Ψυχαγωγία

H ερωτική εξομολόγηση της Θέκλας Πετρίδου στον σύζυγό της για τα γενέθλια του!

Τα 45α γενέθλια του γιορτάζει σήμερα ο σύζυγος της Θέκλας Πετρίδου, Παναγιώτης Χριστοδούλου!

Η γνωστή ψυχολόγος ευχήθηκε και δημόσια με τα πιο τρυφερά λόγια στον αγαπημένο της κάνοντας μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου δημοσίευσε τρεις φωτογραφίες κάνοντας μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση. Η ίδια έγραψε: 

Σήμερα γιορτάζει ο άνδρας μου! Έχει τα γενέθλια του.
Κλείνει τα 45 χρόνια. Είναι 6 μήνες μεγαλύτερος μου 😉
Εγώ δεν τον βλέπω όμως ως 45χρονο.
Για μένα είναι αυτό το μεγάλο παιδί, με τα καθαρά και χαρούμενα μάτια που με περίμενε με ανυπομονησία στην εκκλησία στις 8 του Σεπτέμβρη το 2018.
Είναι ο άνθρωπος μου, το φιλαράκι μου, ο αγαπημένος μου.
Το πιο κοντινό μου πρόσωπο που ήρθε και έφερε χαρά και γνώση στην ζωή μου.
Ήρθε την ώρα που δεν περίμενα την αγάπη, και την έφερε ολόκληρη.
Ο Παναγιώτης, όπως κι εγώ, δεν πέρασε και τα καλύτερα νεανικά χρόνια. Αυτό μαρτυράει ο ίδιος. Μαζί όμως θέλουμε, αγωνιζόμαστε και ζούμε μια ώριμη νεότητα με αγάπη, ζωντάνια, χιούμορ, έρωτα, χαρά και συναντίληψη. Καλωσόρισες έρωτα και καλά υστερινά🤞🏻
Πέστε μου όμως, δεν μοιάζει το πολύ 35;

Επόμενο άρθρο

Ανανεωμένη η Έλια Ιωαννίδου: Η αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός με το νέο της look
13/11/2019 - 13:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο σύζυγος της...Κατερίνας Λέχου - Η σπάνια εμφάνιση του ζευγαριού

Στο θέατρο προκειμένου να παρακολουθήσουν επίσημη πρεμιέρα
19/01/2020 - 13:36

Sin Boy: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη...σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία στο σαλόνι και οι...αγκαλιές στο πάτωμα
17/01/2020 - 13:17

Μαρία Κορτζιά: Το πάρτυ - έκπληξη για τα γενέθλια του...Πιέρου Σωτηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε φωτογραφικό υλικό από την λαμπερή βραδιά - Η εντυπωσιακή διοργάνωση στο σπίτι τους
14/01/2020 - 12:53

Σ. Νικολάου: Το "Χρόνια Πολλά" και η...ερωτική εξομολόγηση στον άντρα της (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δημοσίευσε και το...παθιασμένο φιλί στον έρωτα της ζωής της
12/01/2020 - 15:07

Κάτια Ζυγούλη: To πάρτυ "έκπληξη" για τα γενέθλια του Σάκη Ρουβά (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με την οικογένεια του κατά την διάρκεια που..."σβήνει" τα κεράκια
06/01/2020 - 12:26

H ερωτική εξομολόγηση στην Θέκλα Πετρίδου από τον άντρα της...on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια αγάπης θα εκμυστηρευτεί στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
05/01/2020 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άλλο ένα διάταγμα στον 30χρονο για τα 645kg ναρκωτικών σε φουκούδες

Το Επαρχιακό Δικαστήριο Λεμεσού έκανε δεκτό το αίτημα της Αστυνομίας

Διέφυγε στα κατεχόμενα ο 42χρονος δράστης του στυγερού εγκλήματος; (BINTEO)

Σαρωτικές έρευνες για τον εντοπισμό του άνδρα που μαχαίρωσε θανάσιμα την 31χρονη μητέρα

Στημένα: Λύστε τα χέρια μας, η έκκληση της Αστυνομίας

Οι δυσκολίες στην εξιχνίαση των υποθέσεων για ύποπτους ποδοσφαιρικούς αγώνες
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Τεχεράνη: Ρίξαμε δύο πυραύλους κατά του ουκρανικού Boeing

Τι αναφέρει η προκαταρκτική έρευνα της Ιρανικής Υπηρεσίας Πολιτικής Αεροπορίας

Αυτό είναι το προφίλ του νέου ηγέτη του Ισλαμικού Κράτους (ΦΩΤΟ)

Είναι ένας εκ των ιδρυτών και κυριότερους ιδεολόγους της Οργάνωσης

Ρεκόρ ανθρωποκτονιών στο Μεξικό το 2019

Πάνω από 30 χιλιάδες άνθρωποι σκοτώθηκαν σε επεισόδια βίας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/01/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ