Ψυχαγωγία

H Μαρίζα Ρίζου βάζει στο στόχαστρο τον Δημήτρη Δημητρίου για τα...μεγάλα πουλιά

H Mαρίζα Ρίζου εμφανίστηκε σε νυχτερινό κέντρο της Λευκωσίας και έκλεψε τις εντυπώσεις με την ερμηνεία της αλλά και το performer on stage.

Ένας από τους παρευρισκόμενους και Δημήτρης Δημητρίου, ο οποίος δέχθηκε τα πειράγματα της τραγουδίστριας αφού δεν πίστευε ότι ξέρει τα τραγούδια της.

Μάλιστα (ενώ δεν ήξερε ποιος ήταν), τον υπέβαλε σε ένα τεστ γνώσεων στίχων από μεγάλη της επιτυχία με το γνωστό πολιτικό πρόσωπο να...αποτυγχάνει.

Δείτε το σχετικό βίντεο και την ανταλλαγή χιούμορ και ατακών των δυο τους. 

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξης Κούγιας παίζει ξύλο στα μπουζούκια για τα...μάτια μιας γυναίκας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες, ο λόγος της διένεξης και το οπτικοακουστικό ντοκουμέντο
03/12/2019 - 17:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Δημήτρης Δημητρίου αφηγείται παραμύθι και λύνει γρίφους με τη κόρη του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πρωτοβουλία του Μουσείου Παραμυθιού με την στήριξη του Alpha και Alphanews.live
24/03/2020 - 13:26

Σε αυτοπεριορισμό και ο Δημήτρης Δημητρίου (ΦΩΤΟ)

Παρακολούθησε από τον υπολογιστή του την Ολομέλεια της Βουλής
13/03/2020 - 13:04

Θα μπει στο πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων ο 38χρονος επίδοξος εκτελεστής;

Επιβεβαίωσε τον στόχο της τετραπλής απόπειρας φόνου ο Βοηθός Αρχηγός Επιχειρήσεων
23/02/2020 - 14:46

Κασουλίδης - Αβέρωφ έρχονται για μια έκπληξη στο... "Παράδοση κατ'οίκον"(ΒΙΝΤΕΟ)

Σάββατο και Κυριακή στις 21:15 στον Alpha με την Βασιλική Χατζηαδάμου
04/01/2020 - 14:52

Η έκπληξη της κόρης του...Δημήτρη Δημητρίου και η συγκίνηση on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Η φοβερή ομοιότητα και όλα όσα θα δούμε το Σάββατο στις 21:15 στον Alpha
03/01/2020 - 19:04

Η..."μουστάκα" του Αβέρωφ και του Δημητρίου για το Movember Cyprus (ΦΩΤΟ)

Στέλνουν μηνύματα αφύπνισης και ευαισθητοποίησης για τον αντρικό καρκίνο
03/11/2019 - 15:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Τρεις μετανάστες από τα κατεχόμενα, ένας Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής και δυο επαφές

Κατεχόμενα: Υποβάθμισαν Αυστραλία και Σερβία στις κατηγορίες χωρών

Ανακοίνωσαν δωρεάν τεστ κορωνοϊού σε Τ/κ δημοσιογράφους για τις διελεύσεις

Μέχρι τη Δευτέρα θα ανακοινωθεί η κατανομή των θέσεων στα ΑΑΕΙ Κύπρου

Ο Υπουργός Παιδείας δήλωσε πώς γίνονται όλες οι διεργασίες
Ελλάδα

Έφθασαν σήμερα στο αεροδρόμιο της Αθήνας οι πρώτες πτήσεις από Βρετανία

Μόνο σήμερα αναμένονται δεκαοκτώ πτήσεις από την Αγγλία

Πυρκαγιά στο Λαύριο: Απομακρύνει κατοικίες η Πυροσβεστική

Δίνουν μάχη με τις φλόγες οι Πυροσβέστες - Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Αυτή είναι η νέα ηγεσία της Ελληνικής Διαχειριστικής Εταιρείας Υδρογονανθράκων

Ποιούς διόρισε ο Πρωθυπουργός Μητσοτάκης στις θέσεις Προέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου
Διεθνή

Ρώσοι χάκερ στοχεύουν εταιρείες που αναπτύσσουν εμβόλιο του κορωνοϊού

Προειδοποίηση από ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο και Καναδά

Eρευνητές της Οξφόρδης πιστεύουν ότι βρήκαν το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ελπίδες για διάθεση του φαρμακευτικού σκευάσματος μέχρι το ερχόμενο φθινόπωρο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/07/2020 - 17:40DEAL