Ψυχαγωγία

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου πέταξε το μαγιό της και έφερε "καύσωνα"  στα social media με τη σέξι εμφάνισή της...topless!

Η παρουσιάστρια τις τελευταίες ημέρες βρίσκεται για καλοκαιρινές διακοπές μεταξύ Πάρου και Αντίπαρου και ανεβάζει συνεχώς σέξι φωτογραφίες, δείχνοντας το κορμί της και την αλλαγή που έχει στο σώμα της.

 

Η τελευταία φωτογραφία της, ήταν αυτή όμως που κέντρισε το ενδιαφέρον αφού αποφάσισε να νιώσει πιο ελεύθερη από ποτέ και να κάνει topless...βγάζοντας δηλαδή το πάνω μέρος του μαγιό της και ποζάροντας στον φακό, με αθώο βλέμμα καθώς περπατά στην αμμουδιά του νησιού.

Επόμενο άρθρο

Μικαέλα Φωτιάδη: Ο αιφνίδιος χωρισμός για χάρη του παιδιού της...

Όλες οι λεπτομέρειες και η οριστική ρήξη με τον σύντροφό της
04/08/2019 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kόνι Μεταξά τρώει μακαρόνια topless και..."κολάζει" (ΦΩΤΟ)

Η τολμηρή φωτογραφία και ο...ιδιαίτερος τρόπος που τρώει μεσημεριανό
31/01/2020 - 15:36

Η Ειρήνη Καζαριάν φωτογραφήθηκε... topless και "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Με μόνο ένα παντελόνι και βρεγμένα μαλλιά κατάφερε να βγάλει την πιο αισθησιακή φωτογραφία
31/01/2020 - 11:23

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Παρουσιάζει την μητέρα της και είναι "ίδιες" (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τον "φύλακα άγγελο" της - Το "Χρονια Πολλά" και η...ομοιότητα
16/01/2020 - 15:58

Μάθετε ποιος πασίγνωστος δήμος της Ελλάδας θα έχει...πολίτη τον Τομ Χανκς

Είναι νησί και είναι ο αγαπημένος του προορισμός
15/01/2020 - 18:41

K. Σπυροπούλου: Τρέχει με μπικίνι και "κολάζει" με την...πίσω όψη της (ΦΩΤΟ)

H Queen Ντίνα ως άλλη Πάμελα Άντερσον - Η σέξυ φωτογραφία και η καλλίγραμμη σιλουέτα της
14/01/2020 - 15:17

Η Έλενα Πιερίδου ποζάρει...topless και φοράει μόνο το τζιν της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που "αναστάτωσε" τα social media και η καλλιτεχνική πόζα
13/01/2020 - 12:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το "πλούσιο" βιογραφικό του Σύρου πρώην κατάδικου των Κεντρικών Φυλακών (ΒΙΝΤΕΟ)

Διέμενε σε ξενοδοχείο με Τούρκο υπήκοο προτού εξαφανιστεί στο οποίο εντοπίστηκε όπλο

Εξαφανίστηκε και πάλι από τον χώρο διαμονής του ο 16χρονος Κωνσταντίνος

Η Αστυνομία παρακαλεί το κοινό να συνδράμει στον εντοπισμό του νεαρού

Σκότωσε τον 24χρονο Ahmed στην οδό Ρηγαίνης και πήγε για ύπνο... (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιές οι εκτιμήσεις των Αρχών για τον δεύτερο ύποπτο που καταζητείται για το άγριο φονικό
Ελλάδα

«Ήμουν σοκαρισμένος και για αυτό έφυγα» είπε ο οδηγός της Corvette

Παρουσιάστηκε αυτοβούλως στην Τροχαία μια μέρα αφότου παρέσυρε 25χρονο μοτοσικλετιστή

«Τι βιαστικός λες και χωρίς πανσέληνο αύριο δε θα 'βλεπες να εκλείψω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ποιήματα της Κικής Δημουλά σε ανάγνωση της ίδιας

«Έφυγε» από τη ζωή η μεγάλη ποιήτρια Κική Δημουλά

Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου της
Διεθνή

Ηλικιωμένη γυναίκα το τρίτο θύμα του θανατηφόρου κορωνοϊού στην Ιταλία

Θετικοί στην ασθένεια τέσσερις Βρετανοί επιβάτες του κρουαζιερόπλοιου "Diamond Princess"

Σε Μονάδα Εντατικής Θεραπείας ο έκπτωτος Πρόεδρος της Αιγύπτου Χόσνι Μουμπάρακ

Είχε υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση τον Ιανουάριο και η κατάσταση του ήταν σταθερή

Για εξάπλωση του κορωνοϊού στην Ιταλία προειδοποιούν οι ευρωπαϊκές Αρχές

Υπό στενή παρακολούθηση από την Κομισιόν η κατάσταση, μετά τους δύο θανάτους

tv news

«Παράδοση Κατ'Οίκον» Με καλεσμένο τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Κώστα Φασουλιώτη

Αποκαλύπτει στην Βασιλική Χατζηαδάμου ένδοξες ποδοσφαιρικές στιγμές και όσα τον σημάδεψαν
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/02/2020 - 21:15ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ