Ψυχαγωγία

H Mαρία Κορτζιά ντύθηκε...νυφούλα δια χειρός Ανδρέα Ζαννετίδη(ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά ντύνεται νυφούλα τέλη Δεκεμβρίου και θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον αγαπημένο της Πιέρο Σωτηρίου.

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια βρέθηκε στο ατελιέ του Ανδρέα Ζαννετίδη, ο οποίος θα σχεδιάσει το νυφικό της και ξεκίνησε τις πρώτες προετοιμασίες και τις πρόβες νυφικού.

Ο σχεδιαστής μας αποκάλυψε το παραμυθένιο νυφικό και τις πρόβες που κάνει η Μαρία, χωρίς ωστόσο να "κλειδώνει" ότι αυτό θα το νυφικό που θα φορέσει.

Όπως και να έχει λάμπει στην λευκή δημιουργία του διάσημου σχεδιαστή

Δείτε την σχετική φωτογραφία 

lm,

Επόμενο άρθρο

Η ανάρτηση της Καζαριάν μετά την έντονη κριτική που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Απάντησε μέσω Instagram για όσα γράφτηκαν μετά τη συμπεριφορά και τις δηλώσεις της
19/09/2019 - 12:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φύλο του μωρού που περιμένουν και η επίσημη ανακοίνωση με βίντεο
29/07/2020 - 19:27

Αννίτα Δημητρίου: Η αδημοσίευτη φωτογραφία από τον...γάμο της (ΦΩΤΟ)

Δείτε την Βουλευτή για πρώτη φορά ντυμένη νυφούλα
14/07/2020 - 15:21

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Τα οικογενειακά στιγμιότυπα μία ημέρα μετά τον γάμο
30/06/2020 - 08:57

Το εντυπωσιακό outfit της Έβελυν Καζαντζόγλου που "ζήλεψε" η...Νέα Υόρκη (ΦΩΤΟ)

Ποιός Κύπριος σχεδιαστής μόδας κρύβεται πίσω από το custom - made κοστούμι;
10/02/2020 - 17:50

Τα δάκρυα της Μαρίας Κορτζιά στα τρυφερά λόγια του Πιέρου για εκείνην...on air

Παράδοση κατ'οίκον, απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
19/01/2020 - 17:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:4524 ΩΡΕΣ