Ψυχαγωγία

H Καραβάτου ποζάρει πρώτη φορά χωρίς...ίχνος μακιγιάζ και είναι πανέμορφη (ΦΩΤΟ)

Χωρίς ίχνος make up πόζαρε η Κατερίνα Καραβάτου στον προσωπικό της λογαριασμό στο Ιnstagram και εντυπωσιάζει με τη φυσική λάμψη της.

Η παρουσιάστρια μετά το τέλος της εκπομπής της "Στη Φωλιά των Κου Κου", αφαίρεσε το μακιγιάζ της και πόζαρε πιο φυσική από ποτέ στο καμαρίνι της.

"Τελείωσε για σήμερα η εκπομπή, βγάζουμε το make up, πλενόμαστε καλά και σας ευχαριστούμε για τη στήριξη, τα μηνύματα, την κατανόηση, την αγάπη. Σας ευχαριστούμε πραγματικά όλοι μας πάρα πολύ! Είστε υπέροχοι!!!! Κι είναι τέλειο που μέσα από το παιχνίδι μας, έχουμε και την ευκαιρία να βλέπουμε και να μιλάμε με κάποιους από σας! Μαζί μπορούμε να τα κάνουμε όλα καλύτερα και ομορφότερα. Καλή συνέχεια σε όλους και σήμερα!! Φιλιά από καμαρινάκι"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

"24 ΩΡΕΣ": Οδοιπορικό εν μέσω καραντίνας…έξω από τα σπίτια τηλεοπτικών προσώπων

Συνεντεύξεις από την αυλή και το μπαλκόνι επώνυμων προσώπων
08/04/2020 - 13:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας - μοντέλο
15/05/2020 - 11:32

Η Ελένη Φουρέιρα ποζάρει για πρώτη φορά χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Ατημέλητη μπροστά σε ένα πράσινο τοπίο χωρίς τα συνηθισμένα extravagant looks
04/05/2020 - 07:14

H Kατερίνα Καραβάτου μας γνώρισε (επιτέλους) την...πανέμορφη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή ανάρτηση από τις καλοκαιρινές στιγμές τους
03/04/2020 - 07:23

Χαρά Παππά: Ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Η φυσική εκδοχή που "μαγνήτισε" τα βλέμματα - Η λαμπερή επιδερμίδα και το...νυφικό
15/01/2020 - 09:30

Bίκυ Καγιά: Φωτογραφίζεται χωρίς...ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων (ΦΩΤΟ)

Παρουσιάζει την πιο φυσική εκδοχή της και εντυπωσιάζει με την ποιότητα επιδερμίδας της
08/01/2020 - 11:54

Η Κατερίνα Καινούργιου χωρίς ίχνος...μακιγιάζ και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια λάμπει και εντυπωσιάζει με την επιδερμίδα της
05/11/2019 - 10:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η έκκληση Προδρόμου προς γονείς παιδιών ειδικής εκπαίδευσης

Τι απαντά στις κατηγορίες για την απόφαση και τι λέει για την υπογραφή ευθύνης των γονέων

Με αυτά τα μέτρα θα επαναλειτουργήσουν ξενοδοχεία και τουριστικά καταλύματα

Τι θα ισχύει για τη διάθεση τροφίμων και ποτών και εξυπηρέτηση πελατών από μπουφέ

Ανοίγουν την 1η Ιουνίου τα νηπιαγωγεία στα κατεχόμενα

Ο Κουντρέτ Οζερσάι είχε δηλώσει προ ημερών ότι η σχολική χρονιά τέλειωσε
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

«Είμαστε καταραμένοι», λένε κάτοικοι της Ινδίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις τελευταίες μέρες πέντε πόλεις έρχονται αντιμέτωπες με ορδές από ακρίδες

Σοκαρισμένος ο Τριντό για την κατάσταση που επικρατεί στους οίκους ευγηρίας

"Κατάφωρη περιφρόνηση" προς τα μέτρα πρόληψης καταγράφει έκθεση

Τουρκικά ΜΜΕ: Πρόσω ολοταχώς για ανασχηματισμό η τουρκική κυβέρνηση

Ποιό χαρτοφυλάκιο αναμένεται να παραδώσει ο Ερντογάν στον γαμπρό του

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/05/2020 - 17:40DEAL