Ψυχαγωγία

H Κατερίνα Καινούργιου ξεσπά εναντίον του Τάσoυ Τρύφωνος: "Πόσο αγενής ήτανε..."

Φανερά εκνευρισμένη ήταν σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου με τον Τάσο Τρύφωνος μετά από συγκεκριμένο απόσπασμα που έπαιξε στην εκπομπή της. 

Αφορμή για το ξέσπασμα της ήταν η αντίδραση του παρουσιαστή όταν παίκτης του «Αδύναμου κρίκου» τον μπέρδεψε με τον Τρύφωνα Σαμαρά με εκείνο να δηλώνει:

«Με είπες Τρύφωνα Σαμαρά; Είπαμε, να βοηθήσουμε την Ελλάδα, να έρθω να κάνουμε το παιχνίδι αλλά μη φύγω και με ψυχολογικά»

Μετά την προβολή του συγκεκριμένου αποσπάσματος, η Κατερίνα Καινούργιου ανέφερε στον αέρα της εκπομπής της "Ευτυχείτε":

«Πόσο αγενής ήτανε! Δεν κατάλαβα, τι τον βρίσανε; Έγινε ένα λάθος. Κι εμένα μπορεί να με πουν Κατερίνα Στανίση, Κατερίνα τάδε. Και τι ατάκα ήταν αυτή που γύρισε και είπε ότι ήρθε να βοηθήσει την Ελλάδα; Με το ζόρι σε έφεραν Τάσο μου; Δεν ήθελες να παρουσιάσεις κι εδώ τον ‘Αδύναμο Κρίκο’; Γιατί εγώ ξέρω πολλούς παρουσιαστές που ήθελαν να τον παρουσιάσουν αλλά εσύ επέμενες να τον παρουσιάσεις»,

Επόμενο άρθρο

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα απαντούσε σε πρόταση για να λάβει μέρος στη Eurovision;
30/09/2019 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημητρίου: "Δουλεύει ψιλό γαζί" τον...Τρύφωνος - Η ξεκαρδιστική φάρσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Mετά το "ξέσπασμα" δεν θα πιστεύετε ποιά ήταν η αντίδραση του γνωστού παρουσιαστή
25/01/2020 - 12:32

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Άντζελας Δημητρίου στον...Τάσο Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

H "Λαίδη" τρολάρει τον αυστηρό παρουσιαστή και ο ίδιος δεν το παίρνει χαμπάρι
22/01/2020 - 17:55

To απίστευτο τρολ του Λούη στην...Κατερίνα Καινούργιου για το "κουβερτοπάπλωμα"

"Έσκισε" για μια ακόμη Παρασκευή ο γνωστός stand up comedian
18/01/2020 - 12:34

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Όσα δήλωσε για το "χαστούκι" της παρουσιάστριας - Ο λόγος απουσίας και οι "δικαιολογίες"
14/01/2020 - 11:04

Κατερίνα Καινούργιου: Ξεκίνησε να "δοκιμάζει"...νυφικά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δείχνει την πρώτη της επιλογή - Άρχισε τις προετοιμασίες για το γάμο;
12/01/2020 - 10:19

Κατερίνα Καινούργιου: To πορτρέτο που της δώρισε ο σύντροφος της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το έργο τέχνης με πρωταγωνίστρια την ίδια - Το νέο απόκτημα του σαλονιού της
11/01/2020 - 12:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για την 18χρονη Αγγελική (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Κλείδωσαν την υπεύθυνη στην κουζίνα και ξάφρισαν το χρηματοκιβώτιο

Γκανγκστερική ληστεία με μαχαίρι πρωί-πρωί σε ενεχυροδανειστήριο στη Λευκωσία

Έστειλε σε άλλον χρήστη αρχείο παιδικής πορνογραφίας και τον "τσάκωσε" η Europol

Τι εντοπίστηκε στο σπίτι του 38χρονου στη Λευκωσία που συνελήφθη για την υπόθεση
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

"Χτύπησε" ξανά ο Εγκέλαδος ενώ μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Τουρκία

Κατάφερε να τηλεφωνήσει και να ζητήσει βοήθεια ενώ ήταν καταπλακωμένη από ερείπια

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS