Ψυχαγωγία

H ερωτική εξομολόγηση της Θέκλας Πετρίδου στον σύζυγό της για τα γενέθλια του!

Τα 45α γενέθλια του γιορτάζει σήμερα ο σύζυγος της Θέκλας Πετρίδου, Παναγιώτης Χριστοδούλου!

Η γνωστή ψυχολόγος ευχήθηκε και δημόσια με τα πιο τρυφερά λόγια στον αγαπημένο της κάνοντας μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram όπου δημοσίευσε τρεις φωτογραφίες κάνοντας μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση. Η ίδια έγραψε: 

Σήμερα γιορτάζει ο άνδρας μου! Έχει τα γενέθλια του.
Κλείνει τα 45 χρόνια. Είναι 6 μήνες μεγαλύτερος μου 😉
Εγώ δεν τον βλέπω όμως ως 45χρονο.
Για μένα είναι αυτό το μεγάλο παιδί, με τα καθαρά και χαρούμενα μάτια που με περίμενε με ανυπομονησία στην εκκλησία στις 8 του Σεπτέμβρη το 2018.
Είναι ο άνθρωπος μου, το φιλαράκι μου, ο αγαπημένος μου.
Το πιο κοντινό μου πρόσωπο που ήρθε και έφερε χαρά και γνώση στην ζωή μου.
Ήρθε την ώρα που δεν περίμενα την αγάπη, και την έφερε ολόκληρη.
Ο Παναγιώτης, όπως κι εγώ, δεν πέρασε και τα καλύτερα νεανικά χρόνια. Αυτό μαρτυράει ο ίδιος. Μαζί όμως θέλουμε, αγωνιζόμαστε και ζούμε μια ώριμη νεότητα με αγάπη, ζωντάνια, χιούμορ, έρωτα, χαρά και συναντίληψη. Καλωσόρισες έρωτα και καλά υστερινά🤞🏻
Πέστε μου όμως, δεν μοιάζει το πολύ 35;

Επόμενο άρθρο

Ανανεωμένη η Έλια Ιωαννίδου: Η αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός με το νέο της look
13/11/2019 - 13:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δήμητρα Συλλούρη: Οι τρυφερές ευχές στον πατέρα της για τα γενέθλια του (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία του Δημήτρη Συλλούρη αγκαλιά με τις αδυναμίες του
27/07/2020 - 16:25

Γενέθλια για την Ινώ Αναστασιάδη! To άκρως τρυφερό μήνυμα του Μισιρλή (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές και η δημόσια ερωτική εξομολόγηση
26/07/2020 - 10:02

Παπαδόπουλος – Βασιλειάδη: Το μίνι πάρτυ για τα 2α γενέθλια του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε ο τραγουδιστής και τα…”λόγια που δεν υπάρχουν”
26/07/2020 - 09:17

Μήνυμα συσπείρωσης από τον Πρόδρομο: «Ελάτε να δείξουμε τι σημαίνει μόνο ΑΠΟΕΛ»

Απαντά μέσω Twitter στις ευχές που δέχθηκε για τα γενέθλια του
25/07/2020 - 22:32

H Πέννυ Φοινίρη είχε γενέθλια και ο...Μαρτάς ήταν στο πλευρό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Την εντυπωσιακή τούρτα την κρατούσε ο αγαπημένος ηθοποιός
25/07/2020 - 12:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ