Ψυχαγωγία

H Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά πρώτη φορά για το ενδεχόμενο γάμου με τον Snik

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στο Ελληνικό περιοδικό ΗELLO!, όπου μίλησε ανοιχτά πρώτη φορά για τη προσωπική της ζωή και συγκεκριμένα για τη σχέση της με τον γνωστό ράπερ, Snik. 

Όπως καταλάβαμε μέσα από τα λεγόμενα της, "λιώνει" για τον Δημήτρη της, τον οποίο θεωρεί απίστευτο σύντροφο και φυσικά αν της κάνει την πολυπόθητη πρόταση λογικά θα πει το "ναι".

Μετά από ερώτηση του δημοσιογράφου, αν πρόκειται να παντρευτεί τον αγαπημένο της, η ίδια απάντησε πως είναι κάτι που της έχει περάσει από το μυαλό, αφού ταιριάζουν απόλυτα σαν προσωπικότητες.

"Ας μου το ζητήσει πρώτα και βλέπουμε. Μπορώ να πω ότι είναι κάτι που μου έχει περάσει από το μυαλό. Είμαστε μισό χρόνο με τον Δημήτρη, αλλά περνάμε πολύ καλά και ταιριάζουμε απόλυτα"

Επόμενο άρθρο

"Ράκος" η Αλίκη Κατσαβού στη κηδεία του Κώστα Βουτσά (ΦΩΤΟ)

Υποβασταζόμενη από συγγενικό πρόσωπο, μη πιστεύοντας ότι δεν θα ξαναδεί τον άντρα της
28/02/2020 - 11:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Προκαλεί" ο Snik με την...τεράστια συλλογή παπουτσιών που διαθέτει (ΦΩΤΟ)

Μένει σπίτι και παρουσιάζει τα υποδήματα και το...ακριβό γούστο του
24/03/2020 - 07:50

Πριγκίπισσα Μπεατρίς - Mapelli: Ακύρωνουν τον γάμο τους λόγω...κορωνοϊού

Συνεχίζει να αλλάζει τα σχέδια της βασιλικής οικογένειας ο ιός
19/03/2020 - 10:23

Kόνι Μεταξά: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της και τον...γάμο

Η προσωπική ζωή, η καθημερινότητα με τον πολίστα και το ενδεχόμενο απόκτησης παιδιού
15/03/2020 - 16:15

Η Πηγή Δεβετζή τα είπε έξω από τα δόντια για το...τι θέλουν οι άνδρες από εκείνη

Όλα όσα δήλωσε για τις σχέσεις, τις "εύκολες" γυναίκες, τον γάμο και τα παράπονα που έχει
10/03/2020 - 13:33

Ποιες ημερομηνίες ευνοούν τα..."άστρα" για να παντρευτείτε το 2020;

Πριν κλείσεις μάθε τί θέλουν οι πλανήτες
07/03/2020 - 20:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα "ερειπωμένα" αεροδρόμια της Κύπρου και η ζημιά στους αιθέρες λόγω πανδημίας

Τι δηλώνει αποκλειστικά στον Alpha o Υπουργός Μεταφορών, Γιάννης Καρούσος

Ένας Κύπριος που ζει στο Άμστερνταμ περιγράφει την κατάσταση στη χώρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι θέμα κουλτούρας οι Ολλανδοί δεν περιορίζονται εύκολα"

"Έχω να δω το μωρό μου 20 μέρες και τώρα ήρθε αυτό.. ένα κρούσμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστάτωση επικρατεί ανάμεσα στους γονείς των νεογέννητων που νοσηλεύονται στο Μακάριο
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Ξεπέρασαν τις 30 χιλιάδες τα κρούσματα κορωνοϊού στην Τουρκία

Σε νοσοκομεία μετατρέπονται το αεροδρόμιο Ατατούρκ και το αεροδρόμιο στο Σανζάκτεπε

Ξεπέρασαν τις 5.300 τα θύματα του κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Για τον ιό έχουν εξεταστεί συνολικά 208.837 πολίτες

Αισιοδοξία στην Ισπανία από τη μείωση θανάτων λόγω COVID-19

Ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στη χώρα επιβραδύνεται τις τελευταίες ημέρες

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/04/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ