Ψυχαγωγία

H ερωτική εξομολόγηση της Θέκλας Πετρίδου στον σύζυγό της για τα γενέθλια του!

Τα 45α γενέθλια του γιορτάζει σήμερα ο σύζυγος της Θέκλας Πετρίδου, Παναγιώτης Χριστοδούλου!

Η γνωστή ψυχολόγος ευχήθηκε και δημόσια με τα πιο τρυφερά λόγια στον αγαπημένο της κάνοντας μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου δημοσίευσε τρεις φωτογραφίες κάνοντας μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση. Η ίδια έγραψε: 

Σήμερα γιορτάζει ο άνδρας μου! Έχει τα γενέθλια του.
Κλείνει τα 45 χρόνια. Είναι 6 μήνες μεγαλύτερος μου 😉
Εγώ δεν τον βλέπω όμως ως 45χρονο.
Για μένα είναι αυτό το μεγάλο παιδί, με τα καθαρά και χαρούμενα μάτια που με περίμενε με ανυπομονησία στην εκκλησία στις 8 του Σεπτέμβρη το 2018.
Είναι ο άνθρωπος μου, το φιλαράκι μου, ο αγαπημένος μου.
Το πιο κοντινό μου πρόσωπο που ήρθε και έφερε χαρά και γνώση στην ζωή μου.
Ήρθε την ώρα που δεν περίμενα την αγάπη, και την έφερε ολόκληρη.
Ο Παναγιώτης, όπως κι εγώ, δεν πέρασε και τα καλύτερα νεανικά χρόνια. Αυτό μαρτυράει ο ίδιος. Μαζί όμως θέλουμε, αγωνιζόμαστε και ζούμε μια ώριμη νεότητα με αγάπη, ζωντάνια, χιούμορ, έρωτα, χαρά και συναντίληψη. Καλωσόρισες έρωτα και καλά υστερινά🤞🏻
Πέστε μου όμως, δεν μοιάζει το πολύ 35;

Επόμενο άρθρο

Ανανεωμένη η Έλια Ιωαννίδου: Η αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός με το νέο της look
13/11/2019 - 13:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "ζήλια" της...Θέκλας και η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Το πολύ κοντό καρέ που επέλεξε και πως έκανε "άνω-κάτω" ένα κομμωτήριο
11/12/2019 - 19:42

Όλα όσα έγιναν στο fun-day του ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

13 λεπτά γεμάτα ΑΠΟΕΛ-Δείτε το βίντεο
30/11/2019 - 15:58

Χαριτίνη Ηλιάδου: Ντύθηκε...Lara Croft και πήγε στα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή τούρτα και πόσα κεράκια έσβησε η δημοφιλής ηθοποιός
30/11/2019 - 12:04

Εξάχρονος κάλεσε 32 συμμαθητές στα γενέθλιά του και δεν πήγε κανείς (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του έγινε viral - Το "κύμα" συμπαράστασης και η απρόσμενη .. πρόσκληση
24/11/2019 - 09:03

Η συγκινητική ανάρτηση του Ανδρέα Γεωργίου για τον...αδερφό του(ΦΩΤΟ)

"Από εκείνο το απρόβλεπτο ζωηρό αγόρι, έγινες ο αρχηγός!"
17/11/2019 - 13:48

Kαι όμως το έκανε! Η Θέκλα Πετρίδου χόρεψε..."Loquita Challenge"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η...πρόκληση της χρονιάς και το λίκνισμα της ακομπλεξάριστης ψυχολόγου στην κάμερα
11/11/2019 - 14:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα τραγωδία στην άσφαλτο με θύμα 61χρονο στον δρόμο Κόσιης-Αθηαίνου

Συγκρούστηκε σε σταθμευμένο όχημα, χτύπησε στα κιγκλιδώματα και ακινητοποιήθηκε σε δέντρο

Στο "μικροσκόπιο" αστυνομικός για διαρροή πληροφοριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Επανέλαβε τα περί μηδενικής ανοχής στην Αστυνομία ο Υπ. Δικαιοσύνης

Στα χαρακώματα κυβερνητικοί ιατροί - ΟΚΥπΥ για το σχέδιο κινήτρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή αγωνίας, χαρακτήρισε την τρίωρη στάση εργασίας των ιατρών ο Πρόεδρος της ΠΑΣΥΚΙ
Ελλάδα

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου

Τραγωδία στο Άγιο Όρος: Προσκυνητής έπεσε από γκρεμό με την εικόνα της Παναγίας

Νεκρός εντοπίστηκε 28χρονος - Ερευνούν όλα τα ενδεχόμενα οι αρχές
Διεθνή

Πρωθυπουργός Φινλανδίας: «Δεν νιώθω ότι είμαι πρότυπο»

Ανέλαβε τα ηνία της χώρας και προκάλεσε το ενδιαφέρον ΜΜΕ σε ολόκληρη την υφήλιο

Χωρίς την Πολωνία η συμφωνία για κλιματική ουδετερότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποφάσισαν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Με νέο δημοψήφισμα για την ανεξαρτησία της απειλεί η Σκωτία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Εθνικό Κόμμα αναδείχθηκε τρίτη πολιτική δύναμη στο βρετανικό κοινοβούλιο

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ