονόμησε" όπως παραδέχθηκε από τον πατέρα του, Κάρολο.

Όπως παραδέχτηκε ο ίδιος, δεν μπορεί να αφήνει πολλά φώτα ανοιχτά μέσα στο σπίτι και τα ελέγχει συνεχώς. Είναι μια προσωπική "εμμονή" που μπορεί να έχει ορθά αποτελέσματα ως περιβαλλοντολόγος αλλά είναι σε ακραίο βαθμό, αφού δνε μπορεί να υποψιαστεί ότι υπάρχει κάποιο φως ανοιχτό στο Παλάτι και φροντίζει να τα κλείνει ο ίδιος. Έ

Ο Δούκας του Σάσεξ μάλιστα, αναφέρθηκε στην συνήθειά του αυτή και στην αντίδραση της γυναίκας του, Μέγκαν Μαρκλ. Η ίδια δήλωσε ότι γνωρίζει την συνήθειά του, η οποία πολλές φορές είναι σε υπερβολικό βαθμό και δεν μπορεί να την κοντρολάρει.

μεγκαν

 

Επόμενο άρθρο

Κυριάκου-Μερκής: Μας δείχνουν το... Χριστουγεννιάτικο σπίτι τους...(ΒΙΝΤΕΟ)

48 ημέρες πριν από τα Χριστούγεννα μπήκαν σε εορταστική διάθεση...
09/11/2018 - 11:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η αποστωμοτική απάντηση της δούκισσας του Σάσεξ
19/03/2019 - 09:12

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

Αυτός είναι ο λόγος που η Μέγκαν Μαρκλ σταματάει τις... δημόσιες εμφανίσεις!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της δούκισσας του Σάσεξ "παγώνουν" για λίγο
17/03/2019 - 09:39

Ο Κλούνεϊ μιλά για την Μέγκαν Μαρκλ και εξηγεί γιατί την υπερασπίστηκε δημόσια

"Είναι πραγματικά μια πολύ ευγενική και έξυπνη γυναίκα..."
16/03/2019 - 15:36

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ... εκτός Παλατιού - Όλες οι λεπτομέρειες

Η επίσημη ανακοίνωση από Μπάκιγχαμ για το αγαπημένο ζευγάρι
15/03/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κοκτέιλ θανάτου στο αίμα 39χρονης Ρωσίδας που "απογειώθηκε" στον αυτοκινητόδρομο

Εντοπίστηκε να οδηγεί υπό την επήρεια κοκαϊνης, αμφεταμίνης και αλκοόλης

Με αίθριο καιρό οι παρελάσεις και οι εορτασμοί για την 25η Μαρτίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Βροχές, καταιγίδες και πτώση της θερμοκρασίας προβλέπει σήμερα η Μετεωρολογική Υπηρεσία

"Tσάκωσαν" 23χρονο οδηγό θετικό σε νάρκοτεστ και με ληγμένη μαθητική άδεια

Ο νεαρός και η 30χρονη συνοδηγός του κατηγορήθηκαν γραπτώς από την Αστυνομία
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη
Διεθνή

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 13:35ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ