Ψυχαγωγία

H Κατερίνα Καινούργιου ξεσπά εναντίον του Τάσoυ Τρύφωνος: "Πόσο αγενής ήτανε..."

Φανερά εκνευρισμένη ήταν σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου με τον Τάσο Τρύφωνος μετά από συγκεκριμένο απόσπασμα που έπαιξε στην εκπομπή της. 

Αφορμή για το ξέσπασμα της ήταν η αντίδραση του παρουσιαστή όταν παίκτης του «Αδύναμου κρίκου» τον μπέρδεψε με τον Τρύφωνα Σαμαρά με εκείνο να δηλώνει:

«Με είπες Τρύφωνα Σαμαρά; Είπαμε, να βοηθήσουμε την Ελλάδα, να έρθω να κάνουμε το παιχνίδι αλλά μη φύγω και με ψυχολογικά»

Μετά την προβολή του συγκεκριμένου αποσπάσματος, η Κατερίνα Καινούργιου ανέφερε στον αέρα της εκπομπής της "Ευτυχείτε":

«Πόσο αγενής ήτανε! Δεν κατάλαβα, τι τον βρίσανε; Έγινε ένα λάθος. Κι εμένα μπορεί να με πουν Κατερίνα Στανίση, Κατερίνα τάδε. Και τι ατάκα ήταν αυτή που γύρισε και είπε ότι ήρθε να βοηθήσει την Ελλάδα; Με το ζόρι σε έφεραν Τάσο μου; Δεν ήθελες να παρουσιάσεις κι εδώ τον ‘Αδύναμο Κρίκο’; Γιατί εγώ ξέρω πολλούς παρουσιαστές που ήθελαν να τον παρουσιάσουν αλλά εσύ επέμενες να τον παρουσιάσεις»,

Επόμενο άρθρο

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα απαντούσε σε πρόταση για να λάβει μέρος στη Eurovision;
30/09/2019 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ. Κότσιρας: “Εάν τώρα ξεκινούσα και ήμουν 18 χρονών, θα έκανα μια άλλη δουλειά"

Σήμερα το απόγευμα στις 18:20 στον ALPHA Κύπρου, ο σπουδαίος ερμηνευτής μιλάει για όλα
10/01/2021 - 10:52

Συγκινεί ο Πατσαλίδης: “Πριν κάθε εκπομπή πάω από τον τάφο της μάμας μου” (VID)

Ο Tom & Jerry ή αλλιώς μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε…
27/12/2020 - 09:13

Λ. Λοϊζίδης: “Αφαίρεσε το ένα ωάριο για να ζήσουν τα άλλα δυο κoριτσάκια μου..."

Ο ταλαντούχος ηθοποιός και σεναριογράφος έρχεται σήμερα το απόγευμα στο “Tετ -α- τετ”
13/12/2020 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν θέλουμε ούτε ένα ευρώ" λένε τα μέλη της Επιτροπής (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφιλοκερδώς θα προσφέρει τις υπηρεσίες της μετά τον ντόρο που ξέσπασε

Νέες περιπέτειες για το χαλούμι: Ανοιχτός ο δρόμος για το...βουλγαρικό bbqloumi

Υποχρεωτική η χρήση μεγαλύτερων ποσοτήτων αιγινού και πρόβειου γάλακτος

Έτσι βιώσαν το σεισμό που "χτύπησε" το νησί οι Κύπριοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πανικόβλητοι οι κάτοικοι στο Δασάκι Άχνας, στέλνουν SMS αύριο για να καταγράψουν ζημιές
Ελλάδα

25 νεκροί και πέραν των 500 κρουσμάτων στην Ελλάδα

Διασωληνωμένοι στις ΜΕΘ νοσηλεύονται 293 ασθενείς

Αύξηση θητείας κατά τρεις μήνες στο Στρατό Ξηράς

Δεκτή από το ΚΥΣΕΑ η εισήγηση των Γενικών Επιτελείων

Την Τρίτη η συνάντηση Δένδια - Στόλτενμπεργκ στις Βρυξέλλες

Τι ανακοίνωσε ο Γενικός Γραμματέας του ΝΑΤΟ
Διεθνή

Η Pfizer μειώνει τις παραδόσεις εμβολίων έως 50% σε ορισμένες χώρες

Προσπαθούν να διαχειριστούν τις αιφνίδιες περικοπές οι κυβερνήσεις

"Ναι" σε ιατρικό, "όχι" σε ταξιδιωτικό πιστοποιητικό εμβολιασμού

Θέλουν να κρατήσουν ανοιχτά τα σύνορα αλλά να περιορίσουν τα μη απαραίτητα ταξίδια

Ινδία: Πυρκαγιά σε εργοστάσιο που παρασκευάζει εμβόλια της AstraZeneca (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν θα επηρεαστεί η παραγωγή», δήλωσε πηγή από το Serum Institute

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/01/2021 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ