Ψυχαγωγία

H Mαριέλλα Σαββίδου στο "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαριέλλα Σαββίδου, μια από τις πιο αγαπημένες Κύπριες ηθοποιούς που λάτρεψε το κοινό μέσα από τους κωμικούς της ρόλους στην τηλεόραση αλλά και το θέατρο έρχεται να... μουρμουρίσει στον Alpha Κύπρου.

H ίδια μας μίλησε αποκλειστικά για την καινούργια της συνεργασία με τον Alpha Κύπρου αλλά και την Χριστιάνα Αρτεμίου που υπογράφει το σενάριο στην κυπριακή του εκδοχή του  "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα". Η ταλαντούχα ηθοποιός ανέφερε:

"Θα... μουρμουρήσω στον Alpha Κύπρου. Είμαι πολύ χαρούμενη, η "Μουρμούρα" είναι ένα brand name, ένα project το οποίο έχει αγαπηθεί πάρα πολύ. Η Χριστιάνα Αρτεμίου εκτός ότι είναι φίλη μου, είναι και super ταλαντούχα και αφήνομαι στα χέρια της και είμαι πολύ χαρούμενη για τη νέα συνεργασία με τον Alpha Κύπρου.

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια, το κανάλι είναι πολύ δυνατό και θα "ανθίσει" και άλλο. Νομίζω ότι είναι μια ωραία επιστροφή στα μέσα της Κύπρου."

Δείτε όσα δήλωσε στο σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Υβόννη Μπόσνιακ:Άφησε τον Ρέμο και πήγε για hens με φίλες της στη...Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Με concept "Baywatch" έκλεψαν την παράσταση - Παρούσα και η Μαρία Μπεκατώρου
26/08/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" έρχεται...14 Φλεβάρη για να υμνήσει τον έρωτα!

Παρασκευή στις 19:30 θα μουρμουρήσουμε με τα πιο αγαπητά ζευγάρια
13/02/2020 - 19:12

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Δάφνη Λαμπρογιάννη: Aποκάλυψε τον λόγο που έφυγε από την "Μουρμούρα"...

Το ενδεχόμενο επιστροφής και η αντικαταστάτρια Κλέλια Ρένεση
22/03/2019 - 11:40

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο νοσοκομείο εργολάβος που έπεσε από ανεγειρόμενη οικοδομή στους Καλόγερους

Τραυματίστηκε στο κεφάλι και διακομίστηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού

Ζητούν ‎€10 για κάθε παιδί που θα πηγαίνει στο σχολείο από τις 07:00

Οικονομικό κόστος για γονείς που αιτούνταν διευκολύνσεις για την εργασία τους

Ανησυχία για το κρούσμα σε ειδικό σχολείο, ιδιαίτερη διαχείριση λένε οι ειδικοί

Πέραν των 100 ατόμων σε αυτοπεριορισμό - Προβληματισμός για την επαρχία της Λάρνακας
Ελλάδα

Οκτώ θάνατοι και 346 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

77 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στις Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Δεν έχει αποκλειστεί το ενδεχόμενο lockdown στην Αττική

«Τα μισά από τα κρούσματα της Αττικής είναι στο κέντρο της Αθήνας»

Αυτόφωρο για τους "αρνητές" της μάσκας, αποφάσισε η ελληνική Δικαιοσύνη

Τι αναφέρει η εγκύκλιος προς τους εισαγγελείς Εφετών και Πρωτοδικών της Ελλάδας
Διεθνή

Ανοιχτό το ενδεχόμενο δεύτερου lockdown στην Βρετανία

H κυβέρνηση «θα καταβάλει κάθε προσπάθεια για το αποφύγουμε αυτό» λέει ο Βρετανός ΥΠΕΞ

Ο Ισραηλινός Πρέσβης σηκώθηκε και έφυγε όταν μίλησε ο Ερντογάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως αντέδρασε στην ομιλία του Τούρκου Προέδρου στη Γενική Συνέλευση του ΟΗΕ

Ινδία: Άνοιξε μετά από έξι μήνες τις πόρτες του το Taj Mahal (ΦΩΤΟ)

Το εμβληματικό μνημείο παρέμεινε κλειστό λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/09/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ