Ψυχαγωγία

H Κατερίνα Καινούργιου ξεσπά εναντίον του Τάσoυ Τρύφωνος: "Πόσο αγενής ήτανε..."

Φανερά εκνευρισμένη ήταν σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου με τον Τάσο Τρύφωνος μετά από συγκεκριμένο απόσπασμα που έπαιξε στην εκπομπή της. 

Αφορμή για το ξέσπασμα της ήταν η αντίδραση του παρουσιαστή όταν παίκτης του «Αδύναμου κρίκου» τον μπέρδεψε με τον Τρύφωνα Σαμαρά με εκείνο να δηλώνει:

«Με είπες Τρύφωνα Σαμαρά; Είπαμε, να βοηθήσουμε την Ελλάδα, να έρθω να κάνουμε το παιχνίδι αλλά μη φύγω και με ψυχολογικά»

Μετά την προβολή του συγκεκριμένου αποσπάσματος, η Κατερίνα Καινούργιου ανέφερε στον αέρα της εκπομπής της "Ευτυχείτε":

«Πόσο αγενής ήτανε! Δεν κατάλαβα, τι τον βρίσανε; Έγινε ένα λάθος. Κι εμένα μπορεί να με πουν Κατερίνα Στανίση, Κατερίνα τάδε. Και τι ατάκα ήταν αυτή που γύρισε και είπε ότι ήρθε να βοηθήσει την Ελλάδα; Με το ζόρι σε έφεραν Τάσο μου; Δεν ήθελες να παρουσιάσεις κι εδώ τον ‘Αδύναμο Κρίκο’; Γιατί εγώ ξέρω πολλούς παρουσιαστές που ήθελαν να τον παρουσιάσουν αλλά εσύ επέμενες να τον παρουσιάσεις»,

Επόμενο άρθρο

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα απαντούσε σε πρόταση για να λάβει μέρος στη Eurovision;
30/09/2019 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με ποιον γνωστό Κύπριο παρουσιαστή συναντήθηκε η Μάρω Κοντού; (ΦΩΤΟ)

Φωτογραφία από την συνάντηση και τα... "νυχτοπερπατήματά" τους
30/07/2020 - 11:43

Ο Τάσος Τρύφωνος σε “προκαλεί” να ζήσεις την πιο ενδιαφέρουσα καταδίωξη γνώσεων

Μάθετε πως μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στο τηλεπαιχνίδι του Alpha
19/07/2020 - 16:08

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Μας έδειξαν πόσο ωραία περνάνε τα πρωινά στο ραδιοφωνικό στούντιο
08/07/2020 - 15:32

Αποκλειστικό! Ο Τρύφωνος άρχισε τα "γυρίσματα" για το νέο του τηλεπαιχνίδι(ΦΩΤΟ)

Είναι γεγονός! Το νέο τηλεπαιχνίδι που θα γίνει “εμμονή” αρχίζει το τηλεοπτικό του ταξίδι
06/07/2020 - 13:46

Oι καλοκαιρινές διακοπές του Tάσου Τρύφωνος με τον Χάρη Βαρθακούρη στην... Πάφο

Η κοινή εξόρμηση των παρουσιαστών και η φωτογραφία στην πισίνα
05/07/2020 - 09:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην Κύπρο επιστρέφουν απόψε 60 πολίτες από τη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα πρέπει να αυτοπεριοριστούν για περίοδο 2 εβδομάδων λόγω κορωνοϊού

Γιατί εκριζώθηκαν τα πεύκα που φυτεύτηκαν μπροστά στην Πυροσβεστική Αμμοχώστου;

Τι λέει ο Δημάρχος Δερύνειας για τα οκτώ δέντρα που παραχωρήθηκαν σε πυροσβέστες

ΦΩΤΟ: Ώρες αγωνίας για 14χρονο που απουσιάζει από τον χώρο διαμονής του

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

«Η Κύπρος δεν κείται μακράν»: Το κείμενο 81 προσωπικοτήτων στην Ελλάδα

Υποστηρίζεται ότι οι ενέργειες της Τουρκίας αποσκοπούν να διασπάσουν Κύπρο και Ελλάδα

Βηρυτός: Υποβάλλονται σε χειρουργικές επεμβάσεις οι δυο Έλληνες που είναι σοβαρά

Πώς έζησε ο Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας τη στιγμή της έκρηξης

124 κρούσματα και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Δεκαπέντε εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

6 Αυγούστου 1945: Από τη Χιροσίμα στην φονική έκρηξη της Βηρυτού (ΒΙΝΤΕΟ)

Εν μέσω πανδημίας ο πλανήτης αποτίει φόρο τιμής ενώ παρακολουθεί το δράμα του Λιβάνου

Μουεζίνης πέθανε ξαφνικά μέσα στην Αγία Σοφία

Απεβίωσε από καρδιακή προσβολή την ώρα που υπηρετούσε ως εθελοντής καθοδηγητής

ΗΠΑ: Κατέγραψαν 53.00 νέα κρούσματα σε μόλις ένα εικοσιτετράωρο

Την ίδια ώρα ακόμη 1.262 ασθενείς έχασαν τη ζωή τους

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 06/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ